Tilbe Saran Haberleri

Tilbe Saran haber, Tilbe Saran son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tilbe Saran 2.4.2018
Kadın Tiyatroculardan Protesto
TİLBE SARAN: MECLİS'E YAŞANAN KADIN OYUNCU YASAĞINI KABUL ETMİYORUZ Kenter Tiyatrosu'ndaki protestoda konuşan Tilbe Saran, " Bugün bir arada olmamız hepimiz için çok kıymetli, geçtiğimiz hafta mecliste yaşanan kadın oyuncu yasağını hiçbirimiz kabul etmiyoruz.
Tilbe Saran 2.4.2018
Baba Sahne 1'inci Yaşını Kutladı
Savaş Dinçel için özel olarak hazırlanan video ve Baba Sahne'nin geride bıraktığı bir yılın görüntülerinden oluşan kolaj da davetlilerle paylaşıldı. Şevket Çoruh, mezun olurken sahnelediği "Sinarit Baba" adlı Sait Faik Abasıyanık öyküsünü yeniden sahneleyerek davetlilere bir sürpriz yaptı.  11. SAVAŞ DİNÇEL ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU Her yıl aynı tarihte Müjdat Gezen Sanat Merkezi öğrencileri tarafından tiyatro alanında verilen Savaş Dinçel Ödülleri de 11. kez sahiplerini buldu. En İyi Oyun Yazarı seçilen Yunus Emre Gümüş, ödülünü Özen Yula'dan alırken; En İyi Yönetmen seçilen kazanan Yıldıray Şahinler'e ödülünü Gülriz Sururi takdim etti. En İyi Kadın Oyuncu ödülüne layık görülen Sumru Yavrucuk oyunu nedeniyle geceye katılamazken, Yavrucuk adına ödülünü, Günay Karacaoğlu, Erkan Can'ın elinden aldı. Bahtiyar Engin'e ise En İyi Erkek Oyuncu ödülünü Tilbe Saran verdi.
Tilbe Saran 17.3.2018
6. Nilüfer Tiyatro Festivali"
Dünya Tiyatro Günü'nde yazar Murathan Mungan'ın şarkıları ve "Geyikler ve Lanetler" oyunundan bölümlerle hazırlanan etkinlikle başlayacak festivalde, Genco Erkal, Selçuk Yöntem, Cihan Ünal, Can Gürzap, Tilbe Saran gibi usta tiyatro sanatçılarının yanı sıra bağımsız, yeni dil arayışları olan tiyatrocular da izleyiciyle bir araya gelecek.
Tilbe Saran 17.3.2018
Usta Oyuncular, Bursa'da Tiyatro Tutkunlarıyla Buluşacak
USTA OYUNCULAR TİYATRO TUTKUNLARIYLA BULUŞACAK Genco Erkal, Selçuk Yöntem, Cihan Ünal, Can Gürzap, Tilbe Saran gibi usta tiyatro sanatçılarının yanı sıra bağımsız, yeni dil arayışları olan tiyatrocuların da izleyiciyle buluşacağını belirten Başkan Bozbey, "6'ncı Nilüfer Tiyatro Festivali'nde, 34 gün boyunca 58 tiyatro topluluğu 82 temsille Nilüfer'de izleyiciye kültür sanat dolu bir ay yaşatacak" ifadelerini kullandı.
Tilbe Saran 24.1.2018
Milletvekillerine "Zeytin Dalı" Karşıtı Mektup
Yurttaş kimliğimiz ve sorumluluğumuzla, halkımızın ve tarihin önünde siz yetki sahiplerini uyarıyor, sesimize kulak vererek sağduyulu davranmaya, savaşı derhal durdurmaya ve sorunu diyalogla çözmeye davet ediyoruz." Mektubun ekinde, aralarında siyasetçi, akademisyen, yönetmen, yazar, senarist, gazeteci ve oyuncuların yer aldığı şu isimler bulunuyor: "Abdullah Demirbaş, Abdülbaki Erdoğmuş, Ahmet Aykaç, Ahmet Faruk Ünsal, Ahmet İnsel, Ahmet Tonak, Akin Birdal, Ali Bilge, Ali Haydar Konca, Ali Uçansu, Arzu Başaran, Aydın Arı, Aydın Selcen, Ayşe Erzan, Ayşe Hür, Ayşe Nur Doksat, Ayşegül Devecioğlu, Ayten Yıldırım, Bahattin Yücel, Baki Tezcan, Baskın Oran, Belgin Koç, Beyza Üstün, Binnaz Toprak, Burhan