Tolga Savaş Seçim Sonuçları

Tolga Savaş Seçim Sonuçları

31 Mart seçimlerinde CHP Eskişehir Beylikova belediye başkan adayı olan Tolga Savaş isimli adayın aldığı oy oranı belli oldu.

Tolga Savaş Seçim Sonuçları

31 Mart seçimlerinde CHP Eskişehir Beylikova belediye başkan adayı olan Tolga Savaş isimli adayın aldığı oy oranı belli oldu. Eskişehir Beylikova ilçesinde toplam 6 aday ile yarışan Tolga Savaş isimli CHP adayının aldığı oy oranını haberimizden öğrenebilirsiniz.

Türkiye, 31 Mart'ta belediye başkanı, belediye meclis üyesi ve muhtarlarını seçmek için sandığa gitti. Partilerin hummalı çalışmaları sonucu sandıklar açıldı ve yerel seçimde adayların aldığı oy oranları belli oldu. Peki 31 Mart 2019 Yerel Seçiminde CHP Eskişehir Beylikova adayı Tolga Savaş kimdir? CHP Eskişehir Beylikova adayı Tolga Savaş yüzde kaç oy aldı?

Tolga Savaş Oy Oranları ve Seçim Sonuçları

31 Mart yerel seçimlerinde CHP Eskişehir Beylikova belediye başkan adayı olarak gösterilen Tolga Savaş Beylikova ilçesinde % 34,08 oranında oy almıştır. Beylikova ilçesinde % 34,08 oranında oy olan Tolga Savaş adlı CHP adayı toplamda 1.640 adet oy sayısına ulaştı.

Tolga Savaş Kimdir?

1999 yılından bu yana Eskişehir de özel sektörde farklı kurumlarda çalıştı. En son 12 yıl özel bir bankada Bireysel Portföy Yöneticisi olarak çalıştı. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

Eskişehir Beylikova ilçesinde AK Parti, CHP, MHP, DSP, VP adaylarının aldığı oy oranlarını detaylı olarak incelemek istiyorsanız tıklayınız.