Torbalı Belediye Başkanı Haberleri

Torbalı Belediye Başkanı haber, Torbalı Belediye Başkanı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Torbalı Belediye Başkanı - 09.06.2021
Bulgaristan heyeti, Torbalı Ticaret Odasını ziyaret etti
Bulgaristan'ın Hasköy bölgesi Meriçler (Mineralni Bani) ilçesi Belediye Başkanı Mümin İskender ve beraberindeki heyet, Torbalı'da temaslarda bulundu.
Torbalı Belediye Başkanı - 09.06.2021
Bulgaristan'dan Torbalı'ya yatırım daveti
Bulgaristan'ın Türk kökenli Mineralni Bani Belediye Başkanı İskender; İzmir'in en önemli sanayi ve ticaret kenti Torbalı'yı ziyaret etti.
Torbalı Belediye Başkanı - 15.02.2009
Sp, İzmir'de Başkan Adaylarını Tanıttı
Saadet Partisi (Sp) İzmir İl Başkanlığı, Düzenlediği Programla Belediye Başkan Adaylarını Kamuoyuna Tanıttı.
Torbalı Belediye Başkanı - 04.02.2009
CHP, Tepkilere Dayanamayıp Adayını Değiştirdi
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Merkezi, Protesto Gösterileri Sonrası Geri Adım Atarak Torbalı Belediye Başkan Adayını Değiştirdi.
Torbalı Belediye Başkanı - 02.02.2009
CHP'de 25 Kadın Aday
CHP Myk'nın Önceki Gün Geç Saatlere Kadar Süren Toplantısında, Aralarında Çankaya'nın da Bulunduğu Ankara'nın Dört İlçesi Dışındaki İl, İlçe ve Belde Belediye Başkan Adayları Büyük Ölçüde Belirlendi.
Torbalı Belediye Başkanı - 01.02.2009
CHP Adana'da Adayını Değiştirdi
CHP Merkez Yönetim Kurulu (Myk), Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığına Daha Önce Açıklanan Soner Çetin'in Yerine Adana Sanayi Odası Başkanı Ümit Özgümüş'ün Aday Gösterilmesine Karar Verdi.
Torbalı Belediye Başkanı - 18.01.2009
Yeni Adayları Açıkladı
Başbakan Erdoğan Karşıyaka Mavişehir Spor Salonu'na İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Taha Aksoy ile Birlikte Girerek, Salondakileri Selamladı.
Torbalı Belediye Başkanı - 17.01.2009
Başbakan İzmir Adaylarını Açıkladı
AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Partisinin Bazı İl ve İzmir'in İlçelerinin Belediye Başkan Adaylarını Açıkladı. Erdoğan, Karşıyaka Spor Salonu'nda Düzenlenen Aday Tanıtım Toplantısında, Ege'nin İncisi İzmir'in Yılların İhmaline Kurban Gittiğini Söyledi.
Torbalı Belediye Başkanı - 17.01.2009
Başbakan Erdoğan Bazı Adayları Açıkladı
AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Partisinin Bazı İl ve İzmir'in İlçelerinin Belediye Başkan Adaylarını Açıkladı.
Torbalı Belediye Başkanı - 17.01.2009
Erdoğan 8 İlin Adayını Daha Açıkladı
AKP Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Partisinin Bazı İllerdeki Belediye Başkan Adaylarını Açıkladı.
Torbalı Belediye Başkanı - 11.12.2008
MHP'nin İzmir Başkan Adayı Belli Oldu
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İzmir Genelinde, Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve İlçe Belediye Başkanlıklarının Tümüne Talip Olduklarını Söyledi.
Torbalı Belediye Başkanı - 08.12.2008
MHP'de Gözler Büyükşehirlerde
MHP, Aralarında Ankara ve İzmir'in de Bulunduğu 5 Büyükşehir ile 26 İl ve 801 İlçede Adaylarını Belirledi.
