Töz Haberleri

Töz haber, Töz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Töz - 03.11.2012
Çanakkale 1915 Müzesi, Öğrencilerin Uğrak Yeri Oldu
Aydın Sezer Çok Amaçlı Salonu'nda açılan sergiyi, Torbalı Kız Meslek ve Teknik Lisesi öğrencileri ile İnci Hikmet Tözün Anaokulu'nun minikleri gezdi.
Töz - 02.11.2012
Sultanköy Belediye Başkanı Çolpan, Ameliyat Oldu
Geçtiğimiz haftalarda belindeki rahatsızlıktan dolayı tedavi olan Ersin Çolpan'ın, bu rahatsızlığının tekrarlanması sonucu hastaneye kaldırıldığı bildirildi. Belindeki platinin kayması sonucu acil olarak İstanbul Maslak'ta bulunan Acıbadem Hastanesi'ne kaldırılan Çolpan'ın ameliyat olduğu öğrenildi. Çolpan'ın doktoru Prof. Dr. Remzi Tözün, Belediye Başkanı'nın sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi.
Töz - 02.11.2012
Kanserde Erken Teşhis İçin İş Birliği Protokolü
Halk Sağlığı Müdürü Mustafa Tözün, Eskişehir Halk Sağlığı Müdürlüğü'nde gerçekleştirilen imza töreninde yaptığı konuşmada, protokolde kanserler ve benzer konularda tarama, eğitim, konferans, panel ve saha çalışmaları gibi konularda işbirliği yapacaklarını belirtti.
Töz - 16.10.2012
"Türkiye Aşırı Tuz Tüketiminin Azaltılması Programı"
Halk Sağlığı Müdürü Doç.Dr.Mustafa Tözün, kronik hastalıkların son yıllarda önemli bir halk sağlığı sorunu haline gelmeye başladığını bildirdi.
Töz - 10.10.2012
Beslenme Dostu Okullara Sertifika
Sertifika almak için başvuran 30 okuldan Reşat Benli İlköğretim Okulu, Pilot Binbaşı Ali Tekin İlköğretim Okulu, Özel Atayurt İlköğretim Okulu, Kurtuluş İlköğretim Okulu, Adalet İlköğretim Okulu, 1. Hava İkmal Bakım Merkezi İlköğreim Okulu, Sakarya Anaokulu ve Vilayet Hizmet Götürme Anaokulu, sertifika almaya uygun görüldü. Törene Vali Yardımcısı İsmail Türeci, Halk Sağlığı İl Müdürü Doç. Dr. Mustafa Tözün, İl Milli Eğitim Müdürü Erdoğan Ayata, Çevre ve Çalışan Sağlığı Birim Sorumlusu Dr.
Töz - 10.10.2012
"Beslenme Dostu Okul" Projesinde 8 Okula Sertifika Verildi
Etkinliğe, İl Milli Eğitim Müdürü Erdoğan Ayata, İl Halk Sağlığı Müdürü Mustafa Tözün ve davetliler katıldı.
Töz - 07.10.2012
Sağlık İçin Yürüdüler
Sazova Bilim, Kültür ve Sanat Parkı'nda yapılan yürüyüşe Vali Yardımcısı İsmail Küreci, Halk Sağlığı İl Müdürü Doç.Dr. Mustafa Tözün, Gençlik ve Spor İl Müdürü Hüseyin Aksoy, Türk Sağlık-Sen Eskişehir Şube Başkanı Mustafa Özsoy ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Töz - 07.10.2012
Dünya Yürüyüş Günü
Halk Sağlığı Müdürü Doç. Dr. Mustafa Tözün de, müdürlük olarak toplumu kronik hastalıklardan korumak ve bununla mücadele etmek olduğunu ifade ederek, şunları kaydetti: "Bunların başında obeziteyle mücadele geliyor.
Töz - 04.10.2012
Eskişehir Halk Sağlığı Müdürü Doç. Dr. Tözün'den Huzur Evine Ziyaret
Eskişehir Halk Sağlığı Müdürü Doç.Dr.Mustafa Tözün, Mahide Bolel Huzur Evi'ni ziyaret etti.
