Toprak Mahsulleri Ofisi Haberleri

Toprak Mahsulleri Ofisi haber, Toprak Mahsulleri Ofisi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Toprak Mahsulleri Ofisi - 18.05.2021
17 Mayıs 2021 Haberleri
17 Mayıs 2021 Manşet Haberleri.
Toprak Mahsulleri Ofisi - 17.05.2021
Son dakika haberi! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı'nın ardından millete seslendi: (2)
Çiftçilere de müjdeleri olduğunu ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, şunları kaydetti: "Bilindiği gibi ramazan ayı boyunca 180 bin ton patates ve kuru soğanı üreticiden alarak ihtiyaç sahibi ailelere dağıttık. Ayrıca üreticilerimizin elinde bulunan çeltiğin 15 bin tonunu da fiyatı yeniden belirleyerek Toprak Mahsulleri Ofisi stoklarına dahil ettik.
Toprak Mahsulleri Ofisi - 12.05.2021
Bolu'da, ramazanda 10 bin 359 aileye nakdi yardım yapıldı
Vali Ümit, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatları doğrultusunda Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğü tarafından arz fazlası patates ve soğanların üreticiden satın alınarak ihtiyaç sahibi ailelere iletilmesi projesi kapsamında ise 551 ton patates ve 143 ton soğanın 9 bin 406 aileye evlerinde teslim edildiğini ifade etti.
Toprak Mahsulleri Ofisi - 04.05.2021
TMO Genel Müdürü Güldal, buğday üreticisini memnun edecek alım fiyatı açıklayacaklarını bildirdi Açıklaması
Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdürü Ahmet Güldal, hububat için üreticinin memnun olacağı şekilde alım fiyatlarını açıklamayı planladıklarını bildirdi.
Toprak Mahsulleri Ofisi - 04.05.2021
Korona virüs salgını fındık fiyatlarını ve ihracatını olumsuz etkiliyor
Karadeniz bölgesinin en önemli geçim kaynağı olan fındık, 2021 sezonunda Toprak Mahsulleri Ofisi'nin (TMO) fındık alımı yapmasıyla birlikte 24- 25 liradan satılırken, sezon içerisinde 27 liraya kadar yükseldi.
Toprak Mahsulleri Ofisi - 28.04.2021
CHP'li Gürer: "Patates alımında dahi işin içine siyasetin sokulması kabul edilemez"
CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) tarafından çiftçiden alınan patateslerle ilgili "Patates alımında dahi işin içine siyasetin sokulması kabul edilemez." dedi.
Toprak Mahsulleri Ofisi - 21.04.2021
Giresun Ziraat Odası Başkanı Karan: "TMO'nun, piyasada kalkıcı olması gerekiyor"
Giresun Ziraat Odası Başkanı Nurittin Karan, üreticinin gerçek manada korunması adına Toprak Mahsulleri Ofisi'nin (TMO) fındık piyasasında kalkıcı olması gerektiğini belirtti.
Toprak Mahsulleri Ofisi - 19.04.2021
Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli, İzmir'de hayata geçirecekleri 35 projeyi açıkladı Açıklaması
Ramazan ayı öncesinde patates, soğan ve çeltik yetiştiricilerinin depolarında bulunan arz fazlası ürünleri Toprak Mahsulleri Ofisi aracılığıyla almaya başladıklarını hatırlatan Bakan Pakdemirli, İzmir'de ihtiyaç sahibi ailelere 387 ton patates dağıtımının gerçekleştiğini söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Toprak Mahsulleri Ofisi Haberleri | Toprak Mahsulleri Ofisi Haber - Haberler - Sayfa 2 - Toprak Mahsulleri Ofisi haberleri, son dakika toprak mahsulleri ofisi haber ve gelişmeleri burada. Kars'ta etkili olan kuraklık, yetkilileri harekete geçirdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 4.8.2021 09:05:22. #1.14#

title