TİCARET VE SANAYİ ODASI HABERLERİ

Ticaret Ve Sanayi Odası Haberleri

Ticaret Ve Sanayi Odası haber, Ticaret Ve Sanayi Odası son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ticaret Ve Sanayi Odası - 10.02.2021
Vali Yıldırım deniz araçları imalatı yapan firmayı ziyaret etti
Firmanın kuruluşunda emek verenlere teşekkür eden Yıldırım, şunları kaydetti: "Cumhurbaşkanımızın başkanlığında Türk Silahlı Kuvvetleri'mize, Deniz Kuvvetleri'mize ciddi anlamda gemiler yapıldı ve onlar teslim ediliyor. Eskiden beri zaten gerek yük gemileri, gerek yolcu gemileri yapılıyor. Burada da hız için spor için biraz da tabi ki insanların eğlencesi için gerekli olan başka bir deniz aracı var. İster balıkçılıkta, ister eğlence amaçlı kullanılabilen bir teknemiz var. Kalkınma Ajansındaki arkadaşlarımız yol göstermişler ama burada asıl olan ustalık, asıl olan girişimcilik, asıl olan cesarettir. Cesareti de arkadaşlarımız göstermiş. İnşallah bundan sonraki dönemlerde daha çok deniz aracı üretilip piyasaya verilmesini arzu ediyorum. Hayırlı, uğurlu olmasını temenni ediyorum." Ziyaretleri sırasında Yıldırım'a Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mümin Şahin, İl Emniyet Müdürü Mehmet Erduğan, İl Jandarma Komutan V. Albay Mustafa Çetinkaya, Sahil Güvenlik Komutanı Yüzbaşı Burak Akanpınar, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin ve Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay eşlik etti.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 10.02.2021
Alaşehir Ticaret ve Sanayi Odasından, 65 öğrenciye tablet
Alaşehir Ticaret ve Sanayi Odası, ihtiyaç sahibi öğrencilere teslim edilmek üzere Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) iş birliğiyle alınan 65 tableti Sarıgöl ve Alaşehir ilçe milli eğitim müdürlüklerine teslim etti.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 09.02.2021
Ereğli TSO, Form-A belgesi verecek
Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası'nın, "Form-A" belgesi vermeye yetkilendirildiği bildirildi.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 09.02.2021
ATSO Başkanı Davut Çetin'den "Kayıt dışı yabancı çalıştırılması engellenmeli" çağrısı
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, turizm başta olmak üzere pek çok sektörde kaçak çalıştırılan yabancıların kayıt içine alınmasını sağlayacak bir çalışma yapılması gerektiğini belirtti.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 09.02.2021
Siirt Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kuzu'dan yatırıma ilişkin açıklama
Siirt Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Yönetim Kurulu Başkanı Güven Kuzu, Siirt'te yatırımların gün geçtikçe arttığını belirtti.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 09.02.2021
Sivas'ta ocak ayı ihracatı geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 6,05 arttı
Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) ocak ayı ekonomi bülteni yayımlandı.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 09.02.2021
Vakıf Katılım Rize Şubesi, Rize Ticaret ve Sanayi Odası ile protokol imzaladı
Vakıf Katılım Rize Şubesi ile Rize Ticaret ve Sanayi Odası arasında imzalanan protokol kapsamında, Oda üyeleri, Vakıf Katılım'ın avantajlı ürün ve hizmetlerinden faydalanabilecek, ihtiyaç duydukları finansmana daha rahat ulaşabilecek.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 09.02.2021
Tekirdağ BİK Müdürü Karakaya'dan, Günay'a ziyaret
Tekirdağ Basın İlan Kurumu (BİK) Müdürü Sabri Karakaya, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Cengiz Günay'ı ziyaret etti.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 08.02.2021
Keşan TSO'dan ihtiyaç sahibi öğrencilere tablet desteği
Keşan Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) ihtiyaç sahibi öğrenciler için aldığı 55 tablet bilgisayarı Keşan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne teslim etti.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 08.02.2021
Siirt Ticaret ve Sanayi Odasından yapılandırma ile ilgili açıklama
Siirt Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Güven Kuzu, üye aidatı borçlarının yapılandırıldığını belirtti.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 08.02.2021
