Times Haberleri

Times haber, Times son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Times - 14.5.2020
Türkiye'de 1'inci Dünyada 55'inci sırada
Financial Times tarafından gerçekleştirilen Kuruma Özel Programlar sunan kurumlar sıralamasına iki yıldır Türkiye'den giren ilk ve tek kurum olan Sabancı Üniversitesi Yönetici Geliştirme Birimi EDU, listedeki yükselişini bu yıl da devam ettirdi.
Times - 13.5.2020
ABD'nin en kalabalık üniversitesinden yüz yüze eğitime yeni erteleme
New York Times gazetesinde yer alan habere göre, ABD'nin 23 kampüs ve 480 bin öğrenci ile en kalabalık üniversitesi olan CSU'nun yöneticisi Timothy P.
Times - 13.5.2020
Kovid-19 salgını insanları sağlıklı beslenmeye yöneltti
Hindustan Times'ın haberine göre, Belçika'da Antwerp Üniversitesinde görevli Charlotte de Backer'in koordine ettiği proje araştırması çerçevesinde 11 ülkede çoğu kadın yaklaşık 11 bin müşteri ile çalışma yürütüldü.
Times - 13.5.2020
Çin'in Cilin şehrinde, Kovid-19 vakalarındaki artış üzerine bazı yasaklar getirildi
Global Times'ın haberine göre, Cilin'de muayenehanelerin ateşli hastaları kabul etmesi yasaklandı ve bu hastaları, belirlenen hastanelere yönlendirmeleri zorunluluğu getirildi.
Times - 13.5.2020
New York'ta Kovid-19 sonrası çalışanlar ofislere geri dönmeyebilir
New York Times'ta yer alan haberde, şehrin en büyük ticari ofis kiracıları olan Barclays, JP Morgan Chase, Morgan Stanley ve Nielsen gibi büyük şirket çalışanlarının tamamının ofislere dönmeyebileceği kaydedildi.
Times - 13.5.2020
Türkiye, Avrupa'da temiz enerjide en çok yabancı yatırım çeken 7. ülke
Financial Times tarafından yayımlanan ve küresel ölçekte yabancı yatırımları izleyerek yatırımcılara güncel bilgiler sağlayan fDi Magazine, "2020 Yılı Avrupa'da Yenilenebilir Enerji Yatırım Bölgeleri" araştırmasının sonuçlarını açıkladı.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Times Haberleri | Times Haber - Haberler - Sayfa 10 - Times haberleri, son dakika times haber ve gelişmeleri burada. ABD'de ilk koronavirüs vakasının Şubat ayında değil Aralık'ta görüldüğü iddia edildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 19.9.2020 19:31:04. #1.15#
title