Torbalı Belediyesi Haberleri

Torbalı Belediyesi haber, Torbalı Belediyesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Torbalı Belediyesi - 22.05.2016
Roman Mahallesine Üniversiteli Eli Değdi
Mahalledeki Çaybaşı Çağdaş Romanlar Derneği lokalinde toplanarak dilekçe yazmayı öğrenen çocuklardan 11 yaşındaki Emirhan Çakmaktaş, dilekçesini Torbalı Belediyesine yazdığını belirterek, "İlk defa dilekçe yazıyorum.
Torbalı Belediyesi - 16.04.2016
İzmir'de Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri
Torbalı Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Müftülüğünün ortaklaşa düzenlediği Kutlu Doğum Haftası programı nedeniyle çeşitli etkinlikler yapıldı.
Torbalı Belediyesi - 17.02.2016
Belediyelerin Terör Örgütüne Destek Olmasına Göz Yumulamaz"
Proje kapsamında kardeş olan belediyeler ise şunlar: "Torbalı Belediyesi-Ankara Altındağ Belediyesi, Selçuk Belediyesi-Kocaeli İzmit (Merkez) Belediyesi, Kınık Belediyesi-İstanbul Zeytinburnu Belediyesi, Ödemiş Belediyesi-İstanbul Fatih Belediyesi, Menderes Belediyesi-Konya Selçuklu Belediyesi, Kemalpaşa Belediyesi-İstanbul Bahçelievler Belediyesi, Kiraz Belediyesi-Kayseri Melikgazi Belediyesi.
Torbalı Belediyesi - 17.02.2016
Belediyelerin Terör Örgütüne Destek Olmasına Göz Yumulamaz"
Proje kapsamında kardeş olan belediyeler ise şunlar: "Torbalı Belediyesi-Ankara Altındağ Belediyesi, Selçuk Belediyesi-Kocaeli İzmit (Merkez) Belediyesi, Kınık Belediyesi-İstanbul Zeytinburnu Belediyesi, Ödemiş Belediyesi-İstanbul Fatih Belediyesi, Menderes Belediyesi-Konya Selçuklu Belediyesi, Kemalpaşa Belediyesi-İstanbul Bahçelievler Belediyesi, Kiraz Belediyesi-Kayseri Melikgazi Belediyesi.
Torbalı Belediyesi - 25.12.2015
Suriyeli Sığınmacılar İçin Kış Seferberliği
Torbalı Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, çoğunluğu çocuk ve kadınlardan oluşan sığınmacılar için sosyal medya üzerinden örgütlenen hayırseverler, yardım kolileri gönderdi.
Torbalı Belediyesi - 20.09.2015
Torbalı Belediyesi'nin Çalışmaları
Torbalı Belediyesi tarafından ilçede asfalt çalışması ve oyun parkı düzenlemesi yapıldı.
Torbalı Belediyesi - 19.08.2015
İzmir'de Şehitler İçin Mevlit Okutuldu
Torbalı Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Ahmetli Mahallesi'nde, şehit güvenlik görevlileri için Kur'an-ı Kerim okundu, dualar edildi.
Torbalı Belediyesi - 29.06.2015
Metropolis Kazıları Başlıyor
Sabancı Vakfı'ndan yapılan açıklamaya göre, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü ve Sabancı Vakfı'nın destek verdiği Metropolis Antik Kenti kazı çalışmaları, Metropolis Sevenler Derneği (MESEDER), Torbalı Belediyesi ile yurt içi ve yurt dışından farklı üniversitelerin de katkılarıyla Manisa Celal Bayar Üniversitesi Arkeoloji Bölüm Başkanı Doç.
Torbalı Belediyesi - 29.06.2015
Ana Tanrıça Kenti Metropolis, Orta Çağ'ın Kapılarını Aralayacak
MESEDER (Metropolis Sevenler Derneği) ve Torbalı Belediyesi ile yurt içi ve yurt dışından farklı üniversitelerin de katkı verdiği arkeolojik alan çalışmaları Manisa Celal Bayar Üniversitesi Arkeoloji Bölüm Başkanı Doç.
Torbalı Belediyesi - 18.06.2015
Şimdi Yüzme Zamanı
Torbalı Belediyesi Aquapolis tesislerinde öğrencilere yönelik yüzme kursları ve sosyal etkinlikler düzenleniyor.