Sönmez, Bülent Utku, Celal Korkut Yıldırım, Celalettin Can, Cem Mansur, Cem Özatalay, Cengiz Arın, Cihangir İslam, Defne Asal, Deniz Türkali, Dilek Gökçin, Ece Temelkuran, Ekrem Baran, Emine Uşaklıgil, Engin Sustam, Erdal Kalkan, Erdoğan Aydın, Erol Katırcıoğlu, Ersin Salman, Ertuğrul Günay, Ertuğrul Mavioğlu, Ertuğrul Yalçınbayır, Esra Ersan, Esra Mungan, Eşref Erdem, Fadıl Öztürk, Fadime Gök, Fahrettin Dağlı, Fatma Bostan Ünsal, Ferhat Tunç, Fethiye Çetin, Fidan Eroğlu, Fikret Ünlü, Füsun Ertuğ, Genco Erkal, Gençay Gürsoy, Gonca Gül Gedikoğlu, Gönül Saray, Gülriz Sururi, Gülseren Onanç, Gülten Kaya, Gürhan Ertür, Hacer Ansal, Halil Ergün, Hasan Cemal, Hasip Kaplan, Hıdır Işık, Hüda Kaya, Hürriyet Karadeniz, Hüsamettin Cindoruk, Hüseyin Ayrılmaz, Hüsnü Okçuoğlu, İhsan Eliaçık, Kumru Toktamış, Lale Mansur, Lati Akyüz, Levent Tüzel, Mebuse Tekay, Mehmet Rasgelener, Melek Taylan, Meral Camcı, Meryem Koray, Mete Çetik, Mine Gencel Bek, Muammer Keskin, Muhammet Salar, Murat Belge, Murat Çeyişakar, Murat Morova, Mustafa Paçal, Nadire Mater, Nalan Erbil, Nazan Aksoy, Nazar Büyüm, Necmiye Alpay, Nesrin Nas, Nesteren Davutoğlu, Neşe Erdilek, Neşe Yaşin, Nil Mutluer, Nimet Tanrıkulu, Nimet Yardımcı, Nur Bekata Mardin, Nurcan Baysal, Nurhan Keeler, Nurten Ertuğrul, Onur Hamzaoğlu, Orhan Alkaya, Orhan Silier, Oya Baydar, Ömer Faruk Gergerlioğlu, Ömer Laçiner, Ömer Madra, Özgün E. Bulut, Özgür Müftüoğlu, Pınar Kılıçer, Rakel Dink, Rıfat Yüzbaşıoğlu, Salman Kaya, Savaş Demirci, Sefa Feza Arslan, Sema Kaygusuz, Semih Bilgen, Semih Gümüş, Semra Somersan, Serhat Baysan, Servet Demir, Simten Coşar, Suavi, Suna Uluçınar Aygün, Süleyman Çelebi, Şanar Yurdatapan, Şebnem Korur Fincancı, Tahsin Yeşildere, Taner Akçam, Tarhan Erdem, Tarık Ziya Ekinci, Tatyos Bebek, Tebessüm Yılmaz, Tilbe Saran, Tuna Altınel, Tümay İmre, Ufuk Uras, Ümit Kıvanç, Ümit Özgümüş, Viki Çiprut, Yakın Ertürk, Yasemin Bektaş, Zehra Kabasakal Arat, Zelal Ekinci, Zeynep Oral, Zeynep Tanbay, Zişan Kürüm, Ziya Halis, Zülfü Livaneli.
Tilbe Saran 23.1.2018
Enka 30. Yıl Tiyatro Buluşmaları Üç Özel Performansla Başlıyor
Tilbe Saran, Fırat Tanış, Gonca Vuslateri, Ecem Uzun'un da aralarında olduğu geniş bir kadroyla sahneye taşınacak oyunu; 31 Ocak'ta Zuhal Olcay ve Burak Sergen'i aynı sahnede buluşturan "Aşk Halleri" ve 2 Şubat'ta Studio Oyuncuları'nın Godot'yu Beklerken performansları takip edecek.
Tilbe Saran 17.1.2018
Metin Altıok Ödülü Sahibini Buldu
Törenin açılışını, Sivas olaylarında yaşamını yitiren şair Metin Altıok'un kızı Zeynep Altıok Akatlı yaparken Fazıl Say, Serenad Bağcan ve Tilbe Saran da mini bir konser verdiler.
Tilbe Saran 17.1.2018
Metin Altıok Ödülü Sahibini Buldu
Metin Altıok anısına bu yıl 10'uncusu verilen Metin Altıok Şiir Ödülü dün akşam Caddebostan Kültür Merkezi'nde düzenlenen bir törenle "Aşktan Alır Rengini" kitabıyla Hicri İzgören'e takdim edildi.  Törenin açılışını, Sivas olaylarında yaşamını yitiren şair Metin Altıok'un kızı Zeynep Altıok Akatlı yaparken Fazıl Say, Serenad Bağcan ve Tilbe Saran da mini bir konser verdiler.
