Toyota'dan Öğrenci Eğitimi - Haberler
Haberi Paylaş

Toyota'dan Öğrenci Eğitimi

İhlas Haber Ajansı - Yerel
Toyota'dan Öğrenci Eğitimi

Toyota Boshoku Türkiye, “Arka Koltukta Emniyet Projesi” ile Sakarya’da 23 ilkokulda eğitim gören 5 bin öğrenciye, arka koltukta emniyet kemeri takmanın önemini anlatan eğitimlere başladı.

Toyota Boshoku Türkiye, "Arka Koltukta Emniyet Projesi" ile Sakarya'da 23 ilkokulda eğitim gören 5 bin öğrenciye, arka koltukta emniyet kemeri takmanın önemini anlatan eğitimlere başladı.

Araç koltuğu ve iç döşeme parçaları üretimi alanında faaliyet gösteren Toyota Boshoku Türkiye (TBT), Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Sosyal Güvenlik Kurumu, Arifiye Belediyesi ve Sakarya Bölge Trafik Şube Müdürlüğü iş birliği ile ilkokul 3'üncü sınıf öğrencileri için "Arka Koltukta Emniyet" projesini başlattı.

Eğitim kapsamında, Sakarya bölgesindeki ilkokullardan başlayarak arka koltukta emniyet kemerinin önemi ile ilgili farkındalığı arttırmayı amaçlayan Toyota Boshoku Türkiye, eğitimlerin ilkini Sakarya İl Milli Eğitim Şube Müdürü Hasan Çelik, Arifiye Belediye Başkan Yardımcısı Lütfü Tansı, Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Nurten Canbasoğlu ve TBT çalışanları ile yaklaşık 200 kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.

2016 - 2017 eğitim-öğretim yılı sonuna kadar devam edecek olan eğitimler sayesinde Sakarya'da bulunan ilkokul 3'üncü sınıf öğrencilerine her yolculukta emniyet kemeri takmanın hayati önemi anlatılırken, çocukların yolculuk sırasında ebeveynlerinin kemerlerini kontrol etmesi ve takmamaları halinde uyarmaları da hatırlatılacak. - SAKARYA

Toyota'dan Öğrenci Eğitimi

Toyota'dan Öğrenci Eğitimi

Toyota'dan Öğrenci Eğitimi

İhlas Haber Ajansı - Yerel

Sosyal Güvenlik Kurumu, Arifiye, Sakarya, Yerel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title