TOLGA TOSUN HABERLERİ

Tolga Tosun haber, Tolga Tosun son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tolga Tosun - 17.01.2020
Bandırma Belediyesi filosuna kazandırılan 10 adet aracın tanıtımını gerçekleştirdi
Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, geride kalan 9 aylık hizmet süresinde ilk olarak uygulamaya aldığımız tasarruf tedbirlerinin sonucunda bugün 10 adet yeni aracı Bandırma Belediyesi'ne kazandırdıklarını söyledi.
Tolga Tosun - 20.12.2019
Bandırma'da "Alışveriş Tanıtım Günleri" başladı
Bandırma Kapalı Çarşısında başlayan etkinliğin açılışına, Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun, Ticaret Odası Başkanı Mehmet Kılkışlı, Bandırma Ticaret Odası Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Funda Dedeoğlu, belediye meclis üyeleri, STK'lar, siyasi parti temsilcileri, kadın girişimciler ve vatandaşlar katıldı.
Tolga Tosun - 07.12.2019
Bandırma'da "Renk Pınarı" sergisi açıldı
Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun, serginin açılış töreninde yaptığı konuşa, her zaman sanatın ve sanatçının yanında olduklarını söyledi.
Tolga Tosun - 07.12.2019
Balıkesir'de "Sporda Yetenek 10'la Gelecek Projesi"
Bandırma Ortaokulu spor salonunda gerçekleşen törende konuşan Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun, eğitim ve spora destek vermeye devam edeceklerini söyledi.
Tolga Tosun - 06.12.2019
Bandırma Belediyesi'nden "Robotik Kodlama Eğitimine" destek
Bandırma Kaymakamlığı, Bandırma Belediyesi ve Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün iş birliği ile gerçekleştirilen "Erken Yaşta Kodlama Eğitimi BeeBot Uygulamalarının Eğitim Öğretim Sürecine Entegrasyonu Projesi" kapsamında kullanılacak olan teknolojik cihazları Belediye Başkanı Tolga Tosun, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutlu Aslan'a teslim etti.
Tolga Tosun - 29.11.2019
Özel öğrenciler engellerini robotik kodlama ile aşıyor
BeeBot'u çok sevdiğini vurgulayan öğrenci Muhammed Eren Türkmen, proje için öğretmenlerine ve Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun'a teşekkür etti.
Tolga Tosun - 21.11.2019
Kapadokya Ekonomi Toplantılarında Turizm konuşuldu
Toplantının ikinci oturumunda ise, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Turizm Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. İbrahim Yılmaz 7174 Sayılı Kapadokya Alanı Hakkında Kanun ile ilgili konuşurken, Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Turizm Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Bilgehan Gülcan "Türk Turizminin 2023 Yol Haritası Işığında Kapadokya İçin Politika Önerileri", Museum Hotel yetkilisi Tolga Tosun ise "Turizm Talebinde Değişmeler ve Kapadokya'nın Ürün Geliştirme Potansiyeli" başlıklı sunum gerçekleştirdi.
Tolga Tosun - 10.11.2019
Büyük Önder Atatürk, Bandırma'da anıldı
Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen törene Kaymakam Günhan Yazar, Belediye Başkanı Tolga Tosun, Garnizon ve 6.
Tolga Tosun - 09.11.2019
"Yaşasın Cumhuriyet" futbol turnuvası sonuçlandı
Belediye Başkanı Tolga Tosun, kupa töreninde yaptığı konuşmada, "Hem Cumhuriyet'e hem de belediyemize yakışan bir turnuva yaşadık.
Tolga Tosun - 04.11.2019
Bandırmalı 4 bin 500 genç sporla buluşacak
Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun da her zaman sporun ve eğitimin yanında olduklarını dile getirdi.
Tolga Tosun - 21.10.2019
Bandırma'da "Durakta Matematik Projesi"
Proje kapsamında il ve ilçelerin otobüs duraklarına karikatür ve resimli matematik işlemlerinin yer aldığı afişler asılarak herkesin faydalanması ve matematik korkusunun aşılmasının amaçlandığını belirten Güneş, şöyle konuştu: "İl ve ilçelerdeki gönüllü öğretmenlerin katılımıyla proje çalışması kısa sürede geniş kitlelere ulaştı. Türkiye'de 81 il ve ilçelerde, Arnavutluk, Romanya, Azerbaycan ve Almanya'da çalışmalar başladı. Proje ortaklarının yaşadığı şehirlerdeki duraklara afişler asıldı ve hız kesmeden asılmaya devam ediyor. Projeyi, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mutlu Aslan'a, Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun'a sunduk ve desteklerini aldık.
Tolga Tosun - 18.10.2019
Bandırma'da muhtarlar günü etkinliği
Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar ve Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun, ilçenin merkez ve kırsal alanlarında görev yapan muhtarlarla bir otelde bir araya geldi.
Tolga Tosun - 17.09.2019
"2. Uluslararası Bandırma ve Çevresi Sempozyumu" başladı
Ardından panele geçildi. BANÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Alpaslan Serel'in moderatörlüğünde, "Bandırma ve çevresinde yerel yönetimler" konusunda gerçekleşen panele konuşmacı olarak Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun, Erdek Belediye Başkan Vekili Hasan Yapakçı, Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz ve Manyas Belediye Başkanı Tancan Barcin katıldı.
