Tıgana: "Gol Yemememiz Gerekiyor"

Tıgana: "Gol Yemememiz Gerekiyor"

UEFA Kupası 1. Tur Rövanş Maçında Yarın Başkent Sofya'da Bulgar Rakibi Cska Sofya ile Mücadele Edecek Beşiktaş'ta, Teknik Direktör Jean Tigana, "Atak Bir Futbol Oynayacağız" Dedi.

Tıgana:

UEFA Kupası 1. tur rövanş maçında yarın başkent Sofya'da Bulgar rakibi CSKA Sofya ile mücadele edecek Beşiktaş'ta, teknik direktör Jean Tigana, ''Atak bir futbol oynayacağız'' dedi.

Maçın yapılacağı Bulgaristan Ordu Stadı'nda bir basın toplantısı düzenleyen Jean Tigana, yarınki maçta mutlaka gol atmaya çalışacaklarını belirterek, ''Gol yemememiz gerekiyor'' diye konuştu.

Tigana, ofansif oynayacaklarını ve en az 1 gol atmaya çalışacaklarını, Beşiktaş'ın kendi sahasına çekilmeyeceğini ifade ederek, ''Eğer bir gol atarsak, maçta uzatmaya gidilmeyecek'' dedi.

Oyuncuların tamamına güvendiğini dile getiren Tigana, İbrahim Toraman'ın oynayıp oynayamayacağına bu akşam yapılan antrenmandan sonra ya da yarın maçtan önce karar vereceğini bildirdi.

Tigana, Beşiktaş'ın yarınki maça hazır olduğunu vurgulayarak, ''Atak oynayacağız'' diyen CSKA Sofya Teknik Direktörü Plamen Markov'un açıklamaları yüzünden daha önce belirlediği taktiğini değiştirmeyeceğini de duyurdu.

Kaynak: AA