TİCARET VE SANAYİ ODASI HABERLERİ

Ticaret Ve Sanayi Odası Haberleri

Ticaret Ve Sanayi Odası haber, Ticaret Ve Sanayi Odası son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ticaret Ve Sanayi Odası - 23.01.2021
Kırşehir'de oda başkanları çalıştayda bir araya geldi
Kırşehir Ticaret Borsasından yapılan yazılı açıklamada, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası konferans salonunda gerçekleştirilen çalıştayda kentteki ekonomik gelişmelerin değerlendirildiği belirtildi.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 23.01.2021
Kırklareli'nden kısa kısa
Kırklareli TSO Başkanı Ilık'tan salgın tedbirleri açıklaması Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık, yaptığı yazılı açıklama, Bilim Kurulu ve yetkili mercilerin yeni gelişmelere göre salgın tedbirlerini gözden geçirmesi gerektiğini belirtti.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 23.01.2021
Tekirdağ'dan geçen yıl 168 ülke ve bölgeye ihracat yapıldı
"Tekirdağ birçok farklı sektörde ihracat yaptı" Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Cengiz Günay, AA muhabirine, kentin 2020 ihracatının resmi rakamlara göre yaklaşık 1 milyar dolar seviyesinde olduğunu söyledi.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 23.01.2021
ATSO'dan "Doğaya bir yem de sen bırak" kampanyasına destek
Afşin Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO), zorlu kış şartları nedeniyle yiyecek bulmakta zorlanan yaban hayvanları için başlatılan "Doğaya bir yem de sen bırak" kampanyasında destek verdi.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 22.01.2021
Kastamonu'da Taşköprü Sarımsağı Takip Sistemi tanıtıldı
Toplantıya Taşköprü Ziraat Odası Başkanı Murat Çelik, Taşköprü Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Hakan Özsoy, Sarımsak Üreticileri Birliği Başkanı Abdullah Eligüzeloğlu, Taşköprü Yerel Eylem Grubu Derneği Müdürü Selçuk Oğuz, Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü Alev Taşkın ile muhtarlar katıldı.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 22.01.2021
Muğla'da tarımdan elde edilen gelir ve ürün sayısı artırılacak
Saylak, Muğla Ticaret ve Sanayi Odası Salonunda düzenlenen değerlendirme toplantısında, kentin denizi, kumu, tarihi alanları ve iklimiyle zengin bir coğrafyaya sahip olduğunu belirtti.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 22.01.2021
AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı, Seydişehir'de
AK Partili Samancı ardından Seydişehir Ticaret ve Sanayi Odası ile Esnaf ve Sanatkarlar Odası'na ziyaret gerçekleştirdi.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 22.01.2021
AK Parti Konya Milletvekili Altunyaldız, Beyşehir'i ziyaret etti
Altunyaldız, ilk olarak AK Parti İlçe Teşkilatı ile Beyşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı'nı (BTSO) ziyaret etti.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 22.01.2021
Zonguldak'tan kısa kısa
Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir, yaptığı açıklamada, Gökçebey'de Organize Sanayi Bölgesi kurulmasıyla ilgili Devrek Ticaret ve Sanayi Odası, Zonguldak İl Özel İdaresi ve Gökçebey Belediye Başkanlığı ile ortaklaşa yürütülen süreçte bir aşamayı daha geçtiklerini belirtti.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 22.01.2021
ATSO Başkanı Çetin'den, marketlere denetim uyarısı
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin, marketlerin hafta sonu satışlarının daha yoğun denetlenmesi gerektiğini bildirdi.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 22.01.2021
Edirne'den kısa kısa
İpsala Ticaret ve Sanayi Odası'nda (TSO) bölge toplantısı gerçekleşti.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 22.01.2021
Antalya'da ihtiyaç sahibi öğrencilere 110 tablet desteği
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde başlatılan "Küçük Parmaklar" tablet dağıtım kampanyası kapsamında, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ve Antalya Ticaret Borsası (ATB), Milli Eğitim Müdürlüğü'ne 110 klavyeli tablet bağışında bulundu.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 22.01.2021
AK Parti Sakarya Milletvekili Atabek, Geyve Yöresel Ürünler Üretim Merkezi'ni ziyaret etti
Tesiste 27 kadının istihdam edildiğini belirten Kaya, "Geleneksel yöntemlerle ürünlerimizi üretiyoruz. Müşteri portföyümüzün artmasıyla ayvayla başladığımız ürünlerimizin sayısını 108'e çıkardık. Geyve'de yetişen bütün ürünlerimizi işliyoruz. Sakarya Üniversitesi 'GEYVA' markasını buldu ve Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası kadın girişimci heyeti de sağ olsun desteklerini bizlerden esirgemediler.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 21.01.2021
