Töz Haberleri

Töz haber, Töz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Töz - 07.06.2013
Yaz Zehirlenmelerine Dikkat
İzmir Halk Sağlığı Müdürü Tözün, "Sıcaklığın artmasıyla yaz aylarında besin kaynaklı zehirlenmelerin görülme sıklığı artıyor." dedi.
Töz - 31.05.2013
Bebekten Alınan Topuk Kanı ile Fenilketonüri Önlenebiliyor
İzmir Halk Sağlığı Müdürü Doç.Dr.Mustafa Tözün, her yeni doğmuş bebekten doğumun ilk 48-72 saati arasında topuğundan alınacak kan ile fenilketonüri hastalığının önlenebildiğini söyledi.Doç.Dr.Tözün, Türkiye'de her yıl yaklaşık 3-4 bin yenidoğanda...
Töz - 31.05.2013
İnci Hikmet Tözün Anaokulu'ndan Kermes
Torbalı ilçesinde eğitim veren İnci Hikmet Tözün Anaokulu, Belediye Meydanı'nda Okul Öncesi Eğitim Şenliği düzenledi.
Töz - 31.05.2013
Halk Sağlığı Ekipleri Tatil Yörelerinde 24 Saat Nöbet Tutacak
İzmir Halk Sağlığı Müdürlüğü, yaz sıcaklarının ve tatil beldelerinde nüfusun artması nedeniyle, dört tatil yöresinde 24 saat görev yapacak nöbet birimleri oluşturma kararı aldı. İzmir Halk Sağlığı Müdürü Doç. Dr. Mustafa Tözün, "Acil oluşacak ihtiyaçların karşılanması, yaşanabilecek sorunları en aza indirmek ve mesai sonrası sağlık hizmetlerinden de yararlanılabilmesi için yaz boyunca bu uygulamayı başlattık" dedi.
Töz - 29.05.2013
Dünya Sigarasız Günü
İzmir Halk Sağlığı Müdürü Doçent Doktor Mustafa Tözün, İl Tütün Kontrol Kurulu Müdürü Ogün Kılınç ve Vakkas Benli'nin katıldığı toplantıda, İzmir'de oluşturulan 20 sigara bıraktırma polikliniği sayesinde bir yıl boyunca sigara içmeyenlerin oranının yüzde 35 olduğu açıklandı.
Töz - 29.05.2013
Dünya Sigarasız Günü
İzmir Halk Sağlığı Müdürü Doçent Doktor Mustafa Tözün, İl Tütün Kontrol Kurulu Müdürü Ogün Kılınç ve Vakkas Benli'nin katıldığı toplantıda, İzmir'de oluşturulan 20 sigara bıraktırma polikliniği sayesinde bir yıl boyunca sigara içmeyenlerin oranının yüzde 35 olduğu açıklandı.
Töz - 16.05.2013
'Sessiz Katil' Hipertansiyon
İzmir Halk Sağlığı Müdürü Doç.Dr.Mustafa Tözün, Türkiye'de her 3-5 kişiden birinin hipertansiyon hastası olduğuna dikkat çekerek, tedavi edilebilir bir hastalık olan hipertansiyonun erken fark edilmesinin önemli olduğunu söyledi."Hipertansiyon"...
Töz - 16.05.2013
17 Mayıs Hipertansiyon Günü
İzmir Halk Sağlığı Müdürü Mustafa Tözün, Türkiye'de her 3-5 kişiden birinin hipertansiyon hastası olduğunu bildirdi.
Töz - 16.05.2013
Eser Tözüm, 9 Eylül Üniversitesi'ne Konuk Oldu
Eser Tözüm, tercümanlığın inceliklerini, zorluklarını ve saygınlığını, tercümanlık bölümünü seçen genç beyinlerle paylaşmaya devam ediyor.
Töz - 11.05.2013
İzmir'de Obezite İçin Yürüdüler
İzmir Halk Sağlığı Müdürü Doç.Dr. Mustafa Tözün, konuyla ilgili yaptığı basın açıklamasında, "Fiziksel aktivite ve egzersiz kişinin sağlığını koruyan ve geliştiren, yorgunluğa ve hastalıklara karşı direncini artıran çok önemli faktördür.
