Todam Yıl Sona Sergisi ve Şenliği

Todam Yıl Sona Sergisi ve Şenliği

Çankaya Belediyesi Toplumsal Dayanışma Merkezi (todam) Kursiyerleri, Yıl Boyunca Yaptıkları Resim, Takı, Ahşap Boyama, Seramik Gibi Çalışmalarını Sergiledi

05.06.2010 20:22 | Son Güncelleme: 05.06.2010 20:22
Todam Yıl Sona Sergisi ve Şenliği

Çankaya Belediyesi Toplumsal Dayanışma Merkezi (TODAM) kursiyerleri, yıl boyunca yaptıkları resim, takı, ahşap boyama, seramik gibi çalışmalarını sergiledi.

Çankaya Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Karum İş Merkezi'ndeki serginin açılışı Çankaya Belediye Başkan Yardımcısı Ali Ulusoy tarafından yapıldı.

Ulusoy, 20 TODAM'daki kursiyerlerin yıl boyunca gerçekleştirdikleri çalışmaları görmekten mutluluk duyduğunu belirten Ulusoy, TODAM'da bugüne kadar 10 bine yakın kişinin kurs gördüğünü bildirerek, belediyenin çalışmaları her zaman destekleyeceğini ifade etti.

Çankaya Halk Eğitim Müdürü Sırrı Arpaç da Çankaya Belediyesi ile yapılan iş birliği sonucunda ortaya çıkan eserlerden büyük gurur duyduklarını bildirdi.

Sergiyi gezen Ulusoy, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Kursiyerler Ulusoy ve Arpaç'a el emeği çalışmalarından birer hediye verdi.

Ayrıca Karum İş Merkezi önünde kurulan müzik standında yayın yapılan etkinlikte 'Ritim Atölyesi' mini konser verdi.

Çocuklar için kukla gösterisi yapılmasının ardından eğitmenler kursiyerlerin ve çocukların yüzlerini boyadı. Yetişkinlere ise Hint kınası yakıldı.

(ARF) - ANKARA

Kaynak: AA

Abone Ol:
Google'da Takip Et
Paylaş:
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
title