Toprak Mahsulleri Ofisi Haberleri

Toprak Mahsulleri Ofisi haber, Toprak Mahsulleri Ofisi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Toprak Mahsulleri Ofisi - 22.04.2020
Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli, İZTO üyelerine hitap etti: (1)
Kuru üzümde, kuru incirde Toprak Mahsulleri Ofisi aracılığıyla fiyat açıklayarak alım yaptıklarını hatırlatan Pakdemirli, dane zeytine de fark desteği verdiklerini söyledi.
Toprak Mahsulleri Ofisi - 20.04.2020
TMO: "Yeni düzenleme ilave bir ithalat yetkisi değildir"
Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO), yeni düzenlemenin ilave bir ithalat yetkisi olmadığını açıkladı.
Toprak Mahsulleri Ofisi - 07.04.2020
Fındık ve mamulleri ihracatı martta yüzde 53,3 arttı
Gören, stoklarındaki 2018 mahsulü ürünün 20 bin tonunu daha önce piyasaya süren Toprak Mahsulleri Ofisi'nin (TMO) 20 bin ton fındığı daha ihaleye çıkardığını aktararak, "Bunlar da ihracata yansıyacaktır.
Toprak Mahsulleri Ofisi - 01.04.2020
TMO çekirdeksiz kuru üzüm satışına başladı
Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdürlüğü, stoklarında bulunan 2019 mahsulü çekirdeksiz kuru üzümleri, ülke ve bölge ekonomisine katkı sağlaması için toptan satışa açtı.
Toprak Mahsulleri Ofisi - 01.04.2020
Ulusal Fındık Çalıştayı ertelendi
Fındık konusunda kaliteli üretim, sağlıklı destekleme modelleri ve sürdürülebilir piyasa şartlarının oluşturulmasına yönelik konuların görüşülmesinin hedeflendiği çalıştayın yeni tarihinin, gelişmeler izlenerek daha sonra kamuoyuna duyurulacağını aktaran Öztürk, şunları kaydetti: "Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Bekir Pakdemirli Bey başta olmak üzere, bakanlığımızın ilgili genel müdürlükleri, Karadeniz Bölgesi Tarım ve Orman Müdürlükleri, üniversiteler, enstitüler, diğer kamu kurum ve kuruluşları, birlikler, odalar, borsalar, üreticilerimiz ve sektörün tüm paydaşlarının katılımıyla ülkemizin en önemli tarımsal ihracat ürünlerinden olan fındıkla ilgili sorunların çözümüne yönelik Toprak Mahsulleri Ofisi koordinasyonunda Giresun'da düzenlenecek Ulusal Fındık Çalıştayı, koronavirüs salgını önlemleri sebebiyle ileri bir tarihe ertelenmiştir.
Toprak Mahsulleri Ofisi - 31.03.2020
KİT ve özelleştirilecek kuruluşların borcu 105 milyar lira
Söz konusu dönemde en çok görev zararı oluşan kuruluş, 1 milyar 43 milyon 844 bin lirayla Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu olurken, bu kuruluşu 383 milyon 687 bin lirayla Toprak Mahsulleri Ofisi izledi.
Toprak Mahsulleri Ofisi - 30.03.2020
TMO nisanda 20 bin ton fındık satacak
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, nisanda Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) stoklarından 20 bin ton fındığın daha satışa sunulacağını bildirdi.
Toprak Mahsulleri Ofisi - 30.03.2020
Brent 25 dolar sınırında, altın 1,610 doların üzerinde
Bunun yanında, dünya genelinde Covid-19 önlemlerinin artmasıyla, tahıl fiyatlarında da artışlar yaşanıyor. Küresel emtia piyasalarında buğday fiyatı geçen hafta yüzde 5.92 artışla 572.75 dolara yükseldi. Toprak Mahsulleri Ofisi da (TMO) geçen hafta boyunca düzenlediği ithalat ihalelerinde yaklaşık 175,000 ton buğday aldı.
Toprak Mahsulleri Ofisi - 26.03.2020
TMO'dan "perakendecilere pirinç satışına devam" açıklaması Açıklaması
Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdürlüğü, piyasa istikrarını korumak amacıyla gıda perakendecilerine yönelik yıl başında başlanılan pirinç satışlarına gelecek aylarda da devam edileceğini bildirdi.
Toprak Mahsulleri Ofisi - 26.03.2020
TMO: "Stoklarımızda yeterli miktarda çeltik ve pirinç var"
Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO), yeni tip korona virüs (Kovid-19) salgını nedeniyle pirinçte yaşanan spekülasyonlara ilişkin, stoklarında yeterli miktarda çeltik ve pirinç bulunduğunu açıkladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Toprak Mahsulleri Ofisi Haberleri | Toprak Mahsulleri Ofisi Haber - Haberler - Sayfa 10 - Toprak Mahsulleri Ofisi haberleri, son dakika toprak mahsulleri ofisi haber ve gelişmeleri burada. Şehirder tarım raporu hazırladı: 'Tarım meslek liseleri açılmalı'.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 4.8.2021 07:00:05. #1.15#

title