Tekirdağ'dan kısa kısa
Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası (Çorlu TSO) Başkanı İzzet Volkan ve Yönetim Kurulu Üyesi Cem Tunalı, TOBB, TEPAV ve TOBB ETÜ'nün katkılarıyla düzenlenen yarışma sonucunda, Türkiye'nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasında yer alan oda üyesi Asos Proses Makina San.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 08.02.2021
Midyat Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Yusuf Gülgür Açıklaması
"Midyat Organize Sanayi Bölgesi dört ortaktan oluşuyor. Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı (YİKOP), Mardin Ticaret ve Sanayi Odası, Mardin Büyükşehir Belediyesi ve Midyat Belediyesi.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 07.02.2021
ETB ve ETSO'dan öğrencilere tablet desteği
Edirne Ticaret Borsası (ETB) ile Edirne Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) ihtiyaç sahibi öğrenciler için klavyeli tablet aldı.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 06.02.2021
Afyonkarahisar'dan kısa kısa
Açılışa, Karacaören Belediye Başkanı Muhterem Algül, Çay Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ceylan Güler, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih kaygısız, esnaflar ve vatandaşlar katıldı.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 05.02.2021
Biga'da TOBB destekli 85 adet klavyeli tablet bilgisayar törenle teslim edildi
Çanakkale'nin Biga ilçesinde, Türkiye Odalar ile Borsalar Birliği (TOBB) ile Biga Ticaret ve Sanayi Odası tarafından temin edilen 85 tablet, ihtiyaç sahibi öğrencilere verilmek üzere törenle okul müdürlerine teslim edildi.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 05.02.2021
TOBB ve Havza TSO'dan eğitime tablet desteği
Türkiye Odalar ile Borsalar Birliği (TOBB) ile Havza Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) tarafından temin edilen 55 tablet, ihtiyaç sahibi öğrencilere verilmek üzere İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Sağlam'a teslim edildi.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 05.02.2021
Meriç Nehri'nde üretilen elektrikten elde edilen gelirin bir kısmı üretici kadınlara gidecek
Edirne Valiliği himayesinde düzenlenen "Üretimde Kadın Girişimciler Yarışması"nda ödüle layık görülen kadın girişimcilere ödülleri Edirne Ticaret ve Sanayi Odası'nda gerçekleştirilen törenle verildi.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 05.02.2021
Yerli Malı Belgesi'nde yüzde 6,5'lık artış yaşandı
Verilere göre 2020 yılında onaylanan en fazla Yerli Malı Belgesi'nin 2 bin 716 belge ile İstanbul Sanayi Odası'nda olduğu belirtildi. Belgelerin 2 bin 82'sinin Ankara Sanayi Odası, bin 438'inin Ege Bölgesi Sanayi Odası, 594'ünün Konya Sanayi Odası, 573'ünün İstanbul Ticaret Odası, 563'ünün Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası, 558'inin Kocaeli Sanayi Odası, 411'inin Bursa Ticaret ve Sanayi Odası, 368'inin Ankara Ticaret Odası, 347'sinin Adana Sanayi Odası, 289'unun Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, 235'inin Antalya Ticaret ve Sanayi Odası, 214'ünün Konya Ticaret Odası, 198'inin Mersin Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlendiği bildirildi.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 05.02.2021
Cizre TSO Başkanı Sevinç'ten Cizrespor'a destek sözü
CizreTicaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Sevinç Cizrespor oyuncularını statta ziyaret etti.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 04.02.2021
Edirne'den kısa kısa
Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı'yı da ziyaret eden Göktaş, burada Saros Körfezi bölgesinde hayata geçirilmesi planlanan yatırımlar hakkında bilgi aldı.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 04.02.2021
Cizre TSO'dan İŞKUR İl Müdürlüğüne ziyaret
Cizre Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Sevinç, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Şırnak İl Müdürlüğünü ziyaret etti.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 04.02.2021
Tekirdağ'dan kısa kısa
