Tika Haberleri

Tika haber, Tika son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tika - 15.08.2020
SETA'dan "19. Yılında AK Parti ve Dış Politika" paneli
Siyaset, Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı (SETA) tarafından video konferans yoluyla düzenlenen "19. Yılında AK Parti Sempozyumu" web paneli gerçekleştirildi.
Tika - 13.08.2020
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Lübnan'daki Türk Hastanesi'nin açılması talimatı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sayda Türk Hastanesi'nin bir an önce hasta kabulüne başlamasını sağlamak üzere Sağlık ve Gıda Politikaları Kurulu Başkanvekili Prof.
Tika - 13.08.2020
TİKA Gazze'de 30 felçli hastanın evine güneş enerjisi sistemi kurdu
Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA), abluka altındaki Gazze'de 30 felçli hastanın evine "elektrik üreten" güneş enerjisi sistemi kurdu.
Tika - 13.08.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda konuştu: (2)
Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Birileri gibi bizim derdimiz fotoğraf çektirmek, kameralar karşısında şov yapmak değil. Ezeli ve ebedi kardeşliğimizin gereği olarak biz Lübnan'dayız." dedi.
Tika - 13.08.2020
Son dakika haberleri | Türkiye, patlamanın sarstığı Lübnan'da sağlık sektörünün yaralarını sarmaya devam ediyor
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanlığı Sağlık ve Gıda Politikaları Kurulu Başkanvekili Prof. Dr. Serkan Topaloğlu, 4 Ağustos'ta Beyrut Limanı'nda meydana gelen korkunç patlamayla sarsılan Lübnan'da sağlık sektörünün yaralarını sarmak için Türkiye'nin çalışmalarını görüşmek üzere beraberindeki heyetle Beyrut'a geldi.
Tika - 12.08.2020
TİKA'dan Somali'de yükseköğrenime destek
Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA), Somali'de zor şartlarda eğitim faaliyetlerini yürüten Budhoodle Doğu Afrika Üniversitesine eğitim malzemesi desteğinde bulundu.
Tika - 12.08.2020
TİKA'dan Cezayir'in idari altyapısına destek
Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA), Cezayir Milli Ekonomi ve Sosyal Konsey Başkanlığı (CNES) bünyesinde "Coğrafi Bilgi Sistemleri Araştırma Merkezi" kurdu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Tika Haberleri | Tika Haber - Haberler - Sayfa 10 - Tika haberleri, son dakika tika haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haberleri... Venezuela Dışişleri Bakanı Arreaza, Çavuşoğlu ile ortak basın toplantısı düzenledi Açıklaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.2.2021 23:39:07. #1.14#
title