Tolga Tosun - 17.09.2019
Bandırma'nın kurtuluşunun 97. yıl dönümü kutlandı
Cumhuriyet Alanı'ndaki ilk törene, İlçe Kaymakamı Günhan Yazar, 6. Ana Jet Üssü ve Garnizon Komutanı Hava Pilot Tuğgeneral Oğuz Kuyucu, Belediye Başkanı Tolga Tosun, Cumhuriyet Başsavcısı Önder Yeniçeri, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof.
Tolga Tosun - 13.09.2019
"Sezon sonunda şampiyon olacağımıza inanıyorum"
Toplantıda ayrıca, Bandırmaspor Kulübü'ne kalıcı gelir kaynağı sağlamak amacıyla Bandırma'nın çıkışında bir akaryakıt istasyonu kurulması için Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun ile görüşme yapıldığı bildirildi.
Tolga Tosun - 06.09.2019
"Kapıdağ Yarımadası Bisiklet Festivali" başladı
Bisiklet kültürünün oluşması ve bisiklet yollarının artması için faaliyetlerine devam edeceklerini ifade eden Türker, "Ülkemizin 19 farklı şehrinden yaklaşık 120 bisiklet severin katıldığı 2 gece 3 günden oluşan bu festivalimizde, her sene olduğu gibi Kapıdağ'ın ve bölgemizin 3 gün boyunca keşfini gerçekleştireceğiz. Kyzikos Antik Kentinde, Kirazlı Manastırı'nda ve Son Kuruş Anıtı'nda yapacağımız anlatımlarla tarihini, konaklama yapacağımız noktalarda denizini ve şelalesini, sürüş yapacağımız bölgelerde ise muhteşem doğasını ve kültürünü tanıyacağız, öğreneceğiz." Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun da ilçelerinde gerçekleşecek festivalin kültürel anlamda bir katkı olduğunu ve kendilerinin de bu tarz programlara destek vermeye devam edeceklerini aktardı.
Tolga Tosun - 02.09.2019
Bandırma'da kavun festivali düzenlendi
Bu yıl 6'ncısı düzenlenen festivale, Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Mahir Mavi, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgütleri temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Tolga Tosun - 23.08.2019
(görüntülü) kılıçdaroğlu: 82 milyonun yüreğinde vatan da vardır bayrak da (2) - yeniden
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Balıkesir'deki programı kapsamında, Bandırma Belediyesi'ni ziyaret etti. Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun tarafından karşılanan Kılıçdaroğlu'na; CHP genel başkan yardımcıları Muharrem Erkek, Faik Öztrak ve Seyit Torun eşlik etti.
Tolga Tosun - 23.08.2019
"Ayrımsız ve herkesi kucaklayan bir siyaset anlayışımız var"
Bunları anlatmamın nedeni şu: Biz demokrasiden, kadın-erkek eşitliğinden, gelir dağılımından, gelir dağılımda eşitlikten, çitçinin kazanmasından, esnafın kazanmasından, emeklinin kazanmasından, işsizlikle mücadeleden söz edince bir şeyler bulacaklar. Kılıçdaroğlu'na nasıl saldıracaklar, buradan saldıracaklar. Tutmaz arkadaş tutmaz, ne söylersen söyle tutmaz çünkü bu yürekte insan sevgisi var, vatan sevgisi, bayrak sevgisi var burada." "Bütün komşularımızla barış içinde olmalıyız" Türkiye'nin Doğu Akdeniz'de yalnızlığa itildiğini savunan Kılıçdaroğlu, şunları kaydetti: "Bizi Doğu Akdeniz'de yalnızlığa ittiler, bunun adına da 'değerli yalnızlık' dediler. Ne değerli yalnızlığı? Ben söylemiyorum. Dolayısıyla biz bütün komşularımızla barış içinde olmalıyız. Suriye'yle de İran'la da Irak'la da Rusya'yla, Yunanistan'la, Bulgaristan'la herkesle barış içinde olmalıyız. Mustafa Kemal'in temel bir ilkesi vardır: Eğer birilerine bir şey söyleyeceksen önce bütün komşularınla barışı sağlayacaksın. Sana en yakından birisi ihanet etmemeli. Eğer sen komşularınla kavga edersen birisine bir şey söyleyemezsin. O nedenle savaş meydanlarından gelen Gazi Mustafa Kemal, savaşın zorunlu olmadıkça bir cinayet olduğunu kabul ediyor ve diyor ki 'Savaş meydanlarında kazanılan zaferler, ekonomik zaferlerle taçlandırıldığı zaman Türkiye bağımsızlığını korur.' Biz bunu yapmak zorundayız." Ziyaretinde, Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun'dan çalışmalarına ilişkin bilgi alan Kılıçdaroğlu'na, CHP Genel Başkan Yardımcıları Muharrem Erkek ve Seyit Torun, Parti Sözcüsü Faik Öztrak ile partililer eşlik etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Tolga Tosun Haberleri | Tolga Tosun Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Tolga Tosun haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Tolga Tosun kimdir, hayatı ve biyografisi. Bandırma'da belediye etkinliklerine koronavirüs ertelemesi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.10.2021 23:58:46. #1.16#

title