Tokat Başçiftlik Belediye Başkanı, Sandıkları Gezerken Tartışma Çıktı
Haberler » Güncel » Tokat Başçiftlik Belediye Başkanı, Sandıkları Gezerken Tartışma Çıktı - Haber

Tokat Başçiftlik Belediye Başkanı, Sandıkları Gezerken Tartışma Çıktı

Tokat'ın Başçiftlik ilçesinde, AK Parti belediye başkanı adayı ve mevcut başkan Murat Tuncel, sandıkları gezerken, bir grup tarafından dışarı çıkarılmak istendi.

'ın ilçesinde, belediye başkanı adayı ve mevcut başkan Murat Tuncel, sandıkları gezerken, bir grup tarafından dışarı çıkarılmak istendi. Bunun üzerine Tuncel'in yanındakiler ile grup arasında tartışma çıktı. Okulda görevli ekipleri, tartışmayı büyümeden sonlandırdı.


Mahalli İdareler Genel Seçimleri için Başçiftlik'te AK Parti'den tekrar aday gösterilen, mevcut başkan Murat Tuncel, ilçede sabah saatlerinde oy kullanılan okullarda sandıkları dolaştı. Başkan Tuncel, Karacaören İlkokulu'ndaki sandıkları gezerken, bir grup tarafından okuldan çıkarılmak istendi. Bu sırada Tuncel'in yanındakiler ile bu kişiler arasında tartışma çıktı. Okulda görevli polis ekipleri ise araya girdi. Okul bahçesinde devam eden tartışma, polisin müdahalesiyle büyümeden sonlandırıldı.


Olayla ilgili açıklama yapan Murat Tuncel, Arkadaşlarımız ile beraber okula girdik. Sınıflarda sandıkları gezerken, bir grup 'Buraya giremezsiniz' diyerek bağırdı. O esnada ise yanımdaki arkadaşlarım tepki gösterdi. Tepkiler üzerine gelen polis ekipleri, araya girerek ayırdı; fakat yanımda bulunan 2 arkadaşım darbedildi dedi.

Kaynak: DHA

Haber Videosu: Tokat Başçiftlik Belediye Başkanı, Sandıkları Gezerken Tartışma Çıktı