TOBB Adana Kadın Girişimciler Kurulu Başkanlığına Esra Özden Seçildi
Haberler » Yerel » TOBB Adana Kadın Girişimciler Kurulu Başkanlığına Esra Özden Seçildi - Haber

TOBB Adana Kadın Girişimciler Kurulu Başkanlığına Esra Özden Seçildi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Adana Kadın Girişimciler Kurulu İcra Kurulu Başkanlığına Esra Özden seçildi.

TOBB Adana Kadın Girişimciler Kurulu Başkanlığına Esra Özden Seçildi

Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Kadın Girişimciler Kurulu İcra Kurulu Başkanlığına seçildi.

Adana Ticaret Borsası'nda önceki gün gerçekleştirilen seçimlerde oybirliğiyle Başkanlığa seçilen Esra Özden görevi Nilgün Özler'den teslim aldı.

TOBB Kadın Girişimciler İcra Kurulu doğal üyeleri Adana Ticaret Borsası (ATB) Başkanı ve ATB Genel Sekreteri Mustafa Hızlı tarafından başlatılan toplantıda Aysel Eyüpoğlu, Süheyla Gergin ve Bedriye Özden Hozatlı'nın başkan yardımcısı seçildi. Seçimler sonrası bir konuşma yapan Muammer Çalışkan, koordinatör borsa olarak şehre hizmet veren girişimci kadınlara her zaman destek vereceklerini söyledi. TOBB Kadın Girişimciler Kurulu'na seçilen iş kadınlarını kutlayan Çalışkan, "Hep birlikte Adana'nın gelişmesi için çalışacağız." dedi. ATB Genel Sekreteri Mustafa Hızlı da önceki dönem başkanı Nilgün Özler'e hizmetlerinden dolayı teşekkür ederken yeni seçilen icra kurulu üyelerini kutladı.

TOBB Adana Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Esra Özden de şahsına gösterilen teveccühe teşekkür ederek, "Sadece 17 kişilik icra kuruluyla değil, 200'ün üzerinde üyesi bulunan kurulla birlikte çalışacağız. Adana'nın gelişmesine katkı sağlayacak projelerimizi Borsamızın ve Odalarımızın desteğiyle faaliyete geçireceğiz. Hayata geçireceğimiz projelerin Türkiye'ye örnek olmasını istiyoruz." diye konuştu.

Kaynak: CHA