Toplum Destekli Polislik Haberleri

Toplum Destekli Polislik haber, Toplum Destekli Polislik son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Toplum Destekli Polislik - 09.02.2021
Son dakika haberleri... Havza'da polis evden hırsızlıklara ve telefon dolandırıcılığına karşı uyardı
Edinilen son dakika haberine göre Havza İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Amirliğince vatandaşlar, evden hırsızlığa ve telefon dolandırıcılığına karşı bilgilendirildi.
Toplum Destekli Polislik - 05.02.2021
Nizip'te polistehn hırsızlık olaylarına karşı uyarı
İlçe merkezinde meydana gelen araç ve motosiklet hırsızlıkların önüne geçmek ve vatandaşları bilgilendirmek üzere çalışma başlatan Nizip İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik (TDP) Büro Amirliği ekipleri, çeşitli bulvarlarda bilgilendirme noktası oluşturdu.
Toplum Destekli Polislik - 05.02.2021
Cizre'de polis dolandırıcılık uyarısı yaptı
Cizre İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliğinde görevli polisler, Şah ve Dicle Mahallesinde hırsızlardan korunma yöntemlerinin ele alındığı, dolandırıcılık olaylarının önlenmesine yönelik tedbir ve sahte para konularının işlendiği broşürleri dağıtarak, esnafı bilgilendirdi.
Toplum Destekli Polislik - 04.02.2021
Siirt'te polis ekipleri 4 yaşındaki çocuğun akülü araç talebini yerine getirdi
Valilikten yapılan açıklamaya göre, İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri, ailesi aracılığıyla 155 Polis İmdat hattından akülü araç talebinde bulunan Açar'a olumlu yanıt verdi.
Toplum Destekli Polislik - 03.02.2021
Kahramanmaraş'ta özel gereksinimli Büşra'ya doğum günü sürprizi
Cebeloğlu'nun talimatıyla Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekiplerince sürpriz bir şekilde evinden alınan Kaya, emniyete getirildi.
Toplum Destekli Polislik - 29.01.2021
Silopi'de sosyal destek alan ailelere ziyaret
Silopi İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube ile İlçe Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü tarafında sosyal ekonomik destek alan ailelere yönelik program düzenlendi.
Toplum Destekli Polislik - 28.01.2021
Osmaniye'de emniyetten karbonmonoksit zehirlenmelerine karşı uyarı
Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri, soba kullanımının yoğun olduğu mahallelerde vatandaşları ziyaret ederek bilgilendirici broşür dağıttı.
Toplum Destekli Polislik - 27.01.2021
Cizre'de polis ihtiyaç sahibi ailelere kıyafet yardımı yaptı
Cizre İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ihtiyaç sahibi 30 aileye kıyafet yardımında bulundu.
Toplum Destekli Polislik - 23.01.2021
Samsun'da annesi CİMER'e yazan engelli çocuğu çok sevdiği polisler ziyaret etti
Bu duruma kayıtsız kalmayan Samsun Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şubesi ekipleri, harekete geçti.
Toplum Destekli Polislik - 21.01.2021
Hakkari polisi 20 yaşına giren genç kıza doğum günü sürprizi yaptı
Bunun üzerine, İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri, Doğdu'yu daha sonra evinde ziyaret etti.
Toplum Destekli Polislik - 20.01.2021
Kayseri emniyetinin asayiş faaliyetleri
Öte yandan, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğünce, 2 bin 137 bilgilendirme faaliyetinde bulunuldu, 90 sosyal yardım faaliyeti, 10 sosyal etkinlik ve 29 suç mağduru vatandaşa destek ziyareti gerçekleştirildi.
Toplum Destekli Polislik - 19.01.2021
Son dakika haberleri: Şanlıurfa'da Toplum Destekli Polisler yaşlı ve engellilerin yardımına koşuyor
Son dakika gündem haberi: Şanlıurfa'da, Toplum Destekli Polislik Şube ekipleri, yaşlı ve engelli vatandaşlara yardımcı olmayı sürdürüyor.
Toplum Destekli Polislik - 19.01.2021
Cizre'de telefon dolandırıcılığına karşı polisten bilgilendirici broşür
Şırnak'ın Cizre ilçesinde Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ekipleri, telefon dolandırıcılığına karşı vatandaşları bilgilendiriyor, broşür dağıtıyor.
Toplum Destekli Polislik - 13.01.2021
Son dakika haberi | Şanlıurfa'da polis Kovid-19 tedbirlerinin yer aldığı broşür dağıttı
Edinilen son dakika gelişmesine göre Şanlıurfa'da Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri, kentteki esnaf ve vatandaşlara yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerini anlatan broşür dağıttı.