Töz - 10.05.2013
Obeziteye Dikkat Çekmek İçin Yürüdüler
Gündoğdu Meydanı'nda toplanan yaklaşık 200 kişilik grup, Cumhuriyet Meydanı'na kadar yürüdü. İzmir Halk Sağlığı Müdürü Doç Dr. Mustafa Tözün, İzmir İl Sağlık Müdürü Uzm.
Töz - 09.05.2013
Çölyak Hastalığının Tedavisi 'Glutensiz Diyet'
Çölyak hastalarının arpa, buğday, çavdar içren gıdalardan bir ömür boyu uzak durması gerektiğine dikkat çeken İzmir Halk Sağlığı Müdürü Doç.Dr.Mustafa Tözün, "Glutensiz sıkı bir diyetin uygulanması süresince, çölyak hastasının genellikle bir"...
Töz - 08.05.2013
Çölyak Tedavisinde "Diyet" Şart
İzmir Halk Sağlığı Müdürü Mustafa Tözün, çölyak hastalarını buğday, arpa, çavdar ve yulaf içeren gıdalardan uzak durmaları konusunda uyardı.
Töz - 04.05.2013
İzmir Halk Sağlığı Müdürü Tözün."İnsanları Obeziteye Karşı Uyarmak, Hareketli Yaşama Dikkat Çekmek...
İzmir Halk Sağlığı Müdürü Mustafa Tözün, obezite ile mücadelede önemli rolü bulunan hareketeli yaşama dikkat çekmek amacıyla Halk Sağlığı Müdürlüğü'ne bağlı tüm birimlerde Cuma günleri eşofmanla işe geldiklerini söyledi.
Töz - 04.05.2013
Hıristiyanlıktaki Ateizm Kitabı
Habermasın ileri sürdüğü gibi "dini fundamentalizm" istisnai bir modern fenomense, moderniteden uçarcasına çıkış, içinde yaşadığımız bu dönemde niçin özel, tek bir dini boyut üzerinden gerçekleşiyor, diye sormak gerekir. İnsanlar dine yöneldiklerinde neyin peşinde, ne arıyor olabilirler? Bunu yapmakla yanlış bilincin devamı olan Tanrı yanılsamasının apaçık kurbanları durumuna mı düşmektedirler, yoksa din sadece "halkın afyonu" olmaktan öte bir şey mi? Yanlış ve olduğundan farklı hatırlanan, ama kendi içinde bütünlüklü bir geçmişi geri çağırırken kökleri tahayyüle dayanmayan bir geleceği mi çağırmaktadır insan? Tanrının bağışlayıcılık kararlarının tartışılmayacağı anlayışının dünyasından radikal bir kopuş yaşamadan, bu yanlış hatırlanan geçmişten o geleceğe geçmek mümkün müdür?Bütün bunlar Ernst Bloch'un ömür boyu uğraştığı insan varoluşunun artılarını; bütün akla uygun açıklamaların tükendiği yerde karşımıza çıkan o fazlalarını anlama çabasının sorularındadır. Ezilen, baskı altında yaşayan mahlukun iniltisinin neye benzediğini ve bu iniltinin içinde sadece umutsuzluğun değil özgürlüğün de yüksek bir çığlığının bulunup bulunmadığını anlamak ister Bloch. Bloch, bu çığlığı sadece maddi baskının bir sonucu olarak görmeyip, bizatihi modernitenin şartlarının beraberinde getirdiği bir tür metafizik kaybının da ifadesi olduğunu düşünür. Buna eşlik eden bas bir ses gibi, bir umut metafiziği çıkarır karşımıza, o vaat edilmiş ülkeye olan arzumuzun sürüklediği bir "yön sabitesi".Özgürlükler âlemi henüz tamamlanmamış maddi bir şeydir; tarihsel diyalektik materyalizmin o gecikmiş kusursuzluğu, birbirinden alabildiğine uzaklaştırılmış alanları buluşturacaktır: gelecek ile doğayı, beklenti ile maddeyi (tözü).
Töz - 26.04.2013
BDDK Yönetim Kurulu Üyeleri Başkan Ürgüp'ü Makamında Ziyaret Etti
BDDK Yönetim Kurulu Başkanı Mukim Öztekin, başkan yardımcıları Nuri Bodur, Murat Türker ve Ozan Cangürel ve Yönetim Kurulu üyeleri Mutalip Ünal, Erol Berktaş, Mustafa Akın, Servet Taşdelen, Can Akın Çağlar ve Haluk Tözüm ile birlikte Belediye Başkanı Doğan Ürgüp'ü makamında ziyaret etti.