Töz - 02.10.2012
Sağlık-Sen ve Türk Kızılayı İşbirliğiyle Kan Bağışı Kampanyası
Eskişehir Devlet Hastanesi'ndeki kan bağış kampanyasına İl Sağlık Müdürü Hüseyin Fidan, Eskişehir Halk Sağlığı Müdürü Mustafa Tözün, Eskişehir Devlet Hastanesi Başhekimi Kazım Sarıcı, hastane personeli ve vatandaşlar katıldı.
Töz - 28.09.2012
Eskişehir'deki Mevsimlik Tarım İşçilerine Sağlık Desteği
Bu kapsamda, Halk Sağlığı Müdürü Doç. Dr. Mustafa Tözün ve Sağlık Müdürü Uzm.
Töz - 21.09.2012
Eskişehir'den Kısa Kısa
Odunpazarı Belediyesi ve Halk Sağlığı Müdürlüğü, halk sağlığını korumak ve geliştirmek amacıyla ortak çalışmalar gerçekleştireceği protokole imza attı.' Odunpazarı Belediyesi'nden yapılan açıklamada, protokolün, Belediye Başkanı Burhan Sakallı ve Halk Sağlığı İl Müdürü Doç. Dr. Mustafa Tözün arasında imzalandığını duyurdu.
Töz - 20.09.2012
Dumansız Hava Sahası Denetimlerinde Yeni Dönem
Eskişehir Halk Sağlığı Müdürü Doç.Dr.Mustafa Tözün, dumansız hava sahası denetimlerinde tablet PC kullanmaya başladıklarını bildirdi.
Töz - 18.09.2012
Sağlıklı Bir Yaşam İçin İşbirliği Protokolü
Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, hizmet binasında gerçekleşen protokol imza töreninde Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Eskişehir Halk Sağlığı Müdürü Doç. Dr. Mustafa Tözün ve Eskişehir Tabip Odası yöneticileri hazır bulundu.
Töz - 17.09.2012
Sağlık-Sen Şube Başkanı Tekin'den, Doç. Dr. Tözün'e Ziyaret
Sağlık-Sen Eskişehir Şube Başkanı Abdulbaki Tekin, Halk Sağlığı Müdürü Doç.Dr.Mustafa Tözün'ü makamında ziyaret etti.
Töz - 27.08.2012
Halk Sağlığı Müdürlüğü'nden Odunpazarına Ziyaret
Eskişehir Halk sağlığı Müdürü Doç.Dr.Mustafa Tözün, Müdür Yardımcısı Yüksel Solmaz ve Şube Müdürü Dr.
Töz - 25.08.2012
Kocaeli, Balkan Buz Hokeyi Birliği Turnuvası'na Ev Sahipliği Yapmaya Hazırlanıyor
Sporcu, antrenör, hakem ve ülke temsilcilerinden oluşan toplamda 260 kişilik grup Türkiye'ye gelecek. Türk Milli Takımı'nda yer alan sporcular, Milli Takımlar Sportif Koordinatörü Tarık Göçmen ve Gelişim, Altyapı Koordinatörü Ferhat Tözünler yönetiminde uzun süreli bir hazırlık dönemi geçirdi.
Töz - 25.08.2012
Balkan Buz Hokeyi Turnuvası Salı Günü Kocaeli'nde Başlıyor
Sporcu, antrenör, hakem ve ülke temsilcilerinden oluşan toplamda 260 kişilik bir grup bu vesile ile Türkiye'ye gelecek. Türk Milli Takımında yer alan sporcular, Milli Takımlar Sportif Koordinatörü Tarık Göçmen ve Gelişim/Altyapı Koordinatörü Ferhat Tözünler yönetiminde uzun süreli bir hazırlık dönemi geçirdi.