Torbalı Belediyesi - 16.06.2015
İzmir'de Ramazan Hazırlığı
Torbalı Belediyesi zabıta ekipleri de ramazan ayı öncesi ilçedeki fırınlar, gıda imalatı yapan iş yerlerine yönelik denetimleri artırdı.
Torbalı Belediyesi - 15.06.2015
Ramazan Ayı Hazırlıkları
Torbalı Belediyesi, kurmuş olduğu "Ramazan Sokağı"yla vatandaşlar arasında dayanışma ve sosyal buluşmalara ev sahipliği yapmayı planlıyor.
Torbalı Belediyesi - 10.06.2015
İzmir'den Kısa Kısa
Torbalı Belediyesi'ne yeni araçlar alındı Torbalı Belediyesi'nin, altyapı çalışmaları ve sosyal projelerde kullanılmak üzere, 1 milyon 295 lira değerinde 9 aracı filosuna dahil ettiği bildirildi.
Torbalı Belediyesi - 03.06.2015
İzmir'de Mobilya Fabrikasında Yangın
Yangın, kısa sürede büyüyerek tüm fabrikayı sardı. Torbalı Belediyesinin yanı sıra İzmir Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri yangına müdahale etti.
Torbalı Belediyesi - 17.03.2015
İşitme Engellilere Özel Sessiz Sinema Günleri
İZMİR (AA) – Torbalı Belediyesi, ilçedeki işitme engellilere yönelik Türkçe altyazılı ve işaret dili dublajlı filmlerin gösterildiği "Sessiz Sinema Günleri" düzenliyor.
Torbalı Belediyesi - 28.10.2014
İzmir'in 'Kırmızı Bayrak' Gururu
İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi Kırmızı Bayrak Komisyonu tarafından Kırmızı Bayrak almaya layık görülen kurum ve kuruluşlar şöyle; İzmir Metro A. Ş (3 Yıldız), Torbalı Belediyesi-Suyun Başı Mesire Alanı (2 Yıldız): Torbalı Belediyesi-Engelsiz Yaşam Parkı (3 Yıldız): Bayraklı Belediyesi Engelli Hizmet aracı (3 Yıldız): Karşıyaka Belediyesi Hizmet binası (1 Yıldız): Park Bornova Outlet Center (2 Yıldız): Farklı Cafe Restoran (1 Yıldız): Buca Hasanağa Bahçesi (1 Yıldız): Bergama Doğa Koleji Hizmet binası (1 Yıldız): Balçova 4 No'lu Nusret Fişek Aile Sağlığı Merkezi Hizmet Binası (2 Yıldız): İzmir Büyükşehir Belediyesi Sosyal Projeler ve Engelli Hizmetleri Şube Müdürlüğü Engelli Hizmet araçları (2 Yıldız): Bayraklı Kent Koleji ve Sosyal Destek Merkezi (1 Yıldız): İzmir Büyükşehir Belediyesi ESHOT Genel Müdürlüğü'ne bağlı otobüsler (5 model-3 Yıldız) ve (3 model-2 Yıldız): İzmir Büyükşehir Belediyesi Grand Plaza Genel Müdürlüğü'ne bağlı kafe ve restoranlar (İnciraltı Kafeteryası /2 Yıldız, Tarihi Havagazı Fabrikası /1 Yıldız, Aşık Veysel Rekreasyon Alanı Buz Pisti içerisinde yer alan Kafeterya /2 Yıldız, Eşrefpaşa Hastanesi içerisinde yer alan Kafeterya /1 Yıldız, Doğal Yaşam Parkı Kuğulu Kafe /1 Yıldız, Doğal Yaşam Parkı Develi Kafe /1 Yıldız, Yasemin Kafe ve Restoran /1 Yıldız): Forum Bornova (2 Yıldız) ve Ege Üniversitesi Kütüphanesi (1 Yıldız) Yıldızlar neyi temsil ediyor? 'Kırmızı Bayrak', 1, 2 ve 3 yıldızlı olmak üzere üç kategoride veriliyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Torbalı Belediyesi Haberleri | Torbalı Belediyesi Haber - Haberler - Sayfa 2 - Torbalı Belediyesi haberleri, son dakika torbalı belediyesi haber ve gelişmeleri burada. Yazıbaşı'nda Yayalar İçin Seferberlik.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 3.12.2021 06:23:34. #1.16#

title