Timber Timbre 29 Mart'ta Salon'da

Timber Timbre 29 Mart'ta Salon'da

Salon, Kanada'nın ünlü folk müzik projelerinden Timber Timbre'ı 29 Mart Perşembe akşamı sahnesinde ağırlıyor.

Timber Timbre 29 Mart'ta Salon'da

Timber Timbre'dan Taylor Kirk, Feist ile Amerika turnesine çıkmadan önce; 29 Mart Perşembe akşam saat 21.30'da melankolik ve aynı zamanda pozitif parçalarıyla müzikseverlerle buluşacak.

Timber Timbre, Eye Weekly tarafından yılın albümü seçilen Out of this Spark'tan önce iki bağımsız albüm yayınladı. Cedar Shakes adlı albümünü 2006'da, Medicinals albümünü ise 2007 yılında piyasaya çıkaran Timber Timbre, 2011 yılı Haziran ayında Creep On Creepin' On adlı dördüncü albümünü çıkardı. Bu albüm, aynı yıl Polaris Müzik Ödülü'ne aday gösterildi.

Timber Timbre'in şarkıları ilgiyle izlenen popüler dizilerde de yer aldı. Grubun, "Magic Arrow" adlı şarkısı Breaking Bad dizisinin "Caballo Sin Nombre" bölümü ile The Good Wife dizisinin "Bitcoin for Dummies" bölümünde yayınlandı.

Timber Timbre konserinin biletleri 35 TL (oturmalı) ve 25 TL (öğrenci). Biletler, Salon gişesinden satılıyor. Tüm bilet alımlarında kredi kartı geçerlidir. Lale Kart sahipleri bilet alımlarında %25'e varan özel indirimlerden yararlanabilirler. Salon gişesi Pazar günleri hariç her gün 10.00–18.00 saatleri arasında ve etkinlik günlerinde etkinlik başlayana kadar açık.

Salon programı hakkında ayrıntılı bilgi için www.saloniksv.com adresi ziyaret edilebilir.

Kaynak: Bültenler