Torbalı Belediye Başkanı - 07.11.2008
Cihan Haber Ajansı Gündemi
- Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, İsviçre Konfederasyonu Başkanı Pascal Couchepin'i Karşılayacak. Başbaşa Görüşmelerin Ardından Gül, Couchepin Onuruna Akşam Yemeği Verecek.
Torbalı Belediye Başkanı - 15.10.2008
MHP İl Başkanı Dervişoğlu: "Bu Yerel Seçim İzmir'in Kader Semçimidir"
MHP İzmir İl Başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Müsavat Dervişoğlu, Yerel Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor. Buca İlçesindeki Ziyaretleri Sırasında Konuşan Dervişoğlu, Yerel Seçimlerin İzmir İçin Kader Seçimi Olacağını Belirtti.
Torbalı Belediye Başkanı - 22.07.2008
İzmir İl Özel İdaresi, 34 Tarihi Eserin Restorasyonu İçin 12 Milyon 472 Bin YTL Ayırdı
İzmir Valiliği ve İl Özel İdaresi, Taşınmaz Kültür Varlıklarına Ayrılan Katkı Payı Toplantısında Belediyelerin Projelerini İnceledi.
Torbalı Belediye Başkanı - 17.07.2008
İzmir İtfaiyesinin Eli Güçlendi
Türkiye'nin İlk Eğitim Merkezine ve En Gelişmiş İtfaiye Gruplarından Birine Sahip Olan İzmir Büyükşehir Belediyesi, Sınırlarına Yeni Dahil Olan İlçelerdeki İtfaiye Birimlerini Son Teknoloji Donanımlı Araç ve Eğitimli Personelle Güçlendiriyor. Yenişehir Semtindeki İtfaiye Daire Başkanlığı'nda Düzenlenen Törenle Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, 11 İlçenin İtfaiye Gruplarına Yeni Araçla...
Torbalı Belediye Başkanı - 21.06.2008
Arazi Sahipleri Expo'dan Karlı Çıktı
İzmir Emlak Komisyoncuları Odası Başkanı Mesut Güleroğlu, İzmir'in Expo 20015 Adaylığından En Fazla Karlı Çıkan Kesimin İnciraltı'ndaki Arsa Sahipleri Olduğunu Söyledi.
Torbalı Belediye Başkanı - 15.06.2008
Başbakan Erdoğan: "Adalet ve Demokrasi Güç Kaybederse Geri Gitmeye Başlarız"
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İzmir'de Örnekköy ile Çiğli Organize Sanayi Bölgesi Arasında Yapılan Otoyol ile Aliağa Gaz Türbinleri ve Kombine Çevrim Santrali'nin Açılışını Yaptı.
Torbalı Belediye Başkanı - 15.06.2008
Bayındır Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisi'nin Temeli Atıldı
Küçük Menderes Havzası'nın Kurtuluş Projesi Olarak Görülen Üç Arıtma Tesisinden İkincisi Olan Bayındır Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisi'nin Temeli Törenle Atıldı.
Torbalı Belediye Başkanı - 11.06.2008
Başkan'dan Kuyu Müjdesi
İzmir Büyükşehir Belediyesi Kente Verilen Suyun Yüzde 24.2'si Kadar İlave Bir Su Kaynağını Devreye Alıyor. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, 21 Yeni Kuyu Açacaklarını ve Bu Kuyulardan Kente Yılda 47.3 Milyon Metreküp Su Sağlayacaklarını Müjdeledi.
Torbalı Belediye Başkanı - 06.06.2008
İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmir'deki 1.200 Okula Hizmet Götürecek
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Tadilat ve Çevre Düzenlemesi Çalışmaları Tamamlanan Ayrancılar Ege-koop İlköğretim Okulu'nu Ziyaret Etti. Başkan Konuşmasında, 2009 Yılı Ortalarına Kadar İzmir'deki 1200 Okulun Tamamının Elden Geçirilmiş Olacağını Söyledi.
