Tika Haberleri

Tika haber, Tika son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tika - 14.09.2020
AA ve TİKA iş birliğinde "Online Veri Gazeteciliği Eğitim Programı" başladı
Anadolu Ajansı (AA) ve Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) iş birliğiyle dünyanın farklı bölgelerinden gelen yabancı katılımcılara yönelik düzenlenen "Online Veri Gazeteciliği Eğitim Programı" başladı.
Tika - 10.09.2020
Son dakika... TİKA'dan Romanya'da engelli çocuklara eğitim desteği
Son dakika haberleri: Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA), Romanya'nın başkenti Bükreş'te, işitme engelli öğrencilere yönelik meslek atölyesi ile otizmli çocuklar için çok duyulu stimülasyon odası kurdu.
Tika - 09.09.2020
TİKA'dan Myanmar'ın Kovid-19 mücadelesine destek
Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA), Myanmar'ın yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadelesine katkı sağlamak amacıyla Rakhayn eyaletinde görevli sağlık personeline tıbbi malzeme desteğinde bulundu.
Tika - 09.09.2020
AA ve TİKA iş birliğiyle düzenlenen "Online Enerji Muhabirliği Eğitim Programı" bitti
Eğitim sürecinde katılımcılara, enerji haberleri ve kaynakları, uluslararası enerji kurumları, dünyada enerji politikaları, enerji diplomasisi ve enerji ekonomisi gibi çeşitli konularda dersler verildi.
Tika - 08.09.2020
Sayıştay daire başkanlıklarına Güçlü ve Özdemir seçildi
Sayıştay daire başkanlıklarına, 1. Daire Üyesi Ali Osman Güçlü ile 5. Daire Üyesi Beyami Özdemir seçildi.
Tika - 07.09.2020
Son dakika haberi: Türk Kızılaydan, Aden'deki bir hastaneye endoskopi ünitesi desteği
Gelen son dakika haberlerine göre Türk Kızılay, Yemen'in güneyindeki Aden kentinde bulunan Es-Sadaka Eğitim Hastanesi'ne endoskopi ünitesi desteğinde bulundu.
Tika - 07.09.2020
AA ve TİKA iş birliğiyle düzenlenen "Online Enerji Muhabirliği Eğitim Programı" başladı
Eğitim sürecinde katılımcılara, enerji haberleri ve kaynakları, enerji diplomasisi, dünyada enerji politikaları ve enerji ekonomisi gibi çeşitli konularda dersler verilecek.
Tika - 04.09.2020
TİKA'dan Romanya'da Müslüman mezarlığı
Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığının (TİKA) desteğiyle, Romanya'da yaşayan Müslüman toplumunun en büyük sorunlarından mezarlık ihtiyacı çözüme kavuşuyor.
Tika - 04.09.2020
Uluslararası medya temsilcilerine, AA ve TİKA iş birliğinde online medya eğitimi
Anadolu Ajansı (AA) ve Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) iş birliğinde uluslararası medya temsilcilerine yönelik, eylül, ekim ve kasım aylarında video konferans yöntemiyle "Çevrim İçi Medya Eğitimleri" düzenlenecek.
Tika - 31.08.2020
TİKA'dan Batı Afrika ülkesi Gine'de kahve üretimi desteği
Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) Batı Afrika ülkesi Gine'de 1600 dönüm arazide 750 ton "Coffee-Arabica" kahvesi üretilmesine destek oluyor.
Tika - 28.08.2020
Son dakika haberi... TİKA'dan Gambiya'nın Kovid-19'la mücadelesine destek
Gelen son dakika haberine göre Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA), Batı Afrika ülkesi Gambiya'nın yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadelesi için yeniden kullanılabilir 7 bin 500 maske hibe etti.
Tika - 28.08.2020
TİKA'dan Afganistan Sağlık Bakanlığına tıbbi malzeme desteği
Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) Kabil Ofisince Afganistan'ın yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadelesine destek sağlamak amacıyla Sağlık Bakanlığına tıbbi malzeme desteği sağlandı.
Tika - 26.08.2020
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Moldovalı mevkidaşıyla ortak basın toplantısında konuştu Açıklaması
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele süresince Türkiye'nin Moldova'ya tıbbi malzeme yardımında bulunduğunu belirterek, "Açıkça söylemek isterim ki;
Tika - 26.08.2020
AFAD Giresun'a 9 milyon lira acil yardım ödeneği gönderdi
İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), Giresun'daki selin ardından iyileştirme çalışmalarının devam ettiği bölgeye 9 milyon lira acil yardım ödeneği gönderildiğini bildirdi.
Tika - 26.08.2020
Mozambik'teki tarih araştırmalarına TİKA'dan destek
Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA), Mozambik'te bulunan Maputo Kalesi bünyesindeki "Yorum ve Kaynak Merkezi"ni donatarak bilişim altyapısını güçlendirdi.
Tika - 24.08.2020
TİKA'dan Namibya'daki genç sporculara malzeme desteği
Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA), Namibya'nın Zambezi bölgesindeki gençlere ulusal ve uluslararası turnuvalara katılabilmeleri için futbol malzemesi desteğinde bulundu.
Tika - 24.08.2020
TİKA'dan Moğolistan'da seracılığa destek
Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA), Moğolistan'da tarım sektörünü kalkındırmak, istihdamı artırmak ve gıda güvenliğini geliştirmek amacıyla yazlık sera kurdu.
Tika - 23.08.2020
Türk Kızılay'ın Lübnan'daki insani yardım faaliyetleri devam ediyor
Türk Kızılay, Beyrut Limanı'nda meydana gelen şiddetli patlamanın ardından Lübnan'da başlattığı insani yardımlarına devam ediyor.
Tika - 23.08.2020
TİKA, Osmanlı dönemi eseri Nablus Belediye Kütüphanesini restore etti
Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA), işgal altındaki Batı Şeria'nın Nablus kentinde Osmanlı döneminde inşa edilen Belediye Kütüphanesinin restorasyonunu tamamladı.
Tika - 22.08.2020
Türkiye'den Kovid-19'la mücadele için Sudan'a tıbbi yardım
Türkiye'den yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele için Sudan'a gönderilen tıbbi yardım malzemeleri başkent Hartum'a ulaştı.
Tika - 20.08.2020
Son dakika haberleri: TİKA'dan Zanzibar'ın Kovid-19'la mücadelesine destek
Son dakika haberi: Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA), Tanzanya'nın yarı özerk bölgesi Zanzibar'daki Sağlık Bakanlığına yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele kapsamında tıbbi malzeme desteğinde bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Tika Haberleri | Tika Haber - Haberler - Sayfa 9 - Tika haberleri, son dakika tika haber ve gelişmeleri burada. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ile YEE arasında iş birliği protokolü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 6.3.2021 08:46:34. #1.15#
title