Tokat: Türkiye Erkekler Voleybol 1. Ligi

Türkiye Erkekler Voleybol 1. Ligi takımlarından Tokat Belediye Plevnespor Kulübü'nde Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı.

Tokat: Türkiye Erkekler Voleybol 1. Ligi

Türkiye Erkekler Voleybol 1. Ligi takımlarından Tokat Belediye Plevnespor Kulübü'nde Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı.

Belediye Sosyal Tesisleri'nde yapılan kongre, Divan Başkanı seçilen İbrahim İkikat başkanlığında gerçekleşti. Kongrede ilk olarak gelir-gider ve faaliyet raporları okunarak oybirliği ile kabul edilirken, Divan Başkanlığı'na sunulan tek liste ile yapılan seçimde Tokat Belediye Başkanı Adnan Çiçek, Tokat Belediye Plevnespor Yönetim Kurulu Başkanlığı'na yeniden seçildi. Seçimin ardından bir teşekkür konuşması yapan Kulüp Başkanı Adnan Çiçek, Tokat Belediye Plevnespor'un, az bütçe ile kendini zorlayarak bugünlere geldiğini kaydetti. Başkan Çiçek, Tokat'ta voleybol kültürünün çok köklü olması ve bunun yaşatılması düşüncesinden hareketle kulübü yaşatma azminde olduklarını belirterek, "Takımımızı, sürekli 1. Lig'de tutmak için çaba gösteriyoruz. DİMES grubu ile basına yansıyan bir takım çalışmalar yaptık. Bu arkadaşlarımızla yaptığımız görüşmede, geçmiş yıllarda olduğu gibi belirli ölçüde destek vereceklerini söylediler. Bundan sonraki süreçte hedefimiz, yine play-off grubuna kalmak için mücadele etmektir" dedi.

Tokat Belediye Plevnespor'da yapılan Olağan Genel Kurul'un ardından yeni Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu:

"Adnan Çiçek, Ahmet Yaraş, Ali Zahid, Ali Sözenli, Muhsin Narmanlı, Turan Güldür, Mustafa Demirkol, Ali Polat, Vejdi Ayça, Mustafa Şahin, Ayhan Uçar, Sezai Işkın, Ramazan Uyanık, Hüseyin Gülsün, Abdullah Gürbüz, Kadir Arslan, Mustafa Süsoy, Bekir Coşkun, Hasan Uçkun, Ahmet Arat, Yusuf Ziya Erdem."

Kaynak: İHA