TOKİ Konutlarının Anahtarları 25 Ağustos'ta Teslim Edilecek

TOKİ Konutlarının Anahtarları 25 Ağustos'ta Teslim Edilecek

Çorum'da Yapımına 1.5 Yıl Önce Başlanan TOKİ Konutlarında Çalışmalar Son Hızla Devam Ederken, Konutların Anahtar Teslimi 25 Ağustos 2007 Olarak Belirlendi.

TOKİ Konutlarının Anahtarları 25 Ağustos'ta Teslim Edilecek

Çorum'da yapımına 1.5 yıl önce başlanan TOKİ konutlarında çalışmalar son hızla devam ederken, konutların anahtar teslimi 25 Ağustos 2007 olarak belirlendi.

Konutlarda inceleme yapan AK Parti Milletvekili Agah Kafkas, Belediye Başkanı Turan Atlamaz ile İl Başkanı Faruk Özkader, konutların lüks ve çevre düzenlemesi ile Çorum'un en modern kenti olduğu söylediler. TOKİ toplu konut alanında yaptığı basın toplantısında anahtar teslim töreninin 25 Ağustos'ta gerçekleştirileceği müjdesini veren Agah Kafkas, yaptıkları koordinasyon toplantısı ile ilgili resmi kurumların çalışma planlarının ortaya konduğunu ve 25 Ağustos tarihinde anahtar teslim törenini

gerçekleştireceklerini bildirdi. İnşaatların teslim süresinin bir miktar uzadığını ifade eden Kafkas, bunun sebebi olarak ise bazı kamulaştırma çalışmalarında yaşanan prosedürü gösterdi. Kafkas,"Burası Çorum'a armağan edilmiş çağdaş bir kenttir. Kentsel yaşamda olması gereken her ne varsa, insanlarımız anahtarlarını teslim aldığı gün tamamını hazır olarak bulacaklardır" dedi.

Kimsesizlerin kimsesi sloganıyla yola çıktıklarını dile getiren Kafkas, TOKİ çalışmalarının bu iddialarını taçlandıran bir çalışma olduğunu ifade etti.

(ES-BÖ-CC-Y)

Kaynak: İHA