Torbalı Belediye Başkanı - 04.06.2008
Başkan'dan Küçük Menderes Müjdesi
Büyükşehir Yasası ile Sınırlarına Dahil Olan İlçe ve Beldelerin En Önemli Çevre Problemlerinin Çözümü İçin Projeler Geliştiren Büyükşehir Belediyesi, Küçük Menderes Havzası'nı Kirlilikten Kurtaracak Üç Tesisten Birinin İnşaatına Start Verdi. 40 Bin Nüfusa Göre Projelendirilen Ayrancılar-yazıbaşı Biyolojik Arıtma Tesisi'nin Temeli, Torbalı Kaymakamı Nihat Kaynar ile Torbalı Belediye Başkanı İsma...
Torbalı Belediye Başkanı - 04.06.2008
Ayrancılar -Yazıbaşı Biyolojik Arıtma Tesisi'nin Temeli Atıldı
İzmir Büyükşehir Belediyesi, Küçük Menderes Nehri Havzasını Kirlilikten Kurtaracak Üç Tesisten Birinin İnşaatını Başlattı.
Torbalı Belediye Başkanı - 11.05.2008
Antik Kentte Taş Ocağına Turizmci Tepkisi
Antik Dünyanın En Büyük 3 Kehanet Merkezinden Biri Olan, İzmir İli Menderes İlçesi Özdere Beldesine Bağlı Ahmetbeyli Köyü Sınırları İçindeki 3 Bin Yıllık Klaros Apollon Tapınağı'nın Yanı Başında Taş Ocağı Açılması Girişimine Tepkiler Giderek Artıyor.
Torbalı Belediye Başkanı - 07.05.2008
Karşıyaka Çiçek Festivali Başladı
İzmir'in Karşıyaka İlçesinde, 7. Karşıyaka Çiçek Festivali Renkli Bir Kortejle Başladı. Belediye Bandosu Eşliğinde Yürüyen Kortejde Başkan Cevat Durak, Yeni Foça Belediye Başkanı Osman Yurtseven, CHP İzmir İl Başkanı Kemal Karataş, Halil Tataş, Meclis Üyeleri, Muhtarlar, Ayşe Kaya Anaokulu'nun Çiçek Kızları ve Sponsor Firmaların Temsilcileri Yer Aldı.
Torbalı Belediye Başkanı - 07.05.2008
Karşıyaka Çiçek Festivali Başladı
Bu Yıl 7. Gerçekleştirilen Karşıyaka Çiçek Festivali Renkli Bir Kortejle Başladı. Belediye Bandosu Eşliğinde Yürüyen Kortejde Başkan Cevat Durak, Yeni Foça Belediye Başkanı Osman Yurtseven, CHP İl Başkanı Kemal Karataş, Meclis Üyeleri, Muhtarlar, Ayşe Kaya Anaokulu'nun Çiçek Kızları, Sponsor Firmaların Temsilcileri Yer Aldı. Başkan Cevat Durak Yol Boyunca Halka Çiçek Dağıttı.
Torbalı Belediye Başkanı - 30.04.2008
İzmir Fuarı Balon Festivali ve Gösterisiyle Renklenecek
Bu Yıl 22 - 31 Ağustos 2008 Tarihleri Arasında Gerçekleşecek 77. İzmir Enternasyonal Fuarı'na Uluslararası İzmir Kültürpark Festivali ve Festival Kapsamındaki Balon Gösterilerine Sahne Olacak.
Torbalı Belediye Başkanı - 27.04.2008
İzbeton'dan 10.8 Milyonluk Destek
İzmir Büyükşehir Belediyesi İzbeton Genel Müdürlüğü Okul, Cami, Cemevi Tadilatlarına Ara Vermeden Devam Ediyor.
