TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'nun Gümüşhane Ziyareti

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Gümüşhane'nin Gelişebilmesi İçin Herkesin Ortaklaşa Hareket Etmesi Gerektiğini Söyledi.

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'nun Gümüşhane Ziyareti

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Gümüşhane'nin gelişebilmesi için herkesin ortaklaşa hareket etmesi gerektiğini söyledi.

Gümüş Otel'de düzenlenen 2005-2006 yılı vergi rekortmenleri ödül töreninde konuşan TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Gümüşhane'nin gelişebilmesi için gerekli olan en büyük adımın Gümüşhane'de yaşayan herkesin ortak hareket etmesiyle gerçekleşebileceğini söyledi. Başkan Hisarcıklıoğlu, "Türkiye'de büyük süpermarketlerden dolayı 45 bin küçük çaplı bakkal kapandı. Bunun önüne geçmek için ortak hareket edilmelidir. Gümüşhane'de yaşayan herkes ortaklaşa hareket etmelidir. Ortaklık kurmak çok kolaydır. Ortağınız

başarılı oluyorsa, onu kıskanmayın. Öne geçenin önünü açın. Büyümek için bunları yapmak şarttır" diye konuştu.

Gümüşhaneliler'in çok zeki insanlar olduğunu kaydeden TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, "Gümüşhaneli çok zeki insanlar var. Bu insanlar, zekalarını köme ve kuşburnudan alıyorlar. Türkiye genelinde çok başarılı olan Gümüşhaneliler de var. Gümüşhane'nin zenginlerini birarada toplayarak, bir zirve yapılmalıdır" dedi.

Başkan Hisarcıklıoğlu'nun konuşmasının ardından vergi ödülleri verildi.

(OY-İRT-OK-E)