Tigana: "Elimizde Geçilmiş Bir Tur Var"

Tigana: "Elimizde Geçilmiş Bir Tur Var"

Fortis Türkiye Kupası Çeyrek Final Rövanşında Vestel Manisaspor'a 2-0 Yenilen Beşiktaş'ın Teknik Direktörü Jean Tigana, "Orta Bir Oyun Sergilediklerini" Belirterek, "Elimizde Geçilmiş Bir Tur Var" Dedi.

Tigana:

Fortis Türkiye Kupası çeyrek final rövanşında Vestel Manisaspor'a 2-0 yenilen Beşiktaş'ın Teknik Direktörü Jean Tigana, "Orta bir oyun sergilediklerini" belirterek, "Elimizde geçilmiş bir tur var" dedi.

İki yüzlü oyun sergilediklerini kaydeden Tigana, "Biri evimizde, biri deplasmanlarda olmak üzere farklı iki oyun. Deplasmanlardaki oyunumuzu geliştirmeliyiz. Cumartesi günü çok önemli bir derbi maçımız var. Bizim için çok önemli olan bu maçı kazanmak istiyoruz." diye konuştu.

Vestel Manisaspor'un teknik direktörü Ersun Yanal ise kötü bir dönemin sonuna geldiklerini söyledi.

Yanal, Beşiktaş önünde elde ettikleri 2-0'lık galibiyetin "ilk maçtaki büyük skora" yetmediğini ancak takımının oyunundan memnun kaldığını belirtti.

Yanal, şöyle konuştu:

"Oyun disiplininden arzulu, etkili futboldan sevinç duyduk. Gerçek Vestel Manisaspor'un en kısa zamanda dönmesi arzumuz. Bu maç kötü bir dönemin sonuna geldiğimizin habercisidir."

Kaynak: AA