Trabzon´Da Kazalar Mobese Kamerasında
Haberler » Güncel » Haber

Trabzon´Da Kazalar Mobese Kamerasında

Mobese Kameralarına Takılan Kazalara, Takip Mesafesi, Kavşaktaki Dönüşler, Dikkatsizlik ve Hız Sınırı Gibi Basit Trafik Kurallarına Uyulmamasının Yol Açtığı Gözlendi.

Trabzon´Da Kazalar Mobese Kamerasında

MOBESE kameralarına takılan kazalara, takip mesafesi, kavşaktaki dönüşler, dikkatsizlik ve hız sınırı gibi basit trafik kurallarına uyulmamasının yol açtığı gözlendi.


Trabzon şehir merkezinde MOBESE kameraları tarafından kaydedilen trafik kazalarının görüntüleri görenleri hayrete düşürüyor.

Kentin asayiş ve güvenliğinin sağlanmasına yönelik çalışmalar kapsamında kurulan MOBESE kameraları ile şehir içindeki kavşaklarda ve bazı yol güzergahında meydana gelen çok sayıda kaza da kayıt altına alındı. Trabzonspor Bulvarı, Çömlekçi kavşağı, tünel girişi ve çıkışı, Liman ve Büyük Sanayi kavşağı, Moloz mevkii, Maçka yolu kavşağı, Atapark, Hacıkasım kavşağı, Yeni Sahil Yolu Gümüşhane kavşağı, Şama Anadolu bulvarı, Sahil Yolu Ayasofya kavşağı ile Yavuz Selim Bulvarı gibi trafiğin yoğun olduğu yerlerde MOBESE kameralarına takılan kazalara, takip mesafesi, kavşaktaki dönüşler, dikkatsizlik ve hız sınırı gibi basit trafik kurallarına uyulmamasının yol açtığı gözlendi.