Töz - 25.04.2013
BDDK Yönetim Kurulu Üyeleri Sivas'a Geldi
BDDK Yönetim Kurulu Başkanı Mukim Öztekin, başkan yardımcıları Nuri Bodur, Murat Türker ve Ozan Cangürel ve Yönetim Kurulu üyeleri Mutalip Ünal, Erol Berktaş, Mustafa Akın, Servet Taşdelen, Can Akın Çağlar ve Haluk Tözüm ile birlikte Belediye Başkanı Doğan Ürgüp'ü ziyaret etti.
Töz - 24.04.2013
BDDK Yönetim Kurulu, Sivas'ta Toplanacak
Sivas Ticaret ve Sanayi Odasından (STSO) yapılan yazılı açıklamaya göre, BDDK Yönetim Kurulu Başkanı Mukim Öztekin başkanlığında gerçekleştirilecek toplantıya, ikinci başkan Mutalip Ünal ile yönetim kurulu üyeleri Erol Berktaş, Mustafa Akın, Servet Taşdelen, Can Akın Çağlar ve Haluk Tözüm katılacak.
Töz - 23.04.2013
Dünya Sağlık Turizmi Devleri İzmir'de Buluştu
İzmir Kaya Termal & Convention Hotel'de düzenlenen Dünya Sağlık ve 3. Yaş Kongresi'ne 58 ülkeden sağlık turizmi sektör yöneticileri katıldı. Kongrenin açılış töreninde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, Sağlık Bakan Yardımcısı Agah Kafkas, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Abdurrahman Arıcı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Aşkın Asan, İzmir Valisi M. Cahit Kıraç, İzmir İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Bediha Türkyılmaz, AK Parti İzmir Milletvekilleri Rifat Sait, Nesrin Ulema, Musa Çam, Nurettin Demir, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Galip Akhan, İzmir Halk Sağlığı Müdürü Doç. Dr. Mustafa Tözün ve ilin önde gelen diğer yöneticileri de hazır bulundu.
Töz - 22.04.2013
Afyonkarahisar'dan Kısa Kısa
Vatan sevgisinin imandan olduğu inanışı ile her sağlıklı Türk gencinin vatan hizmetini yapmak adına asker olduğunu belirten Ürün, şöyle konuştu: "Bu topraklar İstiklal Marşı'nda da söylediği gibi imanlı insanların yaşadığı topraklardır. Askerliği bize kutsal kılan da imanımızdır. Bizim inancımız bütün bunları bize yaptırtmaktadır. Allah bu vatana asker olan gençlerimizi yetiştiren analarımızdan razı olsun. Güle güle gidin, sağ salim gittiğiniz gibi de evinize dönün inşallah. Allah yar ve yardımcınız olsun." Törene Ürün'ün yanı sıra AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Ziya Coşkun Karadeniz, Akören Belediye Başkanı Mustafa Duymuş, AK Parti Sinanpaşa İlçe Başkanı Mesut Tözüm ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Töz - 20.04.2013
'İzmir, Kültür, Turizm ve Sağlık Merkezi Olacak'
Dünya sağlık turizminin devleri İzmir'de düzenlenen 'Dünya Sağlık ve 3. Yaş Turizmi' Kongresi'nde buluştu. İzmir Kaya Termal & Convention Hotel'de 58 ülkeden sağlık turizmi sektör yöneticilerinin katıldığı kongrenin açılış töreninde; AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, Sağlık Bakan Yardımcısı Agah Kafkas, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Abdurrahman Arıcı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Aşkın Asan, İzmir Valisi Cahit Kıraç, İzmir Milletvekilleri Nesrin Ulema, Rifat Sait, Musa Çam, Nurettin Demir, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Galip Akhan, İl Sağlık Müdürü Dr. Bediha Türkyılmaz, İl Halk Sağlığı Müdürü Doç.Dr. Mustafa Tözün, İzmir Sağlık Turizm Derneği Başkanı Dr.
Töz - 12.04.2013
Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu Açıklaması
Swiss Otel'de düzenlenen konferansa İzmir İl Sağlık Müdürü Bediha Türkyılmaz, Halk Sağlığı Müdürü Mustafa Tözün, AK Parti İzmir milletvekilleri, sivil toplum kuruluş temsilcileri, belediye meclis üyeleri, engelli vatandaşların katılımı ile gerçekleşti.
