Töz Haberleri

Töz haber, Töz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Töz - 14.06.2014
KKTC Cumhurbaşkanı Eroğlu, Aa Genel Müdür Yardımcısı Şahin'i Kabul Etti
Cumhurbaşkanlığı Sarayı'ndaki kabulde, Şahin'e Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) Üyesi Haluk Tözüm,  AB Bakanlığı Müşaviri Yasin Ekrem Serim, Capital Bank Yönetim Kurulu Başkanı Tekin Arhun, Türk Kıbrıs Ajansı (TAK) Yönetim Kurulu Başkanı Emir Ersoy, Coşkun Özyaşlı ve Halil İbrahim Serim eşlik etti.
Töz - 11.06.2014
Minikler Soma İçin Sahne Aldı
Torbalı’daki İnci Hikmet Tözün Anaokulu öğrencileri, Soma’da hayatını kaybeden madenci aileleri yararına düzenlenen gösteride sahne aldı.
Töz - 05.04.2014
200'ü Aşkın Filmle 20 Gün Sürecek 33.istanbul Film Festivali Başladı
Festivalin üçüncü Onur Ödülü ise, Cazibe Hanımın Gündüz Düşleri, Fazilet, Rumuz: Goncagül ve Mum Kokulu Kadınlar gibi filmleriyle hafızalarımızda yer etmiş yönetmen, senarist ve yapımcı İrfan Tözüm'e verildi.
Töz - 05.04.2014
33. İstanbul Film Festivali Başladı
Festivalin üçüncü Onur Ödülü ise, Cazibe Hanımın Gündüz Düşleri, Fazilet, Rumuz: Goncagül ve Mum Kokulu Kadınlar gibi filmleriyle hafızalarımızda yer etmiş yönetmen, senarist ve yapımcı İrfan Tözüm'e verildi.
Töz - 23.03.2014
Türk-İslam Eserleri Yeniden Şekilleniyor
Olgunlaşma Enstitüsü Müdür Yardımcısı Filiz Töz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, her yaş aralığında kadın kursiyerlerin olduğu enstitüde, 4 bin öğrenci ve 150 personelin eğitime devam ettiğini belirtti.
Töz - 09.01.2014
Adana'dan Kısa... Kısa...
Başkan Yalçın Avcı'nın yeni yönetim kurulu, Hüseyin Karabulut, Ali Süngürlü, Zekeriya Şahin, Yücel Birbiri, Fatih Öztürk, Hasan Bıldırcın, Cumali Kızılkaya, Suphi Özkılınç yer alırken, Denetim Kurulu da Ayhan Deliahmetoğlu, Faut Tözün ve Tamer Hür'den oluştu.
Töz - 19.12.2013
MEÜ'de "Sözlü Çevirinin Dinamikleri" Konferansı
Ana dili olan Türkçe dışında Almanca, Felemenkçe, Fransızca, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Latince ve Portekizce dillerinde tercümanlık yapan Eser Tözüm ise simültane çevirinin deneyim gerektirdiğini anlatarak, bu konuda teorik eğitimin yanı sıra pratiğin de çok önemli olduğunu vurguladı.
Töz - 22.11.2013
'Zatürre Ölümlerinin Önlenmesi Haftası'
İzmir Halk Sağlığı Müdürü Doç.Dr.Mustafa TÖZÜN, beş yaş altı çocuklarda zatürreye bağlı ölümleri azaltmak ve gereksiz antibiyotik kullanımını önleyerek, bebek ve çocuklara yönelik koruyucu sağlık hizmetlerini ve evde tedavi bakım yöntemlerini...
Töz - 22.11.2013
Zatürre Ölümlerinin Önlenmesi Haftası
İzmir Halk Sağlığı Müdürü Tözün:  "Gebelikte sigara kullanımı, çocuklarda akut solunum yolu enfeksiyonlarının oluşma sıklığını artırır"
Töz - 14.11.2013
14 Kasım Dünya Diyabet Günü
İzmir Halk Sağlığı Müdürü Mustafa Tözün, gazetecilere yaptığı açıklamada, obeziteye paralel olarak diyabet vakalarında artış gözlendiğini, Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) tahminlerine göre gelecek 10 yılda diyabet kaynaklı ölümlerin yüzde 50 oranında artmasının beklendiğini söyledi.
Töz - 09.11.2013
Uşak'ta Organ Nakli Semineri
UTSO Başkanı Mustafa Kuvvet ise organ bağışının önemine değinerek ülke genelinde organ nakli bekleyen binlerce hasta bulunduğunu, kadavradan organ bağışının artması için herkese görev düştüğünü ifade etti.  Konuşmaların ardından  Ege Üniversitesi Organ Nakli Genel Cerrahi Anabilimdalı Başkanı Prof. Dr. Cüneyt Hoşcoşkun, Türkiye'deki organ bağışı ve nakilleriyle ilgili sunum yaptı.  Seminere katılan Ege Üniversitesi Nefroloji Anabilimdalı Başkan Prof. Dr. Hüseyin Töz ve Ege Üniversitesi Organ Nakli Koordinatörü Nurşen Altuğ da izleyicilerin sorularını yanıtladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Töz Haberleri | Töz Haber - Haberler - Sayfa 4 - Töz haberleri, son dakika töz haber ve gelişmeleri burada. İzmir'in Gururu 'Deliha'ya Muhteşem Gala.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.4.2021 07:00:17. #1.14#

title