Tıgana: "Bu Akşamın En İyisi Taraftarımızdı"

Tıgana: "Bu Akşamın En İyisi Taraftarımızdı"

Beşiktaş Teknik Direktörü Jean Tigana, Bu Akşamın En İyisinin Siyah-beyazlı Taraftarlar Olduğunu Vurgulayarak, "Bizi Çok Desteklediler. Böyle Güzel Seyirciye Sahip Olmak Herkese Nasip Olmaz. Böyle Devam Etmelerini İstiyoruz. Bizler de Onlara Daha Güzel Şeyler Yaşatacağız" Dedi.

Tıgana:

Beşiktaş Teknik Direktörü Jean Tigana, bu akşamın en iyisinin siyah-beyazlı taraftarlar olduğunu vurgulayarak, ''Bizi çok desteklediler. Böyle güzel seyirciye sahip olmak herkese nasip olmaz. Böyle devam etmelerini istiyoruz. Bizler de onlara daha güzel şeyler yaşatacağız'' dedi.

Tigana, 2-0 yenildikleri maç sonrası düzenlediği basın toplantısında, ''Büyük bir ekibe karşı oynadık. Orta sahadaki problemi de çözemedik. Ayrıca sahada çok üst seviyede bir Berbatov vardı. Çok iyi oynadı. Biz maça ritm veremedik ve birçok ikili mücadeleyi kaybettik. Göbeğe değil, daha çok kanatlara oynamamız gerekiyordu'' diye konuştu.

Daha önce, gruptan çıkmak için 7 puan gerekli olduğunu söylediğinin hatırlatılması üzerine Fransız teknik adam, ''Şimdi başka seçeneğimiz kalmadı. Dışarıda oynayacağımız maçlardan birini kazanmalıyız'' dedi.

Karşılaşmada taraftarların kaleci Runje'ye gösterdikleri tepkiyle ilgili Tigana, ''Bir tek Runje'ye karşı eleştiriler gelmedi. Runje biraz sinirliydi. Sağ ve sol bekler ondan top istemedi'' açıklamasını getirdi.

Tottenham Hotspur Teknik Direktörü Martin Jol ise çok iyi bir taraftar karşısında 3 puan aldıkları için memnun olduklarını söyledi.

Çok zorlu bir grupta yer aldıklarını da vurguluyan Jol, ''Biz bu gruba 5. torbadan dahil olduk. Bu nedenle Beşiktaş karşısında aldığımız galibiyet oldukça önemli'' dedi.