Torbalı Belediye Başkanı - 20.04.2008
Dirik Gözyaşlarıyla Uğurlandı
Genç Yaşta Kalp Krizi Geçirerek Yaşama Veda Eden, Subaşı'nın Sevilen Belediye Başkanı Osman Dirik'in Vefatı Herkesi Üzdü. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Çok Sevdiği Dirik'in Cenaze Töreninde Gözyaşlarına Engel Olamadı.
Torbalı Belediye Başkanı - 16.04.2008
Kemalpaşa, Bayındır ve Seferihisar arıtma tesislerine onay çıktı
İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Ekim 2007'de ihale ettiği, ancak bir firmanın Kamu İhale Kurumu'na (KİK) itirazı sebebiyle yaklaşık 5 ay geciken Kemalpaşa, Seferihisar ve Bayındır atıksu arıtma tesislerinin yapımı için engel kalmadı.
Torbalı Belediye Başkanı - 11.04.2008
Tff 3. Lig
Tff 3. Lig'de Mücadele Eden Balıkesirspor, Pazar Günü Kendi Sahasında Oynayacağı Torbalı Maçına Hazırlanıyor. Bu Arada, Futbol Şube Sorumlusu Zafer Çakır, Geçen Hafta Denizli Deplasmanından Dönüşte Uğradığı Saldırı Olayıyla İlgili İlk Defa Konuştu. Çakır, Olayın Kasıtlı Olduğunu, Bunun Basit Bir Saldırı Olmadığını Savundu.
Torbalı Belediye Başkanı - 01.04.2008
İZSU ilçe ve beldelere 900 kilometre içme suyu hattı döşeyecek
İlçe, belde ve köylere arıtma, sağlıklı içme suyu ve kanal altyapısı götüren İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü'nün 2004 yılında başlayan çalışmalarıyla 10 ilçe ve 38 belde ilk defa geniş çapta belediye hizmeti aldı.
Torbalı Belediye Başkanı - 25.03.2008
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı dört yılını değerlendirdi
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, restorasyon çalışmaları tamamlanan tarihi havagazı fabrikasında düzenlediği basın toplantısında, 2004-2008 yıllarını kapsayan icraatlarını değerlendirdi.
Torbalı Belediye Başkanı - 19.03.2008
'Şehide Mektup' yarışmasında dereceye giren öğrenciler ödüllerini aldı
Aliağa Belediyesi, Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim-Bir-Sen) ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen okullar arası 4. Şehide Mektup Kompozisyon Yarışması'nda dereceye giren öğrenciler için ödül töreni düzenlendi.
Torbalı Belediye Başkanı - 17.03.2008
Torbalı ve Bayındır'a Büyükşehir Çıkarması
Yeni Bağlanan İlçe ve Beldelerde Yaklaşık 4 Yıldır Arı Gibi Çalışan İzmir Büyükşehir Belediyesi İlçe ve Belde Halklarının Takdirini Topluyor. Sık Sık Yeni Bağlanan İlçe ve Beldeleri Ziyaret Ederek Çalışmaları Yerinde İnceleyen ve Bölge Halkının Nabzını Tutan Başkan Aziz Kocaoğlu, Son Olarak Menderes Havzası'ndaki Torbalı, Subaşı ve Bayındır'ı Ziyaret Etti.
Torbalı Belediye Başkanı - 15.03.2008
Kemalpaşa'da imam hatip liseleri arası hafızlık, ezan ve Kur'ân okuma yarışması yapıldı
Milli Eğitim Başkanlığı tarafından il ve ilçelerde düzenlenmesi öngörülen hafızlık, Kur'ân-ı Kerîm'i yüzünden okuma ve güzel ezan okuma yarışmaları, İzmir'in Kemalpaşa ilçesinde yapıldı.
Torbalı Belediye Başkanı - 13.03.2008
İzmir'e yeni bağlanan ilçelere itfaiye araçları alındı
İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin, yeni bağlanan ilçelerde mevzilendirilen itfaiye grupları ve merkez itfaiye grubu için satın aldığı yeni araçlar törenle hizmete sokuldu.