Töz - 13.08.2012
Ortaca'da Ramazan Yardımları
Açtığımız ihale sonunda dağıtılan gıda maddelerini temin ettik. Belediyemiz Halkla İlişkiler Servis elamanları olan Bayram Töz, Gülay Gök ve Zabıta memuru Şuayip Dönmez tarafından Mahallelerimizdeki yardıma muhtaç vatandaşlarımızın evlerine giderek, 5 Litre Ayçiçek yağı, 2,5 Kilo Kuru Fasulye, 3 kilo Toz Şeker, 2,5 Kilo Pirinç, 2,5 kilo nohut, yarım kilo makarna yarım kilo çay ve bayram şekeri dağıtımlarını tamamladık.
Töz - 09.08.2012
Sularımız Sağlıklı
Eskişehir Halk Sağlığı Kurumu Müdürü Doç.Dr.Mustafa Tözün, kentte ki ruhsatlı su tesislerinde incelemelerde bulundu.
Töz - 09.08.2012
Eskişehir'deki Damacana Su Dolum Tesislerinde Denetim
Halk Sağlığı Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Halk Sağlığı Müdürü Dr. Mustafa Tözün, Tözün, Müdür Yardımcısı Hayri Gültekin, Çevre ve Çalışan Sağlığı Birimi Sorumlusu Güzin Apaydın, Kalabak ve Kirazlı Şelale damacana su dolum tesislerini denetledi.
Töz - 28.07.2012
Hepatit'e Karşı 'Üç Maymun" Protestosu 28 Temmuz Dünya Hepatit Günü Nedeniyle, Dünya Hepatit...
Gastroentoroloji Uzmanı Prof. Dr. Nurdan Tözün; 'Ülkemizde bu hastalığa karşı farkındalık ne yazık ki çok düşük.
Töz - 28.07.2012
Taksim'de Hepatite Karşı Tüm Dünya ile Aynı Anda 3 Maymun Hareketi
Gastroentoroloji Uzmanı Prof. Dr. Nurdan Tözün ise "Ülkemizde bu hastalığa karşı farkındalık ne yazık ki çok düşük.
Töz - 08.06.2012
Sinema Sanatçılarından Erdoğan-Kılıçdaroğlu Görüşmesine Destek
Ahmet Mümtaz Taylan, Altan Erkekli, Arif Keskiner, Atalay Taşdiken, Atilla Candemir, Atilla Engin, Aydın Sayman, Baran Seyhan, Biket İlhan, Bülent Kayabaş, Bülent Kılıç, Bülent Şakrak, Cahit Berkay, Devin Özgür Çınar, Ercan Yılmaz, F. Serkan Acar, Feyzi Tuna, Funda Alp, Haldun Boysan, Halil Ergün, Hasan Özgen, İrfan Tözüm, İsmail Güneş, Janset Pacal, Kadir İnanır, Kenan Ece, Levent İnanır, Mahir İpek, Mazlum Çimen, Mehmet Altıoklar, Mehmet Aslantuğ, Mehmet Güleryüz, Melike Demirağ, Memet Ali Alabora, Mesut Uçakan, Metin Devrim, Mustafa Ziya Ülkenciler, Müjde Ar, Neslihan Acar, Nur Sürer, Onur Ünlü, Orhan Oğuz, Özcan Alper, Raşit Çelikezer, Reis Çelik, Rezan Yeşilbaş, Rıza Sönmez, Rutkay Aziz, Selda Alkor, Selim Atakan, Sevil Demirci, Seyhan Kaya, Şerif Gören, Tarık Akan, Ulaş Cihan Şimşek, Yamaç Okur, Yavuz Bingöl, Yusuf Sezgin, Yüksel Aksu, Zafer Ayden, Zeki Demirkubuz, Zeynep Özbatur Atakan imzasıyla yapılan yazılı açıklamada, "son günlerin en önemli siyasi gelişmesi" olarak nitelendirilen Erdoğan-Kılıçdaroğlu görüşmesine destek verildi.
Töz - 24.05.2012
Organ Nakil Ekipleri Seminerde Bir Araya Geldi
Prof. Dr. Cüneyt Hoşcoşkun, Prof. Dr. Murat Cirit, Prof. Dr. İbrahim Pirim, Prof. Dr. Ali Çelik, Prof. Dr. Hüseyin Töz, Doç.