Toplum Destekli Polislik - 24.10.2018
Çocukların İlk Sinema Heyecanı
Kayseri Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğünce yürütülen Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı (ÇOGEP) kapsamında, ortaokul öğrencileri ilk defa sinemaya gitmenin heyecanını yaşadı.
Toplum Destekli Polislik - 22.10.2018
Hakkarili Öğrenciler Çanakkale ve İstanbul'u Gezecek
Hakkari İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü, Biz Anadoluyuz Projesi kapsamında 150 öğrenciyi İstanbul ve Çanakkale'ye gönderdi.
Toplum Destekli Polislik - 19.10.2018
Okul Çevrelerinde Görevlendirilecek 120 Güvenlik Görevlisine Eğitim
Okullar ve çevresinin daha güvenli hale getirilmesine yönelik işbirliği protokolü çerçevesinde Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okullarda 2018-2019 eğitim-öğretim döneminde Kırklareli'de görevlendirilecek olan toplam 120 özel güvenlik görevlisine Kırklareli Üniversitesi Kültür Merkezi'nde "okul yöneticilerinin özel güvenlik görevlilerinden ve bu uygulamalardan beklentileri, özel güvenlik hukuku ve kişilik hakları, genel kollukla ilişkiler, etkili iletişim, uyuşturucu madde bilgileri, asayiş hizmetleri, toplum destekli polislik, çocukların suçtan korunması ve terörle mücadele" konularında Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü ve Milli Eğitim Müdürlüğü personelleri tarafından eğitim verildi.
Toplum Destekli Polislik - 17.10.2018
Osmaniye'den 80 Öğrenci, Bursa Çanakkale Gezisine Uğurlandı
OSMANİYE İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı (ÇOGEP) kapsamında yürütülmekte olan Gelecek Ellerinde isimli proje çerçevesinde, 10-17 yaş arası 40 kız olmak üzere 80 öğrenci Bursa-Çanakkale gezisine gönderildi.
Toplum Destekli Polislik - 17.10.2018
Dha Yurt Bülteni 6
Görüntü Dökümü ---------------------- Şüphelinin hırsızlık yapması (Güvenlik Kamerası) Genel ve detay görüntüler Haber: Hasan KIRMIZITAŞ- Kamera: GAZİANTEP-DHA) ================================================== 10)OSMANİYE'DEN 80 ÖĞRENCİ, BURSA ÇANAKKALE GEZİSİNE UĞURLANDI OSMANİYE İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı (ÇOGEP) kapsamında yürütülmekte olan "Gelecek Ellerinde" isimli proje çerçevesinde, 10-17 yaş arası 40 kız olmak üzere 80 öğrenci Bursa-Çanakkale gezisine gönderildi.
Toplum Destekli Polislik - 15.10.2018
Zihinsel Engelli Öğrenciler, Yaptıkları Kuş Evlerini Huzurevine Bahçesine Astı
TOPLUM Destekli Polislik Şube Müdürlüğü polisleri, Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı (ÇOGEP) projesi kapsamında zihinsel engelli öğrencilerle birlikte yaptıkları kuş evlerini huzurevi bahçesine astı.
Toplum Destekli Polislik - 15.10.2018
Dha Yurt Bülteni-3
Görüntü Dökümü ---------------------- Uyku Merkezinden genel görüntü Doktorların uyku merkezindeki hastaları bilgisayardan tedavi etmesi Doktorların hasta tedavisi Uyku Merkezi doktoru ile röportaj Hastanın tedavi durumu - Diğer görüntüler Haber - Kamera: Yasin Dalkılıç/KAYSERİ,DHA)  DV 1 Dosya 3 Dakika 42 Saniye /415 MB ===================================================== 5)ZİHİNSEL ENGELLİ ÖĞRENCİLER, YAPTIKLARI KUŞ EVLERİNİ HUZUREVİNE BAHÇESİNE ASTI Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü polisleri, ÇOGEP projesi kapsamında zihinsel engelli öğrencilerle birlikte yaptıkları kuş evlerini huzurevi bahçesine astı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Toplum Destekli Polislik Haberleri | Toplum Destekli Polislik Haber - Haberler - Sayfa 8 - Toplum Destekli Polislik haberleri, son dakika toplum destekli polislik haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haberi | Polis, falcı ve seyyar satıcı gibi evlere giden dolandırıcılara karşı vatandaşı
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.10.2021 18:12:34. #1.15#

title