TOPLUM BİLİMLERİ KURULU HABERLERİ

Toplum Bilimleri Kurulu Haberleri

Toplum Bilimleri Kurulu haber, Toplum Bilimleri Kurulu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Toplum Bilimleri Kurulu - 10.4.2020
Türk Konseyi "Kovid-19 Salgınıyla Mücadelede İşbirliği ve Dayanışma" video konferansı (1)
Türkiye olarak virüsün yayılmaya başladığı ilk günden itibaren gerekli tedbirleri süratle hayata geçirdiklerini hatırlatan Erdoğan, konuşmasına şöyle devam etti: "Sağlık Bakanlığı bünyesinde tesis ettiğimiz Bilim Kurulumuzun tavsiyeleri temelinde mücadelemizi sürdürüyoruz. Salgının toplum psikolojisi üzerindeki etkilerini göz önüne alarak bu konuda değerlendirme ve önerilerde bulunacak ayrı bir mekanizmayı, Toplum Bilimleri Kurulu adıyla tesis ettik.
Toplum Bilimleri Kurulu - 8.4.2020
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'tan teravih namazlarına ilişkin açıklama Açıklaması
Koronavirüs ile mücadele sürecinde ailelerin evlerini mescide dönüştürmesi çağrısında bulunan Erbaş, şunları kaydetti: "Camilerde cemaatle namaza verilen ara ramazan ayında da dahil olmak üzere salgın tehlikesine karşı alınan tedbirler devam ettiği müddetçe uygulanacak. Bu süreçte evlerimizi mescit haline getirelim. İbadetlerimize riayet edelim. Evlerimizde eşimiz ve çocuklarımızla teravihlerimizi kılalım. Evde yaşayanlar içerisinden bir karantina yoksa namazlarımızı cemaatle kılalım." "Yardımsever ve paylaşımcı bir milletiz" Erbaş, stokçuluk ve fırsatçılık yapmanın yanlış olduğuna dikkati çekerek şu değerlendirmede bulundu: "Peygamber Efendimiz bu tür fırsatçıları kınıyor, lanetliyor ve haram işlediklerini söylüyor. Birtakım ürünleri stoklamak, fiyatını artırmak, insanlar kendisine mecbur kaldıklarında yüksek fiyatlarla onları satmak dinimizde yasaklanmıştır. Hiç kimsenin bu tür şeylere tevessül ve tenezzül etmemesini istirham ediyorum. Bizim milletimize bu yakışmaz. Biz yardımsever bir milletiz. Biz paylaşımcı bir milletiz. Fakir fukara, garip gureba insanlara, işini kaybeden insanlara bizim yardımcı, destek olmamız gerekiyor. Üç kuruş daha fazla kazanayım düşüncesi içerisinde tamahkarlık yapıp lütfen ahiretimizi, geleceğimizi zarara uğratmayalım." "Cuma namazı kararı hüsnüniyetle alınmış bir karar" Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile telefon görüşmesi yaptıklarını bildiren Erbaş, "Toplum Bilimleri Kurulu" için din psikolojisi ve din sosyolojisi alanındaki bazı uzmanların isimlerini verdiğini anlattı.
Toplum Bilimleri Kurulu - 8.4.2020
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: "Personelimiz Vefa Koordinasyon Grupları'nın içerisinde yer alarak...
Erbaş, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile telefonla görüştüklerini belirterek, Toplum Bilimleri Kurulu için din psikolojisi ve din sosyolojisi alanından bazı isimleri verdiğini söyledi.
Toplum Bilimleri Kurulu - 8.4.2020
7 Nisan 2020 Haberleri
7 Nisan 2020 Manşet Haberleri.
Toplum Bilimleri Kurulu - 7.4.2020
Bakan Koca, Koronavirüs Bilim Kurulu Toplantısı'nın ardından açıklamalarda bulundu: (3)
"Toplum Bilimleri Kurulu etkin ve yetkin kişilerden oluşacak" "Bu dönemde işi olmayan ve atanamayan sağlıkçılar için yeni bir atama olacak mı?" sorusu üzerine Koca, "ÖSYM üzerinden KPSS ile alınmak üzere yeni bir atama sürecini başlattık.
Toplum Bilimleri Kurulu - 7.4.2020
Bakan Koca, Koronavirüs Bilim Kurulu Toplantısı'nın ardından açıklamada bulundu: (1)
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) mücadelesinde "Toplum Bilimleri Kurulu" adıyla yeni bir kurul oluşturduklarını belirterek, "Kurul, süreçle ilgili öngörü çalışmaları yapacak, toplumsal öneriler getirecek, toplum olarak, aile olarak, birey olarak nelerden...
Toplum Bilimleri Kurulu - 7.4.2020
Bakan Koca, "Toplum Bilimleri Kurulu adında yeni bir kurul oluşturuldu.
Bakan Koca, "Toplum Bilimleri Kurulu adında yeni bir kurul oluşturuldu.
Toplum Bilimleri Kurulu - 7.4.2020
Bakan Koca: "Toplum Bilimleri Kurulu adında yeni bir kurul oluşturduk. Kurul, süreçle ilgili öngörü...
Bakan Koca: "Toplum Bilimleri Kurulu adında yeni bir kurul oluşturduk. Kurul, süreçle ilgili öngörü çalışmaları yapacak, toplumsal öneriler getirecek"
Toplum Bilimleri Kurulu - 7.4.2020
FLAŞ
Sağlık Bakanı Koca: Toplum Bilimleri Kurulu oluşturuldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Toplum Bilimleri Kurulu Haberleri | Toplum Bilimleri Kurulu Haber - Haberler - Sayfa 2 - Toplum Bilimleri Kurulu haberleri, son dakika toplum bilimleri kurulu haber ve gelişmeleri burada. Sağlık Bakanı Koca, Toplum Bilimleri Kurulu Toplantısı'na başkanlık etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.11.2020 10:57:45. #1.14#
title