Töz - 22.05.2012
Gençler Masa Tenisinde Buluştu
Yaklaşık 3 saat süren turnuvanın sonunda Erkeklerde 1'nci Mehmet Töz, 2'nci Tolunay Atılgan, 3'üncü Oğuzhan Yalçınkaya ve 4'üncü H.
Töz - 12.05.2012
"Kalça Eklem Kireçlenmeleri ve Ağrısına"
Program: Tarih: 12 Mayıs 2012, Cumartesi Yer: Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlık Konferans Salonu Saat: 08:30-09:00 Kayıt ve karşılama 09:00-09.30 Kahvaltı 09.30-12:00 Bilimsel Program: Moderatör: Dr. Önder Yazıcıoğlu Preoperatif hazırlık ve planlama – Dr. Fatih Küçükdurmaz Anestezi uygulamaları - Dr. Kazım Karaarslan Femoral ve asetabular komponent özellikleri – Dr. İbrahim Tuncay Kalça artroplastisinde yüzey özellikleri ve triboloji – Dr. Cengiz Şen Primer kalça artroplastisin uygulamasında dikkat edilecek önemli noktalar - Dr. Önder Kılıçoğlu Primer kalça artroplastisinde sorunlu ve zor uygulamalar – Dr. Remzi Tözün Tartışma Moderatör: Dr.
Töz - 09.05.2012
160 Ağır Yaralıya Cerrahi Müdahale!
Türkiye'nin sayılı ortopedistlerinin yer aldığı ekipte şu isimler yer alıyor: Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. M. Akif Kaygusuz, Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Yavuz Selim Kabukçuoğlu, Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Murat Gül, Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Remzi Tözün, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op.
Töz - 04.05.2012
'Doğanın Plastikliği' Şekerbank Açıkekran'da
Ali Akay; "Bilimsel olanla sanatsal olan, tarih içinde sınıflanıyor." Küratör Prof. Dr. Ali Akay, doğanın bir plastik unsur olarak ele alınmasıyla birlikte, bilimsel olan ile sanatsal olanın tarih içinde bir sınıflandırmaya doğru yöneldiğini ve günümüzdeki ekolojik sorunların da bu sınıflandırmanın devamı olduğunu belirtti. Sosyo-ekonomik olarak yaşamın, gözlemlenen bir nesne olmaya başladığını ifade eden Akay, "Doğa, sabit ve devamlı bir yer mi yoksa yaşam gibi canlı ve kımıldayıp değişen bir organizma mı" sorusunu gündeme taşıyarak şöyle dedi:"Hayvan ve bitkilerin doğada uzanan bir töz olduğu karmaşası, tarihten bağımsız olarak bir 'Doğa Tarihi' olduğu fikrini doğurmuştur.
Töz - 30.04.2012
Aşı Haftası
Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğü İl Halk Sağlığı Müdürü Mustafa Tözün, bebeklerin doğduktan sonra takvime uygun şekilde aşılanmaya başlaması gerektiğini bildirdi.
Töz - 29.04.2012
Olin Edirne: 56 - Banvit: 72
Salon.Hakemler.Olin Edirne (56).
Töz - 27.04.2012
Bddk ve TMSF'nin Boş Bulunan Kurul Üyeliklerine Atama
Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) ile Tasarruf Mevduat Sigorta Fonu'nun (TMSF) boş bulunan üyeliklerine atama yapıldı. BDDK Kurul üyeliğine Haluk Tözüm, TMSF Kurul üyeliğine İlhami Öztürk atandı.
Töz - 14.04.2012
Olin Edirne: 72 - Aliağa Petkim: 77
Salon.Hakemler.Olin Edirne (72).
Töz - 11.04.2012
Olin Edirne: 62 - Erdemir: 75
Salon.Hakemler.Olin Edirne (62).
