Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Güzergahları Belirlendi

Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Güzergahları Belirlendi

Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Güzergahları Belirlendi
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Çanakkale’de, Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Güzergahları ile dağılma mahalleri belirlendi.

Çanakkale'de, Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Güzergahları ile dağılma mahalleri belirlendi.

Çanakkale valiliği, toplantı ve gösteri yürüyüşleri güzergahları ve dağılma mahallerini açıkladı. Valilikten yapılan açıklamada, "2015 Yılında Çanakkale İlinde Yapılacak toplantı ve gösteri yürüyüşü yer ve güzergahları, dağılma mahalleri, toplantı ve gösteri yürüyüşüne ilişkin çağrı ve propaganda amacıyla pankart ve afiş asılacak yerler 2911 Sayılı Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanununun 6. Maddesi uyarınca belirlenmiştir" denildi. Buna göre, 1 nolu güzergahın toplanma mahalli: Bahriye Üçok Caddesi, Yürüyüş Güzergahı: İnönü Cad. Mehmetçik Bulvarı, M.Aksoy Sk., Lise Cd. Toplantı Mahalli: Cumhuriyet Meydanı, DağıIma Mahalli: Cumhuriyet Bulvarı, Lise Caddesi, 2 nolu güzergahın topIanma mahalli: Kordonboyu Golf Çaybahçesi Yanı, Yürüyüş Güzergahı: kordonboyu, TopIantı Mahalli: İskele Meydanı, dağıIma mahalli: K.Ahmet Paşa Cd.,Cumhuriyet Bulvarı, Kordonboyu, 3 nolu güzergahın toplanma mahalli: Aziziye Caddesi Dabakoğlu Tesisleri Önü, Yürüyüş Güzergahı: Aziziye Cd.Deniz Sk.Plaj Cd.İnönü Cd.Cumhurİyet Blv. toplantı mahalli: Cumhuriyet Meydanı, Dağılma Mahalli: Cumhuriyet Bulvarı, Lise Caddesi, 4 nolu güzergahın toplanma mahalli: Stadyum Caddesi, Yürüyüş Güzergahı: İnönü Cd. Mehmetçik Bulvarı, M. Aksoy Sk. Lise Cd, Toplantı Mahalli: Cumhuriyet Meydanı, Dağılma Mahalli: Cumhuriyet Bulvarı, Lise Caddesi, 5 nolu güzergahın toplanma mahalli: Abdi İpekçi ve Barış Caddesi Kesişimi, yürüyüş güzergahı: Abdi İpekçi ve Nazım Hikmet Caddeleri, toplantı mahalli: Esenler Mh.Semt Pazarı Otopark Alanı, dağılma mahalli: Nazım Hikmet ve Cumhuriyet Caddeleri olarak belirlendi.

Kepez beldesinde, Toplanma Mahalli: Ş. Yrb. Necdet Hoşgör Sokak, Yürüyüş Güzergahı: Ş. Yrb. Necdet Hoşgör Sokak, TopIantı Mahalli: Kepez Belediyesi Halı Saha Yanı, Dağılma Mahalli: Ş. Yrb. Necdet Hoşgör Sokak, Ahmet Alkan Sokak, Atatürk Caddesi olarak açıklandı. - ÇANAKKALE

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title