TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu VATSO'nun açılışını yaptı

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu VATSO'nun açılışını yaptı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Van Ticaret ve Sanayi Odası'nın (VATSO) yeni hizmet binasının açılışına katılmak üzere bugün özel bir uçakla Van'a geldi. İlk olarak Valiliği ziyaret eden Hisarcıklıoğlu, buradan açılışın yapılacağı yere geçti.

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu VATSO'nun açılışını yaptı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Van Ticaret ve Sanayi Odası'nın (VATSO) yeni hizmet binasının açılışına katılmak üzere bugün özel bir uçakla Van'a geldi. İlk olarak Valiliği ziyaret eden Hisarcıklıoğlu, buradan açılışın yapılacağı yere geçti. Açılıştan sonra konferans salonunda konuşma yapan Hisarcıklıoğlu, ulusal ve yerel basın mensupları tarafından protesto edildi.

VATSO binası açılı için bugün özel bir uçakla Van'a gelen TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu ve beraberindeki heyet, ilk olarak Valiliğe geçerek Vali Özdemir Çakacak'ı makamında ziyaret etti. Hisarcıklıoğlu, Çakacak'a yeni görevinde başarı diledikten sonra İskele Caddesi'nde 15 bin metrekarelik alan üzerine yaklaşık 4 milyon YTL harcanarak kurulan VATSO hizmet binasının açılışına katıldı.

Kaynak: CHA