Toprak Mahsulleri Ofisi Haberleri

Toprak Mahsulleri Ofisi haber, Toprak Mahsulleri Ofisi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Toprak Mahsulleri Ofisi - 15.12.2020
TBMM Genel Kurulu'nda Tarım ve Orman, Gençlik ve Spor ile Dışişleri bakanlıklarının bütçeleri görüşülüyor
Toprak Mahsulleri Ofisi'nin, 31 Aralık'ta fındık alımını durduracağı hatırlatılarak, "Bu süreyi mart veya mayıs ayına uzatmayı, fındık fiyatlarını 24 lira olarak revize etmeyi düşünüyor musunuz?" sorusu üzerine Pakdemirli, "Tüm müstahsilimizin yanında olduğumuz gibi fındık müstahsilimizin de yanındayız, emrindeyiz.
Toprak Mahsulleri Ofisi - 07.12.2020
TMO, hububat satışına aralıkta da devam edecek
Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdürlüğü, ekimde başlayan hububat satışlarına aralık ayında da devam edecek.
Toprak Mahsulleri Ofisi - 24.11.2020
TBMM KİT Komisyonu
Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdürü Ahmet Güldal, "Son yıllarda açıkladığımız fiyatları üretici birliklerimiz, üreticilerimiz, ziraat odalarımız ve tarım sektörü paydaşları memnuniyetle karşılıyor.
Toprak Mahsulleri Ofisi - 24.11.2020
GÜNDEM / 24 Kasım 2020
KİT Komisyonunda, Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğü hesapları görüşülecek.
Toprak Mahsulleri Ofisi - 23.11.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 24 KASIM 2020
KİT Komisyonunda, Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğü hesapları görüşülecek.
Toprak Mahsulleri Ofisi - 23.11.2020
TMO'dan ekmeklik un piyasasına yakın takip
Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdürlüğü, un piyasalarındaki istikrarsızlığı önlemek amacıyla stoklarından ekmeklik buğday satışını artırırken, bunun etkilerini izlemek için de "Elektronik Satış Platformu" üzerinden takip sistemi başlattı.
Toprak Mahsulleri Ofisi - 17.11.2020
Sivas'ta şüpheli çantadan elbise çıktı
Edinilen bilgilere göre olay, kent merkezi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı üzerinde bulunan Toprak Mahsulleri Ofisi Lojmanında meydana geldi.
Toprak Mahsulleri Ofisi - 17.11.2020
Giresun'da fındık fiyatları 24 liraya düştü
Giresun'da fındık fiyatları geçtiğimiz haftayı 24 lira 50 ile 25 lira arasında kapatırken yeni haftaya 24 lira ile 24 lira 50 kuruş arasında giriş yaptı. 2020 yılı fındık sezonunda Giresun kalite fındık, serbest piyasaya 22 lira ile giriş yaparken geçtiğimiz aylarda 26 liraya kadar çıktı. Günümüzde ise fındık ihracatında yaşanan azalma nedeniyle serbest piyasada fındık 24 liraya kadar düştü. Toprak Mahsulleri Ofisi ise sezon başında Giresun kalite fındık için 22 lira 50 kuruş, Levant kalite fındık için ise 22 lira olarak belirlediği fındık alım fiyatlarını sabit tutuyor.
Toprak Mahsulleri Ofisi - 25.10.2020
Bakan Pakdemirli AK Parti Malatya 7. Olağan Kongresi'nde konuştu
Türkiye'nin çok farklı bir konuma geldiğini, dünyanın her yerinde önemli projelere imza attığını vurgulayan Pakdemirli, şunları kaydetti: "Dünyanın en büyük barajlarını, otoyollarını, köprülerini yapıyoruz. Daha geçen haftalarda Kıbrıs'ta seçim oldu, tekrar sizin nezdinizde Cumhurbaşkanımızı kutluyorum. Kıbrıs'a da 80 kilometre uzunluğunda bir asma köprü kazandırdık, suyun altında bir asma köprü, bir su hattı. Dünyada eşi benzeri görülmemiş bir mühendislikle yapıldı. Bu vizyon Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan döneminde yapıldı. Hepimiz gururla şunu söyleyebiliriz, yurt dışına çıktığımızda, yabancı bir misafirimiz geldiğinde karşımızda aynı düşünmeyen bir arkadaşımız olduğunda diyebiliriz ki 'biz ülke olarak artık her konuda dünyanın en iyisi ve en güzeli projelere imza atan bir ülkeyiz." "Söz vermiştik, sözümüzü de Allah'a şükür tuttuk" Malatya denilince akıllara kayısının geldiğine işaret eden Pakdemirli, sözlerini şöyle sürdürdü: "Sayın Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyoruz uzun bir çalışma döneminden sonra kayısı ile ilgili bir alım süreci yapabilir miyiz diye çalıştık. Ben bölge milletvekillerimize teşekkür ediyorum. Biz de bir alım yapabilir miyiz, müdahale alımına kayısıyı da dahil edebilir miyiz? Cumhuriyet tarihinde yapılmamış bir işti bunun çalışmasını yaptık. Cumhurbaşkanımız da destek oldu 'mutlaka yapalım' dedi ve ilk defa Cumhuriyet tarihinde Toprak Mahsulleri Ofisi kayısı alımı için görevlendirildi.
Toprak Mahsulleri Ofisi - 23.10.2020
CHP Niğde Milletvekili Gürer, patates üreticileriyle bir araya geldi
Geçici tedbirlerle bu sorunların aşılamayacağını savunan Gürer, "Niğde bölgesinde bir patates işleme tesisi dahi yok. Entegre bir tesisin bölgeye kurulması sağlanmalıdır. Türkşeker tarafından yapılan patates alımı üreticinin yarasına merhem olmadı. Patates üreticilerinin son umudu Toprak Mahsulleri Ofisi ya da Tarım Kredi Kooperatifleri.
Toprak Mahsulleri Ofisi - 21.10.2020
TMO Genel Müdürü Güldal'dan fındık politikası değerlendirmesi Açıklaması
Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdürü Ahmet Güldal, fındıkta politikalarının alırken üreticinin, satarken ülkenin kazanması olduğunu belirtti.
Toprak Mahsulleri Ofisi - 21.10.2020
TMO, Suriye'deki sivillere ve ihtiyaç sahibi ülkelere un ve bakliyat sağlayabilecek
Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdürlüğü, Suriye'de yaşayan siviller başta olmak üzere, ihtiyaç sahibi diğer ülkelere veya buralardaki ihtiyaç sahiplerine, belirlenen miktarda un ve bakliyat sağlamakla görevlendirildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Toprak Mahsulleri Ofisi Haberleri | Toprak Mahsulleri Ofisi Haber - Haberler - Sayfa 5 - Toprak Mahsulleri Ofisi haberleri, son dakika toprak mahsulleri ofisi haber ve gelişmeleri burada. Bayraktar Fiyatı en fazla artan ürün portakal, en fazla düşen soğan oldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 1.08.2021 09:51:10. #1.13#

title