Töz - 07.04.2012
Mersin Büyükşehir Belediyesi: 91 - Olin Edirne: 83
Olin Edirne (83): Ogün Sevinç (2 ribaund-1 asist), Mustafa Abi 10 (2 ribaund-4 asist),, Vladimir Stimac 19 (6 ribaund-2 asist), Wesley Wilkinson 3 (3 ribaund), Polat Kocaoğlu 10 (2 ribaund-1 asist), Filip Videnov 17 (3 ribaund-6 asist), Reha Öz 14 (4 ribaund), Fırat Töz 2 (1 ribaund-1 asist), Davud Kamer 8 (2 ribaund-2 asist).
Töz - 31.03.2012
Töz - 27.03.2012
Ateş Ünal Erzen, Tiyatroda Oynadı
Oyunda ayrıca deneyimli tiyatro sanatçıları Üstün Asutay ve Jeyan Mahfi Ayral Tözüm de konuk sanatçı olarak rol aldılar.
Töz - 20.03.2012
Eski Karacasu Belediye Başkan Töz, Toprağa Verildi
Tedavi gördüğü Nazilli Devlet Hastanesi'nde vefat eden eski Karacasu Belediye Başkanı Halil Töz, düzenlenen törenin ardından toprağa verildi.
Töz - 19.03.2012
Karacasu Eski Başkanını Son Yolculuğuna Uğurladı
Aydın'ın Karacasu ilçesinde 1994 - 2004 yılları arasında Belediye Başkanlığı yapmış olan Halil Töz, uzun süredir tedavi gördüğü Nazilli Devlet Hastanesi'nde yaşamını yitirdi.
Töz - 18.03.2012
Afyonkarahisar'dan Kısa Kısa
Sinanpaşa Çiğiltepe Lisesi tarafından İrem Düğün Salonu'nda düzenlenen anma programına, Kaymakam Mehmet Haşim Çelik, Garnizon Komutanı Jandarma Üsteğmen Mehmet Demir, Sinanpaşa Belediye Başkanı Nuri Köse, İl Genel Meclis üyeleri, AK Parti İlçe Başkanı Mesut Tözüm, CHP İlçe Başkanı Necmi Kurt, MHP İlçe Başkanı Bekir Yıldırım, daire müdürleri, şehit aileleri ve öğrenciler katıldı.
Töz - 09.03.2012
Sinanpaşa'da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlamaları
Kaymakam vekili Mehmet Haşim Çelik, AK Parti İlçe Başkanı Mesut Tözüm, kurum müdürleri ve vatandaşlar katıldı.
Töz - 22.02.2012
Olin Edirneli Fırat Töz'e Doğum Günü Kutlaması
Olin Edirne'nin genç oyun kurucusu Fırat Töz'ün doğum günü kutlandı.
Töz - 11.02.2012
Töz - 11.02.2012
Beko Basketbol Ligi
Salon: Sinan Erdem Hakemler: Recep Ankaralı xxx, Tunçtan Durmuşcan xxx, Önder Yılmaz xxx Anadolu Efes: Lafayette xx 6, Sinan Güler xxx 9, Cenk Akyol xxx 15, Savanovic xxx 11, Batista xxx 20, Kerem Tunçeri x, Kinsey xx 11, Gökhan Şirin x 3, Barac xx 6, Doğuş Balbay x Olin Edirne: Mustafa Abi xx 8, Videnov xx 10, Wilkinson x 6, Reha Öz xx 12, Stimac xx 13, Ogün Sevinç x, Fırat Töz x 5, Polat Kocaoğlu x, Davud Kamer x 3, Erhan Yetim x 1.
Töz - 17.01.2012
Sinanpaşa'ya 7 Uzman Doktor Atanacak
AK Parti Sinanpaşa ilçe Başkanı Mesut Tözüm, Sinanpaşa Devlet Hastanesine uzman doktorların atanacağını söyledi.
Töz - 07.01.2012
Olin Edirne: 65 - Pınar Karşıyaka: 75
Salon: Mimar Sinan Spor Salonu Hakemler: Recep Ankaralı, Altuğ Köselerli, Erman Erdemli Olin Edirne (65): Christopher Wright 2 (2 asist), Ogün Sevinç 2 (1 ribaund), Mustafa Abi 5 (1 ribaund-2 asist), Fatih Solak, Vladimir Stimac 21 (12 ribaund-1 asist), Wesley Wilkinson 3 (1 ribaund-2 asist), Polat Kocaoğlu 8 (1 ribaund), Filip Videnov 7 (4 ribaund-4 asist), Reha Öz 12 (4 ribaund), Fırat Töz (2 ribaund-3 asist), Davud Kamer 5 (1 ribaund).
