Tokat'ta 1. Okul Yöneticileri Kongresi

Tokat'ta 1. Okul Yöneticileri Kongresi

Tokat'ta 1.Okul Yöneticileri Kongresi gerçekleştirildi.

Tokat'ta 1. Okul Yöneticileri Kongresi

Tokat'ta 1. Okul Yöneticileri Kongresi gerçekleştirildi.

Gaziosmanpaşa Üniversitesi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Tokat Valiliği, Gaziosmanpaşa Üniversitesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği "Tokat 1. Okul Yöneticileri Kongresi" Taşlıçiftlik Yerleşkesi Konferans Salonu'nda yapıldı.

Kongre, Gaziosmanpaşa Üniversitesi Eğitim Fakültesi Araştırma Görevlisi Yunus Utkan Özdemir'in piyano dinletisiyle başladı.

Dinletinin ardından Başkanlığını Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Baloğlu'nun yaptığı ve okul müdürleri Hasan Öztürk, Abdulkadir Türk, Tekin Özgül, İsmail Sezer, Fahri Delen, Ramazan Maviş ve Aydın Demir'in konuşmacı olarak katıldığı ilk oturuma geçildi.

Kongreye, Tokat Valisi Şerif Yılmaz, Rektör Prof. Dr. Mustafa Şahin, Vali Yardımcısı Hacı Mehmet Kara, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mücahit Eğri, İl Milli Eğitim Müdürü Sadettin Yazı, Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hanifi Vural, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hüseyin Önen, il ve ilçelerde görev yapan okul müdürleri ve öğretim üyeleri katıldı.

Muhabir: Zehra Aydın

Yayıncı: Önder Felek - TOKAT