Antalya'da oda ve borsalar sağlık müdürlüğüne 20 oksijen cihazı hediye etti
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ile Ticaret Borsası öncülüğünde alınan 20 yüksek akış oksijen cihazı (HFO) İl Sağlık Müdürlüğüne teslim edildi.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 20.01.2021
STSO Başkanı Eken 2020 yılını değerlendirdi
Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Başkanı Mustafa Eken, basın mensuplarıyla bir araya gelerek 2020 yılını değerlendirdi.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 20.01.2021
Kırklareli'nden kısa kısa
Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Soner Ilık, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü görevine atanan Mehmet Aksoy'u ziyaret etti.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 20.01.2021
Oda ve borsa üyelerine verilecek para cezalarının uygulanmasına ilişkin düzenleme yapıldı
Çalışma alanı aynı birden fazla oda ve/veya borsaya üye olanlar hakkında, "imalatta, mal ve hizmet arzında sağlık kurallarına uymamak, ölçü ve tartı aletlerini hileli kullanmak, hileli, karışık veya standartlara aykırı ve kalitesiz mal imal etmek ve satmak" dolayısıyla verilecek para cezası ticaret ve sanayi odası tarafından uygulanacak.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 19.01.2021
Antalya'da "İş Dünyasında Dijital Dönüşüm ve Yapay Zeka" çalıştayı düzenlendi
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, iş dünyasında gerçekleştirilmesi gereken dijital dönüşüm ve yapay zekanın bilgi ekonomisi olduğunu söyledi.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 19.01.2021
TOBB'dan Suluova ilçesinde uzaktan eğitime tablet desteği
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin (TOBB) gönderdiği 55 tablet, Suluova Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Turgut Aksu tarafından İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Davu'ya teslim edildi.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 19.01.2021
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yüce'den SATSO'ya ziyaret
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ'u ziyaret etti.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 19.01.2021
Havza'da "Usta Eller" Projesi başladı
Havza Belediyesi, Havza Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili meslek odalarının işbirliği ile yürütülecek proje kapsamında toplantı düzenlendi.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 19.01.2021
Son dakika haberi | Osmanlı'nın şifalı helvası "devai-misk" coğrafi işaret aldı
Deva-i misk helvasına coğrafi işaret alınmasından dolayı mutlu olduklarını dile getiren Öztürk, "Edirne'de coğrafi işaretli ürünlerimizin sayısı her geçen gün artıyor. Borsamız öncülüğünde yapılan çalışmayla Osmanlı'dan miras deva-i misk helvasına coğrafi işaret alındı. Son dönemde coğrafi işaretli ürünlere karşı ciddi bir talep var. Marka ürünler ticaret ve turizmin gelişmesine büyük katkı sağlıyor. Kentin marka değerlerini ön plana çıkarmak için yaptığımız çalışmalar sürecek." ifadelerini kullandı "Şehrimizi ziyaret eden turistler en çok coğrafi işaret almış ürünleri tercih ediyor" Edirne Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Başkanı Recep Zıpkınkurt ise şehirlerin yöresel ürünleriyle ön plana çıktığını ifade etti.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 19.01.2021
Bilecikli sanayicilerden eğitime tablet desteği
Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası öğrencilere tablet ve bilgisayar desteğinde bulundu.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 18.01.2021
Malatya TSO ile Halk Bankası arasında iş birliği protokolü imzalandı
Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) üyelerinin nakit akışını kolaylaştırmak ve tedarik zincirinde tahsilat riskini ortadan kaldırmak amacıyla Halk Bankası Malatya Bölge Koordinatörlüğü ile iş birliği protokolü imzalandı.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 18.01.2021
Tarsus Ticaret ve Sanayi Odasından öğrencilere tablet desteği
Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası, Çamlıyayla ilçesinde ihtiyaç sahibi 10 öğrenciye tablet desteğinde bulundu. TSO Başkanı Koçak, eğitime desteklerinin bundan sonra da süreceğini kaydetti.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 18.01.2021
İYİ Partili Erhan Usta Havza'yı ziyaret etti
