Tozlu Giyim, 40. Mağazasını Erzurum'da Açtı

Merkezi Samsun'da bulunan Tozlu Giyim, Karadeniz'den sonra, Doğu Anadolu'ya da açılarak 40. mağazasını Erzurum'da hizmete açtı.

Tozlu Giyim, 40. Mağazasını Erzurum'da Açtı

Merkezi Samsun'da bulunan Tozlu Giyim, Karadeniz'den sonra, Doğu Anadolu'ya da açılarak 40. mağazasını Erzurum'da hizmete açtı.

Tozlu Giyim Genel Müdürü Hüseyin Tozlu, özellikle Doğu'nun Paris'i olarak değerlendirilen Dadaşlar diyarı Erzurum'da mağaza açmaktan çok mutlu olduklarını söyledi. Mağazada bay-bayan ve çocuk reyonlarında her türlü kıyafeti müşterilere sunmanın keyfini yaşadıklarını belirten Tozlu, 'Daha fazla ödeme!' sloganıyla Erzurum'a geldiklerini ifade etti.

Erzurum ve halkını çok önemsediklerine dikkat çeken Tozlu, şöyle konuştu: "Halkımızın ihtiyaçlarına en iyi ve en ucuz çözümü bulmak için buradayız. Müşterilerimize bütün ürünlerimizi 'Tozlu' markasıyla satıyoruz. Karadeniz'den sonra Erzurumluların da 'Tozlu' markasını en iyi şekilde kucaklayacağına ve sahip çıkacağına inanıyoruz."

Türkiye geneli şube sayısını artırmak için Ar-Ge çalışmalarının devam ettiğini hatırlatan Hüseyin Tozlu, e-ticaret satışında da kurum olarak Türkiye geneli 14. sırada bulunduklarını kaydetti. Erzurum'da çalışan personelin tamamının Erzurumlu olduğunu ifade eden Tozlu, bu şekilde gittikleri her yere aynı zamanda istihdamı da götürdüklerini belirtti.

Tozlu Giyim Mağazası'nın açılış törenine katılan Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler ise mağazanın açılmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut da Tozlu Giyim'le birlikte Erzurum'a hem kalite hem de ucuzluk geleceğine inandığını vurguladı.

Çaykara Caddesi Yukarı Mumcu Mahallesi'nde hizmete açılan Tozlu Giyim Mağazası'nın açılışına Samsun ve Erzurum'dan gelen seçkin davetlilerle birlikte çok sayıda vatandaş katıldı.