Töz - 13.12.2011
AK Parti Sinanpaşa İlçe Başkanı Tözüm: "İktidarımız Göreve Geldiği Günden Bu Yana Devrim Niteliğinde Reformlar Yaptı"
AK Parti Sinanpaşa İlçe Başkanı Mesut Tözüm, iktidarın göreve geldiği günden bu yana devrim niteliğinde reformlar yaptığını bildirdi.
Töz - 29.11.2011
Basketbol: Fıba Eurochallenge Kupası
Salon: Nicosia Hakemler: Boris Schmidt (Almanya), Dimitar Gologanov (Bulgaristan), Ciprian Stoica (Romanya) ETHA Engomi: Darryl Jackson 10, Valdas Dabkus 6, Giorgos Anastasiadis 2, Shawn Ray 19, Thomas Massamba 2, Kenvarrios Tutt, Dejan Cup 15, Darryl Watkins 14, Boris Lalovic 2 Olin Edirne: Christopher Wright 19, Ogün Sevinç 7, Mustafa Abi 5, Vladimir Stimac 17, Luka Drezga 2, Wesley Wilkinson 6, Polat Kocaoğlu 8, Reha Öz, Fırat Töz, Davud Kamer 3 1.
Töz - 29.11.2011
Erdoğan, Baytaş'dan Tazminat Kazandı
Yargıç Ahmet Metin Tözün, bu beyanların ardından, davalıların bin 500'er yüz liradan toplam 3 bin lirayı Başbakan Erdoğan'a manevi tazminat olarak ödemesine karar verdiğini açıkladı.
Töz - 28.11.2011
Cihaner; Irkçılık ve Ayrımcılık Politikalarıyla Ülke İç Savaşa Sürükleniyor
Muğla'nın Bodrum İlçesi'ne bağlı Bitez Beldesi'ndeki Ambrossia Otel'de, CHP İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen 'Bağımsız Yargı ve Demokrasi' konulu konferansa, Denizli CHP Milletvekili İlhan Cihaner konuşmacı olarak katıldı. Cihaner, CHP İlçe Başkanı Durmuş Ali Öztürk, Bitez Belediye Başkanı CHP'li İbrahim Çömez, Turgutreis Belediye Başkanı CHP'li Mehmet Dinçberk, Atatürkçü Düşünce Derneği Bodrum Şubesi Başkanı Sertaç Tözün, Muğla Barosu Başkanı Avukat İlker Güven Gürkan'ın de dinlediği konferansta, Ak Parti Hükümeti ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a yüklendi.
Töz - 28.11.2011
Bodrum ) Cihaner, 'yüzsüz Olanlar Yüzleşemezler
Muğla'nın Bodrum İlçesi'ne bağlı Bitez Beldesi'ndeki Ambrossia Otel'de, CHP İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen 'Bağımsız Yargı ve Demokrasi' konulu konferansa, Denizli CHP Milletvekili İlhan Cihaner konuşmacı olarak katıldı. Cihaner, CHP İlçe Başkanı Durmuş Ali Öztürk, Bitez Belediye Başkanı CHP'li İbrahim Çömez, Turgutreis Belediye Başkanı CHP'li Mehmet Dinçberk, Atatürkçü Düşünce Derneği Bodrum Şubesi Başkanı Sertaç Tözün, Muğla Barosu Başkanı Avukat İlker Güven Gürkan'ın de dinlediği konferansta, Ak Parti Hükümeti ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a yüklendi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Töz Haberleri | Töz Haber - Haberler - Sayfa 7 - Töz haberleri, son dakika töz haber ve gelişmeleri burada. Dünya Sağlık Örgütü'nden Aile Hekimliğine Tam Not.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.4.2021 10:51:53. #1.15#

title