Usta ve beraberindekiler daha sonra Madeni İşler Esnaf Odası, Havza Ticaret ve Sanayi Odası, Havza Organize Sanayi Bölgesi, Havza Ziraat Odası ve diğer esnaf odalarını ziyaret etti.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 17.01.2021
Diyarbakır "UNESCO Yaratıcı Şehirler Ağı"na katılmaya hazırlanıyor
Karaloğlu, teröristlerce tahrip edilen tarihi Sur ilçesinde çok önemli işler yapıldığını ifade ederek en çok tahribatın yaşandığı mahallerle ilgili şöyle konuştu: "Hedefimiz bu sene nisan ayında tamamı olmasa bile bölgenin bir kısmını halka açıp halkımıza orada neler yaptığımızı göstermek. Oradaki cami, kilise han, çeşme, hamam o çukur olaylarında zarar görmüştü. Bir kısmının restorasyonu tamamlandı. Çalışmalar tamamlandığı zaman orası sadece Diyarbakır için değil, Türkiye ve insanlık için yeni bir turizm merkezi olacak." Karaloğlu, "2021'in Diyarbakır yılı olmasını istiyoruz. Yaratıcı Şehirler Ağı'na müracaat etmek için çok ciddi bir hazırlığımız var. Valilik, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Ticaret ve Sanayi Odası, Esnaf Odaları Birliği, diğer sivil toplum kuruluşları ve turizm sektörü ile hummalı bir çalışmamız var.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 16.01.2021
Son dakika haberleri! Kırklareli'nden kısa kısa
LTSO Başkanı Cebelli'ye ziyaret Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası (LTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İlhami Cebelli'yi ziyaret etti.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 15.01.2021
Trakya'nın gelişimi için tarım, sanayi, turizm alanlarında iş birliği protokolü imzalandı
Trakya Üniversitesi (TÜ) Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Keşan Ticaret Borsası, İpsala Ticaret Borsası, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası ve Üniversite arasında imzalanan protokole ilişkin, "Bölgemiz özellikle tarım, sanayi, turizm ve ticarette önemli potansiyele sahip.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 14.01.2021
Milletvekili Öztürk'ten GTSO'ya ziyaret
AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, Giresun Ticaret ve Sanayi Odası (GTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu'nu ziyaret etti.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 14.01.2021
Beyşehir Ticaret ve Sanayi Odası'ndan uzaktan eğitime tablet desteği
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından Beyşehir Ticaret ve Sanayi Odası'na gönderilen 55 klavyeli tablet bilgisayar, ihtiyaç sahibi öğrencilere verilmek üzere düzenlenen programda İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne teslim edildi.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 14.01.2021
Bilecik'ten kısa kısa
Ticaret ve Sanayi Odası'nda gerçekleşen toplantıya, İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Sami Akyol, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Cuma İvrendi, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Keskin, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ercan Düzgün, Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Şişman, Genel Sekreter Doğan Gürkan Akyol ve Bilecik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Yücel Gürsoy katıldı.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 14.01.2021
Şırnak Milletvekili Birlik, Cizre TSO Başkanı Sevinç ile görüştü
AK Parti Şırnak Milletvekili Rizgin Birlik, Cizre Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Sevinç ve Yönetim Kurulu üyeleri ile görüştü.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 14.01.2021
Karapınar'da vergi rekortmenlerine plaket verildi
Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası, (KATSO) 2019'da ilçede vergi rekortmeni olan iş insanları ve kurumları plaketle ödüllendirdi.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 13.01.2021
Kiralanan taşıtlarda trafik cezasının araca değil, kiralayana yazılacak olması
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, taşıt kiralama sektörünün en önemli sorunlarından biri olan trafik cezalarının kiralayan kişiye değil de araç sahiplerine kesilmesi konusunun çözüme kavuşturulduğunu bildirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ticaret Ve Sanayi Odası Haberleri | Ticaret Ve Sanayi Odası Haber - Haberler - Sayfa 5 - Ticaret Ve Sanayi Odası haberleri, son dakika ticaret ve sanayi odası haber ve gelişmeleri burada. Çıldır-Aktaş Gümrük Kapısı'ndaki yük ticareti Kovid-19'a rağmen arttı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 9.3.2021 07:34:24. #1.16#
title