Töz - 10.04.2013
19 Bin Kişi Organ Bekliyor
Diş Hekimliği Fakültesi Bilim sanat Amfisi'nde, EÜ Tıp Fakültesi Organ Nakli Uygulama ve Araştırma Merkezi'nden Prof. Dr. Cüneyt Hoşcoşkun'un moderatörlüğünde gerçekleşen panele Prof. Dr. Hüseyin Töz, Başhemşire Nebile Özdemir ve koordinatör uzman hemşire Nurşen Altuğ konuşmacı olarak katıldı.
Töz - 09.04.2013
İzmir'de Obeziteyle Mücadele İçin İşbirliği Protokolü İmzalandı
İzmir İl Halk Sağlığı Müdürü Doç. Dr. Mustafa Tözün ise dünyada obezite görülme sıklığının giderek arttığını belirtti.
Töz - 06.04.2013
Hayırseverlerden İzmir'in Sağlığına Anlamlı Destek
İzmir Valiliği'nde gerçekleştirilen törende hayırseverler Nuri Ertan ve Fatma Topalan, İzmir Valisi M. Cahit Kıraç, İzmir İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Bediha Türkyılmaz ve İzmir Halk Sağlığı Müdürü Doç. Dr. Mustafa Tözün protokollere imza attı.
Töz - 03.04.2013
Haftada Bir Gün İş Yerine Eşofmanla Gelecekler
İzmir Halk Sağlığı Müdürü Mustafa Tözün, obezite ile mücadele çalışmaları kapsamında müdürlük çalışanlarının iş yerine eşofmanla gelebilmesine olanak sağlamaya yönelik hazırlık yaptıklarını söyledi.
Töz - 03.04.2013
İzmir'in Halk Sağlıkçıları Eşofmanla İşe Gidecek
İzmir'in yeni Halk Sağlığı Müdürü Doçent Doktor Mustafa Tözün, basın mensuplarıyla bir araya gelerek İzmir'le ilgili projelerini paylaştı.
Töz - 14.03.2013
14 Mart Tıp Bayramı İzmir'de Ortak Kutlandı
Törene, Kültür ve Turizm eski Bakanı Prof. Dr. Suat Çağlayan, DEÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Füzün, Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Candeğer Yılmaz, Katip Çelebi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Galip Akhan, İzmir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kayhan Erciyes, Şifa Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Sarsılmaz, İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Bediha Türkyılmaz, İzmir Tabip Odası Genel Sekreteri Uzm. Dr. Mete Güzelant, Kamu Hastaneleri Kuzey Genel Sekreteri Prof. Dr. Osman Nuri Dilek, Kamu Hastaneleri Güney Genel Sekreteri Prof. Dr. Behzat Özkan, İzmir Halk Sağlığı Müdürü Doç. Dr. Mustafa Tözün, Üniversitelerin Rektör yardımcıları, Tıp Fakültelerinin dekan yardımcıları, Başhekimler, yardımcıları, öğretim üyeleri, öğrenciler, konuklar katıldı.
Töz - 14.03.2013
İzmir'de Yedi Kurum Ortak Tıp Bayramı Kutladı
Törene DEÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Füzün, EÜ Rektörü Prof. Dr. Candeğer Yılmaz, İKÇÜ Rektörü Prof. Dr. Galip Akhan, İZÜ Rektörü Prof. Dr. Kayhan Erciyes, Şifa Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Sarsılmaz, İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Bediha Türkyılmaz, İzmir Tabip Odası Genel Sekreteri Uzm. Dr. Mete Güzelant, Kamu Hastaneleri Kuzey Genel Sekreteri Prof. Dr. Osman Nuri Dilek, Kamu Hastaneleri Güney Genel Sekreteri Prof. Dr. Behzat Özkan, İzmir Halk Sağlığı Müdürü Doç. Dr. Mustafa Tözün, rektör yardımcıları, tıp fakültelerinin dekan yardımcıları, başhekimler, yardımcıları, öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı.