Tilbe Saran 10.1.2018
10. Metin Altıok Şiir Ödülü Hicri İzgören'in
Saat 19: 00'da gerçekleştirilecek ödül töreninin ardından Fazıl Say (piyano), Serenad Bağcan ve Tilbe Saran şairin şiirlerinden oluşan bir dinleti gerçekleştirecekler.
Tilbe Saran 8.1.2018
Gülten Akın Dizeleri İlk Kez İş Sanat'ta
"Kestim Kara Saçlarımı…" başlıklı dinletide şiirleri, Tilbe Saran, Hümay Güldağ ve Aslı Yılmaz seslendirecek.
Tilbe Saran 22.12.2017
Behçet Aysan Şiir Ödülü Çsm'de Verildi
Behçet Aysan ve Metin Altıok'un dizelerinin yer aldığı dinletide Behçet Aysan'ı Tuncay Yığcı, Metin Altıok'u da Altan Erkekli seslendirirken, Tilbe Saran anlatıcı olarak dinletiye renk kattı.
Tilbe Saran 5.12.2017
Şairlerin dizeleriyle 'Aşk ve Hüzündür İstanbul'
Edebiyatımızın usta kalemlerinin İstanbul'u anlatan şiirlerini Tilbe Saran ve Hakan Gerçek İş Sanat sahnesinde seslendirecek.
Tilbe Saran 22.11.2017
İş Sanat'tan Kaçırılmayacak Aralık Etkinlikleri
ŞAİRLERİN DİZELERİYLE İSTANBUL… Dünyanın en güzel şehirlerinden İstanbul, edebiyatımızın usta şairlerinin dizeleriyle İş Sanat sahnesinde resmedilecek. Atilla Birkiye'nin hazırladığı, Mehmet Birkiye'nin sahneye uyguladığı dinleti, eski bir iskeleyi imleyen dekorda ve Serdar Yalçın'ın müzik yönetmenliğinde izleyicilere sunulacak. Yahya Kemal Beyatlı, Orhan Veli, Bedri Rahmi Eyüboğlu, Can Yücel, Nâzım Hikmet, Turgut Uyar, Edip Cansever, Cemal Süreya, Melih Cevdet Anday gibi kalemlerin İstanbul'a dair en güzel şiirlerini usta oyuncular Tilbe Saran ve Hakan Gerçek seslendirecek.
Tilbe Saran: Sinema - Yol AyrımıTilbe Saran 9.11.2017
Tilbe Saran 9.11.2017
Bu Hafta 7 Film Vizyona Girecek
Rutkay Aziz, Nihal Yalçın, Tilbe Saran, Mert Fırat, Çiğdem Selışık Onat, Ruhsar Öcal ve Defne Kayalar'ın da rol aldığı film, tüm hayatını babasından kendisine kalan tekstil imparatorluğunu daha da büyütmeye adayan fakat geçirdiği bir kaza sonucu yaşama karşı bakış açısı değişen "Mazhar Kozanlı"nın hikayesini anlatıyor.
Tilbe Saran 7.11.2017
Yol Ayrımı"Nın Galası Yapıldı
"Yol Ayrımı" Yaklaşık 2,5 saat süren filmde ayrıca Rutkay Aziz, Nihal Yalçın, Tilbe Saran, Ruhsar Öcal ve Defne Kayalar rol alıyor.
Tilbe Saran 6.11.2017
Kasım Ayında Öne Çıkan Filmler!
YOL AYRIMI Vizyon Tarihi: 10 Kasım 2017 Tür: Dram Yönetmen: Yavuz Turgul Oyuncular: Şener Şen, Mert Fırat, Nihal Yalçın, Rutkay Aziz, Tilbe Saran Yol Ayrımı filminde, Şener Şen'in canlandırdığı Mazhar Kozanlı çok büyük bir tekstil şirketinin sahibidir.
Tilbe Saran 12.10.2017
Fransa Tiyatrosunda Bir Türk Oyun ve Oyuncu Fehmi Karaarslan
Türkiye'deki temsillerde oyun içinde yer alan videolarda Okan Bayülgen, Tilbe Saran, Ahu Türkpençe, Fırat Tanış gibi sevilen isimlerin de bulunduğu "e-mülteci.
