Tiyatrocu Hakan Yılmaz'ın İddialarına Kırıkkaleli İş Adamından Cevap

Tiyatrocu Hakan Yılmaz'ın İddialarına Kırıkkaleli İş Adamından Cevap

Tiyatrocu Hakan Yılmaz'ın iddialarına Kırıkkaleli iş adamından cevapKIRIKKALE - Tiyatrocu Hakan Yılmaz'ı darp etmesi sebebiyle gözaltına alındıktan sonra serbest kalan Kırıkkaleli iş adamı Denizhan Vural, o gün yaşananlara rağmen ilginç iddialarda bulundu.

Tiyatrocu Hakan Yılmaz'ın iddialarına Kırıkkaleli iş adamından cevap

KIRIKKALE - Tiyatrocu Hakan Yılmaz'ı darp etmesi sebebiyle gözaltına alındıktan sonra serbest kalan Kırıkkaleli iş adamı Denizhan Vural, o gün yaşananlara rağmen ilginç iddialarda bulundu.
Etiler'de bir otel lobisinde oyuncu Hakan Yılmaz ile tartışan ve kendisini darp eden Denizhan Vural, o gece Yılmaz'ın milli hassasiyeti bulunan vatandaşlar için çok ağır kelimeler kullandığını ve kendisine sataştığını iddia etti. Vural, "Olayın gerçekleşme nedeni tamamen bizim ve arkadaşlarımızın haklı olduğu şekilde gerçekleşmiştir. Şöyle ki biz olay gecesi devamlı ikamet ettiğimiz, Etiler'deki otelin lobisinde arkadaşlarımızla oraya gittiğimiz işler hakkında bilgi ve istişare toplantısı yapıyorduk. Adının Hakan Yılmaz olduğunu öğrendiğim bu şahıs, vatanımıza, milletimize, devletimize, milli ve dini örf, adetlerimize küfür ederek yanımızdan geçti. Tam yanımızdan geçerken bu devleti, bu memleketi ne hale getirdiler, bu devletinde bunlara oy veren milletinde diye ağır hakaretler ve küfürler ederek yanımızdan geçiyordu. O ara göz göze geldik, göz göze geldiğimizde sizde onlardansınız belli, ne bakıyorsunuz, önünüze bakın diye bize de laf attı ki kamera kayıtlarında her şey net bir şekilde gözükmektedir. Yani kamera kayıtlarına dikkatli bakıldığına dikkatli bakıldığı zaman şu görülecektir. Yanımızdan geçtiği sırada ve devam ederken, yürürken bize laf attığı arkasına dönüp ısrarla bize dönüp baktığı, o esnada hakaret ve küfür içerikli konuşmalarına devam ettiği ortadadır. Kameralarda bu mevcuttur." dedi.
Oyuncu Hakan Yılmaz'ın o anda alkollü olduğunu iddia eden Denizhan Vural, kendisini dinletebilmek için ayağına çelme taktığını, Yılmaz'ın sözlü seslenişlere aldırış etmeyecek kadar alkollü olduğunu iddia etti. Oyuncunun eşinin o sırada yanında olduğunu bilmediklerini söyleyen Vural, "Bilseydim bu tarz bir girişime hiç başvurmazdım." dedi.

Kaynak: İHA