Tolga Özbahar, Yunus Özmusul ve Ivan Nincevic, Avrupa'nın En İyisi Seçildiler - Haberler Spor
Haberi Paylaş

  Tolga Özbahar, Yunus Özmusul ve Ivan Nincevic, Avrupa'nın En İyisi Seçildiler

  Tolga Özbahar, Yunus Özmusul ve Ivan Nincevic, Avrupa'nın En İyisi Seçildiler
  EuroSport.com - Haberler | Spor

  Beşiktaş'ın hentbolcuları, hentbolseverler tarafından aday gösterildikleri kategorilerde birinci oldular.

  Beşiktaş Mogaz Takımı oyuncuları; Tolga Özbahar, Yunus Özmusul ve Ivan Nincevic, Avrupa’nın en prestijli turnuvası VELUX EHF Şampiyonlar Ligi’nde ortaya koydukları performansla hentbolseverler tarafından aday gösterildikleri kategorilerde birinci oldular.

  Avrupa Hentbol Federasyonu, Facebook üzerinden bir oylama gerçekleştirdi ve VELUX EHF Şampiyonlar Ligi’ne damgasını vuran oyuncuları belirledi.

  Beşiktaş Mogaz Takımı’nda beş oyuncu, çeşitli dallarda oylamaya katılırken Tolga Özbahar, Yunus Özmusul ve Ivan Nıncevic, hentbolseverler tarafından ‘en iyi’ seçildiler.

  Tecrübeli oyuncu Tolga Özbahar, ‘En iyi pivot golü’ oylamasında rakiplerini geride bırakarak birinciliğe uzanırken kanat oyuncusu Ivan Nincevic de ‘En iyi kanat golü’ dalında zirvede yer aldı. Başarılı kaleci Yunus Özmusul ise, ‘En iyi hızlı hücum kurtarışı’ kategorisinde diğer rakiplerini geride bıraktı.

  EuroSport.com - Spor Haberleri

  Şampiyonlar Ligi, Beşiktaş Mogaz, Avrupa, Spor, Haber

  beğendim
  alkışladım
  beğenmedim
  güldüm
  üzüldüm
  sinirlendim
  şaşırdım
  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title