TOKİ İhaleleri...
Haberler » Yerel » Haber

TOKİ İhaleleri...

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (toki), Osmaniye Çocuk Yuvası, Konya Akşehir'e 200 Yataklı Devlet Hastanesi, Konya İmrenler'e 200 Adet Tarımköy Konutu, Bilecik Merkeze İse 144 Adet Konut Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İnşaatı İşlerini Yaptırmak Üzere İhale Açtı

TOKİ İhaleleri...

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Osmaniye Çocuk Yuvası, Konya Akşehir'e 200 yataklı devlet hastanesi, Konya İmrenler'e 200 adet tarımköy konutu, Bilecik merkeze ise 144 adet konut altyapı ve çevre düzenlemesi inşaatı işlerini yaptırmak üzere ihale açtı.

İhaleler, 'açık ihale usulü' ile TOKİ'de yapılacak.

Osmaniye'ye konvansiyonel kalıp sistemi ile çocuk yuvası inşaatı ile altyapı ve çevre düzenlemesi yaptırılacak.

Yer tesliminden itibaren 250 günlük süreyi kapsayacak olan işin ihalesi, 26 Temmuz 2010 tarihinde saat 14.00'te yapılacak.

İhaleye sadece yerli firmalar katılabilecek.- KONYA AKŞEHİR'E 200 YATAKLI DEVLET HASTANESİ-TOKİ Konya Akşehir'e 200 yataklı devlet hastanesi inşaatını yaptıracak.

Konvansiyonel kalıp sistemiyle betonarme karkas 200 yataklı devlet hastanesi ile altyapı ve çevre düzenlemesi inşaatının ihalesi, 3 Ağustos 2010 tarihinde saat 14.30'da yapılacak.

Yerli ve yabancı tüm firmaların katılabileceği ihalede işin süresi yer tesliminden itibaren bin 80 gün olarak belirlendi.- KONYA İMRENLER'E TARIMKÖY KONUTU-

TOKİ Konya İmrenler'e 200 adet tarımköy konutu ile altyapı ve çevre düzenlemesi inşaatını yaptıracak.

İhale, 22 Temmuz 2010 tarihinde saat 14.30'da yapılacak.

Konvansiyonel kalıp sistemiyle 200 adet tarımköy konutu ile altyapı ve çevre düzenlemesinin ihalesinde işin süresi yer tesliminden itibaren 650 gün olarak belirlendi.

Söz konusu ihaleye sadece yerli firmalar katılabilecek.- BİLECİK MERKEZE 144 ADET KONUT-TOKİ Bilecik merkeze ise toplam 144 adet konut, 1 adet sosyal Tesis inşaatı ile altyapı ve çevre düzenlemesi işlerini ihaleye çıkardı.

Tünel kalıp sistemi ile 144 adet konut, konvansiyonel kalıp sistemi ile 1 adet sosyal tesis inşaatı ile altyapı ve çevre düzenlemesinin ihalesi, 21 Temmuz 2010 tarihinde saat 14.00'te yapılacak.

Yer tesliminden itibaren 550 günlük süreyi kapsayacak olan işin ihalesine sadece yerli firmalar katılabilecek.- İHALE KOŞULLARI-Osmaniye'ye çocuk yuvası, Konya Akşehir'e 200 yataklı devlet hastanesi, Konya İmrenler'e 200 adet tarımköy konutu, Bilecik merkeze ise 144 adet konut altyapı ve çevre düzenlemesi inşaatının ihalelerine katılmak isteyenler şartnameyi her ihale için ayrı bedel ödeyerek TOKİ'den satın alabilecekler.

Şartnameye göre hazırlanacak olan teklif mektupları belirtilen ihale tarihlerinde ihale saatine kadar TOKİ'ye anahtar teslimi götürü bedel üzerinden verilecek.

Buna göre ihale sonucu üzerine ihale yapılan istekli ile anahtar teslimi götürü bedel sözleşmesi imzalanacak.

İşin tamamı için teklif verilecek olan ihalede katılımcılar teklif ettikleri bedelin yüzde 3'ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat verecekler.- ISPARTA EĞİRDİR'E 78 HAİT İNŞAATI İHALESİ SONUÇLANDI-Bu arada TOKİ tarafından daha önce duyurusu yapılarak ihaleye çıkarılan, Isparta Eğirdir'e 78 adet hareket alanı iskan tesisi (HAİT) inşaatı, altyapı ve çevre düzenleme ikmal inşaatı için açılan ihale sonuçlandı.

İhaleyi toplam 1 milyon 480 bin lira bedelle, 'Kalif İnşaat Peyzaj Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi' kazandı.

İşin başlangıç tarihi 8 Nisan, bitiş tarihi 5 ağustos 2010 olarak belirlendi.

Pazarlık usulü ile 9 Mart 2010 tarihinde yapılan ihale için 3 firma teklif vermiş, komisyon bu tekliflerin 2 adedini geçerli saymıştı.

(CNS-MTN) - ANKARA