Tilbe Saran 12.10.2017
Attilâ İlhan Ölümünün 12. Yıldönümünde Anıldı
SELİM İLERİ: 'EDEBİYATTA VARLIK SEBEBİMDİR' "Nam-ı Diğer Kaptan / Attilâ İlhan'ı Dinledim" adlı nehir söyleşi kitabının yazarı ve aynı zamanda Attilâ İlhan Edebiyat Ödülleri Roman Jürisi Başkanı olan Selim İleri, romancı Attilâ İlhan'ı değerlendirmek üzere sahneye çıkıp, duygusal bir konuşma yaptı. İleri, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: "Attilâ İlhan benim edebiyatta varlık sebebim. Onun çok büyük bir hayranıydım hep. İlhan dünü anlatır gibi görünerek hep bugünü anlatan, şimdiye dair sorunlarımızı işaret etmeye çalışan, bizi bugüne dair aydınlatmaya çalışan bir aydındı." Anma gecesi Attilâ İlhan'ın yeğeni, sanatçı Kerem Alışık, Tilbe Saran ile Hakan Meriçliler'in şiir performansları ve Dilek Türkan'ın seslendirdiği Attilâ İlhan şiirlerinden bestelenmiş şarkılarla son buldu.
Tilbe Saran 12.10.2017
Attila İlhan Gözyaşlarıyla Anıldı
Sevilen sanatçılar Kerem Alışık, Hakan Meriçliler ve Tilbe Saran, İlhan'ın, ''Türkiyem'' Mustafa Kemalim'' "Ben Sana Mecburum", "Korkarım", "Üçüncü Şahsın Şiiri", "An Gelir" gibi şiirlerini seslendirdi ve seyirciler tarafından büyük beğeni topladı.
Tilbe Saran 11.10.2017
Attila İlhan Vefatının 12'nci Yılında Anıldı
Konuşmaların ardından, Kerem Alışık, Hakan Meriçliler ve Tilbe Saran, İlhan'ın, "Ben Sana Mecburum", "Korkarım", "Üçüncü Şahsın Şiiri", "An Gelir" gibi sevilen şiirlerini yorumladı.
Tilbe Saran 7.10.2017
Attila İlhan Vefatının 12. Yılında Yad Edilecek
Doç. Dr. Yunus Emre, şair Baki Ayhan, Selim İleri ve Biket İlhan'ın konuşmacı olarak katılacağı etkinlikte, Kerem Alışık, Hakan Meriçliler ve Tilbe Saran, usta şairin şiirlerinden oluşan bir seçki sunacak.
Tilbe Saran: Yazarlar Nilüfer'de BuluşuyorTilbe Saran 4.10.2017
Tilbe Saran: Sonbaharda Sinema FırtınasıTilbe Saran 4.10.2017
Tilbe Saran: Yol Ayrımı FilmiTilbe Saran 23.9.2017
Tilbe Saran 20.9.2017
Dha İstanbul Bülteni - 4
Şener Şen'in 7 yıl aradan sonra başrolünü üstlendiği "Yol Ayrımıö filminin fragmanı yayınlandı. Yapımını TMC, yapımcılığını Erol Avcı, yönetmenliğini ve senaristliğini Yavuz Turgul'un üstlendiği filmde Mazhar Kozanlı karakterini canlandıran Şener Şen'e, Rutkay Aziz, Çiğdem Selışık Onat, Tilbe Saran, Ruhsar Öcal, Nihal Yalçın, Mert Fırat ve Defne Kayalar eşlik ediyor.
Tilbe Saran 20.9.2017
Yol Ayrımı Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı
Şener Şen'in 7 yıl aradan sonra başrolünü üstlendiği "Yol Ayrımı" filminin fragmanı yayınlandı. Yapımını TMC, yapımcılığını Erol Avcı, yönetmenliğini ve senaristliğini Yavuz Turgul'un üstlendiği filmde Mazhar Kozanlı karakterini canlandıran Şener Şen'e, Rutkay Aziz, Çiğdem Selışık Onat, Tilbe Saran, Ruhsar Öcal, Nihal Yalçın, Mert Fırat ve Defne Kayalar eşlik ediyor.
Tilbe Saran 20.9.2017
Yol Ayrımı Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı
Şener Şen'in 7 yıl aradan sonra başrolünü üstlendiği "Yol Ayrımıö filminin fragmanı yayınlandı. Yapımını TMC, yapımcılığını Erol Avcı, yönetmenliğini ve senaristliğini Yavuz Turgul'un üstlendiği filmde Mazhar Kozanlı karakterini canlandıran Şener Şen'e, Rutkay Aziz, Çiğdem Selışık Onat, Tilbe Saran, Ruhsar Öcal, Nihal Yalçın, Mert Fırat ve Defne Kayalar eşlik ediyor.
Tilbe Saran: 10 Kasım'a Geri Sayım…Tilbe Saran 20.9.2017
Tilbe Saran: Yan Yanayız, Bir Aradayız'Tilbe Saran 31.5.2017
Şu an buradasınız: Tilbe Saran Haberleri | Tilbe Saran Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Tilbe Saran haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Tilbe Saran kimdir, hayatı ve biyografisi. 22. Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri Adayları Açıklandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 13.8.2020 18:14:52. #1.15#
title