Tokat'ta Başarılı Sporcuya Belediye Başkanından Altın

Tokat Belediye Başkanı Adnan Çiçek, Gürcistan Milli Takımı'nın da Katıldığı Karakucak Festivali'nde Başpehlivan Olarak Altın Kemer Kazanan Faik Sezgin'i Ödüllendirdi.

Tokat'ta Başarılı Sporcuya Belediye Başkanından Altın

Tokat Belediye Başkanı Adnan Çiçek, Gürcistan Milli Takımı'nın da katıldığı Karakucak Festivali'nde başpehlivan olarak altın kemer kazanan Faik Sezgin'i ödüllendirdi.

Tokat Belediye Plevnespor Güreş Takımı Sorumlusu Sezai Işkın, Başpehlivan Faik Sezgin ve Milli Takım kampına katılacak güreşçiler, Tokat Belediye Başkanı Doç. Dr. Adnan Çiçek'i makamında ziyaret etti. 28 Ekim'de Artvin'in Yusufeli ilçesinde yapılan ve Gürcistan Milli Takımı'nın da katıldığı Karakucak Festivali Güreşleri'nde altın kemer kazanan Sezgin'i tebrik eden Başkan Çiçek, sporcuyu altınla ödüllendirdi.

Öte yandan, 5 Kasım 2007'de açılacak olan Gençler Serbest Güreş Milli Takım kampına Belediye Plevnespor Kulübü'nden 55 kilogramda Aziz Erdoğdu, 60 kilogramda Hasan Öz, 66 kilogramda Aziz Demirtaş, 74 kilogramda Erhan Kaçmaz, 84 kilogramda Kubilay Akbaş, 96 kilogramda Abdulselam Güngör, 120 kilogramda Murat Solakçı'nın davet edildiği kaydedildi.

(Nİ-SA-MFS-OK-S)