Ticaret Haberleri

Ticaret haber, Ticaret son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ticaret - 13.07.2021
Halka arzını tamamlayan Escar, Borsa İstanbul'da "ESCAR" koduyla işlem görmeye başladı
Araç kiralama sektörünün yüzde 91'lik sözleşme yenileme oranına sahip şirketi Escar Turizm Taşımacılık Ticaret A.Ş (Escar), bugün gerçekleştirilen gong töreniyle, Borsa İstanbul'da (BİST) işlem görmeye başladı.
Ticaret - 13.07.2021
Son dakika haberleri: THY Teknik AŞ, Asya-Pasifik'te yatırım fırsatlarını değerlendiriyor
THY Teknik AŞ'nin Avrupa ve Orta Doğu bölgelerinin en yetkin ve modern uçak bakım tesislerine sahip olan vurgulanan açıklamada, şunlar kaydedildi: "THY Teknik AŞ, Asya-Pasifik bölgesinin en önemli merkezlerinden biri olan Malezya'da gerçekleştirmeyi planladığı yatırımlar ile uçak bakım-onarım sektöründeki yüz yıla yaklaşan tecrübesini bu bölgeye de taşımayı hedefliyor. THY Teknik AŞ, bu hedefleri doğrultusunda, Malezya Ticaret Bakanı, Malezya Yatırım Geliştirme Kurumu (MIDA) ve Malezya Dış Ticaret Geliştirme Kurumu'nun (MATRADE) katılımlarıyla, 12 Temmuz 2021 tarihinde İstanbul'da gerçekleştirilen toplantıda, bölgedeki uçak bakım-onarım şirketlerinden ve Sapura Resources Bhd'nin iştiraki olan Sapura Technics Sdn Bhd ile potansiyel yatırım fırsatlarını değerlendirebilmek için bir iyi niyet sözleşmesi imzaladı.
Ticaret - 13.07.2021
Gaziantep Ticaret Borsası
Gaziantep Ticaret Borsası'nda boz iç Antep fıstığının kilogramı 135 liradan satıldı.
Ticaret - 13.07.2021
Aydın Ticaret Borsası
Aydın Ticaret Borsasında kuru incirin kilogramı en düşük 25,87 lira, en yüksek 46,61 liradan satıldı.
Ticaret - 13.07.2021
Çalışanlara bayram hediyelerinde yeni adres Sodexo FlexoGift
Çalışanların kurumsal hediye bakiyelerini birden fazla marka arasında bölüştürerek parçalı olarak kullanmasını da sağlayan FlexoGift dijital platformu; çalışanların aralarında Hopi, Teknosa, Ofix, Opet gibi Türkiye'nin gözde markalarının bulunduğu 18 binden fazla noktadan dilediği hediyeyi özgürce seçmesine ve fiziksel mağazalarda veya online e-ticaret markalarında harcama yapmasına imkan veriyor.
Ticaret - 13.07.2021
TARİHİ SULUSOKAK BÖLGESİ TURİSTLERİN UĞRAK MEKÂNI OLUYOR
İnsanlarımızın dinlenip, fotoğraf çekineceği, tarihi eserleri temaşa edeceği bu meydan da; su fıskiyeleri, su havuzları ve kanalları yer alıyor. 1400-1500'lü yıllarda deve kervanları ile insanların ticaret yaptığını simgeleyen heykellerimiz hemen Şehir Müzemizin önünde yerini aldı.
Ticaret - 13.07.2021
Bu trendler gelecek 10 yıla damga vuracak
- Sektörde fiziki mekanların pazar payı şu anda çevrim içi mağazaların pazar payının dört katı. Ancak oranlar hızla online ticaret lehine değişiyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ticaret Haberleri | Ticaret Haber - Haberler - Sayfa 10 - Ticaret haberleri, son dakika ticaret haber ve gelişmeleri burada. Borsada en çok değer kaybeden hisseler.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.07.2021 05:02:15. #1.13#

title