Tolga Çevik'e Üstü Kapalı Gönderme

Tolga Çevik'e Üstü Kapalı Gönderme

Mtv Türkiye'nin Genel Yayın Yönetmeni Olan Oğuz Koloğlu, Kanal D'de Beyaz Show'u Hazırladıkları Dönemi Hatırlatarak, Tolga Çevik'in 'Komedi Dükkanı' Programının Benzerini Daha Önce Yaptıklarını Söyledi. Beyaz İse Yorum Yapmadı.

Tolga Çevik'e Üstü Kapalı Gönderme

MTV TÜRKİYE'NİN GENEL YAYIN YÖNETMENİ OLAN OĞUZ KOLOĞLU, KANAL D'DE BEYAZ SHOW'U HAZIRLADIKLARI DÖNEMİ HATIRLATARAK, TOLGA ÇEVİK'İN 'KOMEDİ DÜKKANI' PROGRAMININ BENZERİNİ DAHA ÖNCE YAPTIKLARINI SÖYLEDİ. BEYAZ İSE YORUM YAPMADI.

Kanal 1'de Dilara Endican'ın sunduğu 'Nereden Nereye' programının bu haftaki konuğu Beyaz idi. Beyaz'a sürpriz yapan isimlerden birisi de Oğuz Koloğlu oldu.

Koloğlu, son dönemde yaşanan bir tartışmaya da farklı bir bakış açısı getirdi. Tolga Çevik'in Komedi Dükkanı programının formatını kendisinin bulduğu açıklaması üzerine Okan Bayülgen de fikrin kendisine ait olduğunu ve Engin Günaydın ile birlikte daha önce yaptıklarını açıklamıştı. Bu tartışmalar sırasında Beyaz'ın show programındaki 'Beyaz atlı prens' skeçlerine de gönderme yapılmış ancak Beyazıt Öztürk, bu konuda suskun kalmayı tercih etmişti.

Cevap bu kez Beyaz'dan değil ama o dönem Kanal D'de program koordinatörlüğü yapan Oğuz Koloğlu'ndan geldi. Koloğu, Beyaz Show için 70'e yakın tipleme yarattıklarını hatırlatarak şu ifadeyi kullandı: 'Şimdi arkadaşlar konuşuyorlar. Benim fikrimdi, mahkemeye vereceğim, bilmem ne... Bunların hepsini biz 'Beyaz Atlı Prens' diye Beyaz Show'da yaptık daha öncesinde. Herşeyi yaptık. Herşeyi yaptığımız için o yüzden ben şöyle düşündüm: 'Ben artık talkshow yapmayayım. Çünkü şapkadan çıkacak tavşansayısı belli.'

Oğuz Koloğlu'nun bu sözlerine Beyaz herhangi bir cevap vermemeyi tercih ederek yine sessiz kaldı.

televizyongazetesi