Tıgana: "Bu Akşam İki Farklı Beşiktaş İzledik"

Tıgana: "Bu Akşam İki Farklı Beşiktaş İzledik"

Beşiktaş Teknik Direktörü Jean Tigana, Ankaragücü Karşısında İki Farklı Beşiktaş İzlediklerini Belirterek, "İlk Yarıda İyi Organize Olmuş Etkili Bir Ekiptik Ama İkinci Yarıda Birçok Soru İşareti Oldu" Dedi.

Tıgana:

Beşiktaş Teknik Direktörü Jean Tigana, Ankaragücü karşısında iki farklı Beşiktaş izlediklerini belirterek, ''İlk yarıda iyi organize olmuş etkili bir ekiptik ama ikinci yarıda birçok soru işareti oldu'' dedi.

Jean Tigana, maç sonrasında düzenlediği basın toplantısında, ikinci yarıda orta alanda kötü organize olduklarını ifade ederek, ''Özellikle ortanın altında top kapma oranı yakaladık. Üzgünüm bir penaltı daha kaçırdık. Her idman sonrası çalışmalarımız oluyor ama bu konuda bir güvensizlik var. Ancak çalışarak bunun çaresini üreteceğiz'' diye konuştu.

Bu gecenin en üzüntülü olayının Koray'ın sakatlanması olduğunu kaydeden Fransız çalıştırıcı, ''Belki İbrahim Toraman''ı yitireceğiz. Baki'nin burnu kırıldı. Bu oyuncu, oyunun belli bir bölümünü burnu kırık oynadı. Sakat oyuncularımızın birçoğunu geri kazanmamız gerekiyor. UEFA Kupası'na devam edebilmek için, Sofya'ya gitmek için, en az 3 oyuncuyu kazanıp takıma alıştırmamız gerekiyor. Öyle deplasman maçına gitmek istiyorum'' diye konuştu.

Bu arada Beşiktaş, UEFA Kupası 1. tur rövanşında Bulgaristan'ın CSKA Sofya takımıyla yapacağı karşılaşmanın hazırlıklarına yarın başlayacak.

Ankaragücü Teknik Direktörü Hikmet Karaman ise iki farklı 45 dakika izlediklerini belirterek, ''Yediğimiz 2. golden sonraki düşüşümüz, ilk yarıda oynayacağımız futbolu etkiledi'' dedi.