Tigana, Erman Toroğlu Hakkında Konuştu

Tigana, Erman Toroğlu Hakkında Konuştu

Beşiktaş Teknik Direktörü Jean Tigana Maçtan Sonra Düzenlenen Basın Toplantısında, Karşılaşmayla İlgili Bir Açıklamada Bulunmadı.

Tigana, Erman Toroğlu Hakkında Konuştu

Beşiktaş Teknik Direktörü Jean Tigana maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında, karşılaşmayla ilgili bir açıklamada bulunmadı.

Tigana, futbol yorumcusu Erman Toroğlu'nun kendisi ile ilgili olarak yaptığı açıklamalara değinerek, "Bu şahıs benimle ilgili olarak yaptığı konuşmalarıyla ilgili olarak elinde belgeler olduğunu söylüyor. Aradan geçen 3 aylık süreye rağmen kendisi kamuoyuna bir belge sunamadı, çünkü doğruları söylemiyor. Kendisini bu belgeleri ortaya koymaya, aksi halde ise benden özür dilemeye davet ediyorum. Kendisi benden özür dileyene kadar da bu beyanlarıma devam edeceğim" diye konuştu.

Ankaragücü Teknik Direktörü Hikmet Karaman ise Beşiktaş maçından sonra yaptığı açıklamada, yenilgiyi hak etmediklerini söyledi.

Karaman, kendilerinin atak yaptığı bir sırada kalelerinde golü gördüklerini belirterek, "Belki Delgado 90 dakika sahada bir şey yapmadı. Ancak attığı golle takımına galibiyeti getirdi" diye konuştu.

Kaynak: AA