Torbalı Belediye Başkanı - 07.03.2008
Başkan Peker'i Şaşırtan Cevap
Bitlis'in Tatvan Belediye Başkanı M. Emin Peker, Öğrencilerle Yaptığı Sohbet Esnasında Kendisini Şaşırtan Bir Cevap Aldı. Peker Öğrencilere, "Büyüyünce Ne Olmak İstiyorsunuz?" Sorusuna, 3. Sınıf Öğrencisi Rabia Baldır, "İlçede Çocuk Parkları ve Oyun Alanları Yapmak İçin Belediye Başkanı Olmak İstiyorum" Cevabı Verdi.
Torbalı Belediye Başkanı - 06.03.2008
İzmir'den Tatvan'a Kardeşlik Köprüsü
İzmir'in Torbalı İlçesinde Bulunan Özel Olgun Koleji Yönetici ve Öğrencileri, Kardeş Okul Olarak Seçtikleri Bitlis'in Tatvan İlçesindeki Fatih İlköğretim Okulu'nu Ziyaret Ederek Öğrencilere Hediyeler Dağıttılar.
Torbalı Belediye Başkanı - 22.02.2008
Büyükşehir Olimpiyatlarına Rekor Katılım
İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Megapol Alanı İçindeki Daire Başkanlıkları, Müdürlükleri Şirket Genel Müdürlükleri, İlçe ve Belde Belediye Başkanlıkları Bünyesinde Çalışanların Yer Aldığı Başkanlık Kupası Dördüncü Kez Başlıyor.
Torbalı Belediye Başkanı - 21.02.2008
Büyükşehir olimpiyatlarında başkanlar bürokratlarla maç yapacak
İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen Başkanlık Kupası, şehirde dördüncü defa olimpiyat rüzgarı estirecek. Yaklaşık 2 bin sporcuyla rekor katılımın olduğu turnuva, 23 Şubat cumartesi günü başlayacak.
Torbalı Belediye Başkanı - 20.02.2008
Yeni yılda yeni metro hatları geliyor
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, bu yılın sonuyla 2009'un başlarında İzmir'de üç metro hattı inşaatının daha başlatılacağını açıkladı. Yeni yapılacak hatların Halkapınar-Otogar, Üçkuyular-Narlıdere ve Üçyol-Buca Tınaztepe Kampüsü arasında olacağını belirten Kocaoğlu, "İlk ikisinin projeleri hazır. Üçyol-Buca hattının da güzergahını belirledik." dedi.
Torbalı Belediye Başkanı - 18.02.2008
İstanbul'da Elektrikler Kesiliyor
İstanbul'da Afet Koordinasyon Merkezi Uyarılarda Bulundu... Kar Nedeniyle Elektrik Kesintisi Yaşanacak..ayrıca İstanbul Ankara İzmir'de Son Hava Durumu, Eğitimde Tatil Olan Okullar, ve İstanbul'daki Yol Durumu Bir Tık Ötede..
Torbalı Belediye Başkanı - 07.02.2008
Kemalpaşa–Torbalı duble yolu açıldı
Kemalpaşa-Torbalı duble yolu, İzmir Valisi Cahit Kıraç tarafından hizmete açıldı. Açılışa Karayolları Bölge Müdürü Erol Altun, Kemalpaşa Kaymakamı Niyazi Ergut ve Belediye Başkanı Yakup Karaca katıldı.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Torbalı Belediye Başkanı Haberleri | Torbalı Belediye Başkanı Haber - Haberler - Torbalı Belediye Başkanı haberleri, son dakika torbalı belediye başkanı haber ve gelişmeleri burada. Torbalı'da 'Temizlik Harekatı'.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.6.2021 10:00:10. #1.14#

title