Töz - 13.03.2013
Beyin Ölümü, Donör Bakımı ve Organ Nakli Sempozyumu
Türkiye'de kadavradan donör sayısında yeterli seviyeye ulaşılamadığını vurgulayan Kapuağası, şunları kaydetti: "Sempozyumlar ve bilinçlendirme çalışmaları, ülkemizde nakil bekleyen 23 bin hasta için umut ışığı olacak. Organ nakilleri konusunda en önemli sorunlarımız, potansiyel beyin ölümünü tespit etmek, daha sonra çok iyi bir donör bakımı yapmak, beyin ölümü vakalarını mümkün olduğunca donör haline getirebilmektir. Ülkemizde beyin ölümü tespitini artırıyoruz, fakat donör naklinde yeterli artış sağlayamıyoruz. Gelişmiş ülkelere baktığımızda organ nakillerinin çoğunun kadavradan olduğunu görüyoruz. Bu tür çalışmaların ülkemizde de bilinci yükseltmesini diliyoruz." Ege Üniversitesi (EÜ) Tıp Fakültesi Nefroloji Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hüseyin Töz ise Türkiye'de yıllık kadavra donör sayısının milyon nüfus başına 4,5 olduğunu¸ söz konusu oranın İspanya'da 33, ABD'de 22, İngiltere'de ise 16 olarak gerçekleştiğini belirtti.
Töz - 13.03.2013
Tıp Bayramı'nda 'Organ Nakli'ne Dikkat Çektiler
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hüseyin Töz de, Türkiye'de kullanılan donör sayısının milyon nüfus başına 4,5 olduğunu¸ İzmir'de ise 9,5 olduğunu belirterek şöyle konuştu: "Dünya istatistiklerine bakarsak; İspanya'da yıllık kadavra oranı milyon nüfus başına 33, ABD'de 22, İngiltere'de 16.
Töz - 13.03.2013
Tıp Bayramı'nda Organ Nakline Dikkat Çektiler
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hüseyin Töz ise Türkiye'de donör sayısının milyon nüfus başına 4,5¸ İzmir'de ise 9,5 olduğunu belirterek, "İspanya'da yıllık kadavra oranı milyon nüfus başına 33, ABD'de 22, İngiltere'de 16.
Töz - 08.03.2013
Sağlık Bakanından Anne Sütü Bankası Açıklaması
Müezzinoğlu, hastanede yaptığı basın açıklaması ile merak edilenlere açıklık getirdi. Sütü olmayan annelerin yeni umudu olması beklenen ve ilki İzmir'de açılacak olan Anne Sütü Bankası'nın projesiyle ilgili Bakan Müezzinoğlu, basına kapalı olarak İzmir Valisi Cahit Kıraç, İl Sağlık Müdürü Bediha Türkyılmaz, Halk Sağlığı Müdürü Mustafa Tözün ve sendika temsilcileri ile hsatanenin Yenidoğan Uzmanı Doç.
Töz - 07.03.2013
Dalkılıç, Usta Yönetmen Altıoklar'ın Kanatları Altında
Yapımcılığını İrfan Tözüm'ün üstleneceği film için bozulmayan tarihi dokusu ve doğal güzellikleriyle dünyanın çekim noktası haline gelen Ayvalık'ı seçen yönetmen Altıoklar ve ünlü şarkıcı Dalkılıç, Ayvalık Belediye Başkanı Hasan Bülent Türközen'i ziyaret ederek temmuz ayında çekimlerine başlanacak olan sinema filmi için destek istedi.
Töz - 04.03.2013
AK Parti İzmir Milletvekili Rifat Sait." Sloganıyla Çevrenin Temizliğini Amaçlayan Bir Sosyal Proje...
Proje tanıtım törenine, Halk Sağlığı İzmir İl Müdürü Doç. Dr. Mustafa Tözün de katıldı.
Töz - 19.02.2013
İzmir'in Yeni Halk Sağlığı Müdürü Mustafa Tözün Oldu
İzmir Halk Sağlığı Müdürlüğü'nde görev değişimi gerçekleşti.
Töz - 29.01.2013
Balkan Buz Hokeyi Birliği 2013 Gelişim Kampı Kocaeli'nde Düzenlenecek
Kamp boyunca gelişim programları IIHF Gelişim Direktörü, Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu Dış İlişkiler Kurulu Başkanı Serhat Enyüce ve Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu Gelişim ve Altyapı Direktörü Ferhat Tözünler tarafından yönetilecek.
Töz - 29.01.2013
Buz Hokeyi
Gelişim programları, IIHF Gelişim Direktörü ve TBHF Dış İlişkiler Kurulu Başkanı Serhat Enyüce ile TBHF Gelişim ve Altyapı Direktörü Ferhat Tözünler tarafından yönetilecek.
Töz - 08.12.2012
Dünya Sağlık Örgütü'nden Aile Hekimliğine Tam Not
Halk Sağlığı Müdürü Mustafa Tözün'ü makamında ziyaret eden heyette Türkiye Temsilciliği Başkan Yardımcısı Yavuz Mehmet Kontaş'la birlikte Dünya Sağlık Örgütü Avrupa Ofisi yetkilileri Dr.
Töz - 06.12.2012
Eskişehir Kadın Sağlığı Çalıştayı Yapıldı
Açılış konuşmalarının ardından "Eskişehir'de Kadın Sağlığıyla İlgili Bugüne Kadar Neler Yapıldı? Neler Yapılması Planlanıyor?" başlıklı ilk oturuma geçildi. Oturumun ilk konuşmacısı olan Eskişehir Halk Sağlığı Müdürü Doç. Dr. Mustafa Tözün "Sağlık Bakanlığı Kadın Sağlığı Politikaları ve Eskişehir'deki Durum" konulu bir sunum yaptı ve taşra teşkilatları ile Türkiye Halk Sağlığı Kurumu teşkilatını da kısaca katılımcılara tanıttı.
Töz - 06.12.2012
"Eskişehir Kadın Sağlığı Çalıştayı"
Eskişehir Halk Sağlığı Müdürü Doç. Dr. Mustafa Tözün de "Sağlık Bakanlığı Kadın Sağlığı Politikaları ve Eskişehir'deki durum" başlıklı bir sunum yaptı.
Töz - 05.12.2012
Sağlık Tır'ı Günyüzü'ndeki Turunu Tamamladı
Halk Sağlığı Müdürü Doç. Dr. Mustafa Tözün, Günyüzülülerin Sağlık taramasına gösterdikleri ilgiden memnun olduklarını ifade ederek, "Çalışmalarımız düşündüğümüz doğrultuda aksamadan yürüdü.
Töz - 30.11.2012
Anaokulunda Aşure Kazanı Kaynadı
Torbalı İnci Hikmet Tözün Anaokulu, düzenlediği Aşure günü etkinliği ile öğrenci, veli, öğretmen ve sivil toplum kuruluşlarını bir araya getirdi.
Töz - 23.11.2012
'Obezite Kanser ve Reflüyü Tetikliyor'
Obezitenin karaciğer yağlanması, kolon (kalın bağırsak) kanseri ve reflüyü tetiklediğini belirten Türk Gastroenteroloji Derneği Başkanı Dr. Nurdan Tözün, obezitenin ortadan kaldırılmasının bu hastalıkların önlenmesinde etkili olduğunu söyledi.
Töz - 23.11.2012
Gastroenteroloji Kongresi'nde Obezite ve Tedavi Yöntemleri Ele Alınıyor
Türk Gastroenteroloji Derneği tarafından 20-24 Kasım tarihleri arasında Antalya Susesi Otel'de gerçekleştirilen kongrede dernek başkanı Dr.Nurdan Tözün, derneğin 2.
Töz - 21.11.2012
Günyüzü'nde Sağlık Taraması Devam Ediyor
Günyüzü Belediye Başkanı Mehmet Remzi Arayıt, sağlık TIR'ı önünde Halk Sağlığı Müdürlüğü ekibini ziyaret etti. Çalışmaların planlandığı gibi yürüdüğünü belirten Halk Sağlığı Müdürü Doç. Dr. Mustafa Tözün, yüz otuz kişinin bir hafta içerisinde sağlık taramasına katıldığını söyledi.
Töz - 20.11.2012
Günyüzü'nde Sağlık Taraması
İl Halk Sağlığı Müdürü Mustafa Tözün, metabolik sendromun erişkin insanlarımızda görülen tansiyon, şeker ve kolesterol hastalıklarını içine alan bir hastalık olduğunu bildirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Töz Haberleri | Töz Haber - Haberler - Sayfa 6 - Töz haberleri, son dakika töz haber ve gelişmeleri burada. Türk Telekom'da Transfer Çalışmaları.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 11.4.2021 06:11:27. #1.15#
title