-Tekirdağ TSO Başkanı Günay'a ziyaret Trakya Dış Ticaret Platformu üyeleri ve Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Cengiz Günay'ı ziyaret etti.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 03.02.2021
Niğde'de "İller ve Destinasyonlar Tanıtım Çalışması Toplantısı" yapıldı
Valilikten yapılan açıklamaya göre, Niğde Ticaret ve Sanayi Odası (NİTSO) Salonunda, Kültür ve Turizm Bakanlığı Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı (TGA) ile Tanıtma Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen toplantıda, kentteki turizm sektöründe faaliyet yürütülen özel işletmeler ile kamu kuruluşlarının temsilcileri bir araya geldi.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 03.02.2021
Meslek öğretmenlerine "Elektrikli Araçlar Teknolojisi" eğitimi verildi
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Motorlu Araçlar Teknolojisi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde, 2021-2022 eğitim-öğretim yılında "Elektrikli Araçlar Teknolojisi" dalı açmak için başvuran öğretmenlerin temel kazanımları elde etmeleri amacıyla düzenlenen programda, "İş Güvenliği", "Elektrikli Araç Şarj İstasyonları ve Akıllı Şebeke Yönetimi", "Elektrikli ve Hibrid Araç Teknolojileri ve Araç" eğitimleri verildi.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 03.02.2021
Kırklareli'nden kısa kısa
Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık ile KTSO Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan, AK Parti Kırklareli İl Başkanlığına yeniden seçilen Alper Çiler'i ziyaret etti.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 02.02.2021
Tarsus OSB Başkan Vekili Koçak: "OSB bize can damarı olacak"
Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı da olan Koçak, yazılı açıklamasında, kentin istenilen ekonomik seviyeye, tarihi ve kültürel değerleri, turizmi, lojistik imkanları, sanayileşme altyapısıyla ulaşabileceğini belirtti.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 02.02.2021
İnegöl Eğitim ve Kalkınma Vakfı tanıtıldı
İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) öncülüğünde, genç nesillerin yetiştirilmesine katkı sağlamak, eğitimlerine destek vermek ve eğitimle ilgili konularda kamu yararına faaliyetlerde bulunmak amacıyla kurulan İnegöl Eğitim ve Kalkınma Vakfı kamuoyuna tanıtıldı.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 02.02.2021
Lojistik Bilişim Teknoloji ve Üretim Sanayicileri Derneği'nden SATSO'ya ziyaret
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, Sakarya'da oluşturulması planlanan "Lojistik Bilişim Teknolojileri ve Üretim İhtisas Organize Sanayi Bölgesi"nin dernek yönetimini makamında ağırladı.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 02.02.2021
Bartın TSO yönetim kurulu toplantısı yapıldı
Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) yönetim kurulu toplantısı yapıldı.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 02.02.2021
Gelecek Partisi Samsun Teşkilatı Havza'da ziyaretlerde bulundu
Yeşilyurt ile beraberindekiler, Havza Muhtarları Derneği, Havza Madeni İşler Esnaf Odası, Havza Ticaret ve Sanayi Odası ile diğer esnaf odalarını ziyaret etti.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 01.02.2021
Son dakika haberleri... Sivas Ticaret ve Sanayi Odası online eğitimlere devam ediyor
Son dakika haberleri: Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO), yeni tip koronavirüs (Kovid-19) sürecinde üyelerine yönelik eğitim toplantılarını sürdürüyor.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 01.02.2021
Nusaybin Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Yalçın'dan çalışmalarla ilgili inceleme ve esnaf ziyareti
Yalçın, İlçe Emniyet Müdürü Ragup Durmaz, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mahsum Özmen, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ömer Özel, MARSU, DEDAŞ ve Türk Telekom müdürleri ile ilçedeki esnafı ziyaret etti.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 01.02.2021
Kırklareli'nden kısa kısa
KTSO Başkanı Ilık'tan ziyaret Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık, Ticaret Bakanı Danışmanı Murat Mercan'ı makamında ziyaret etti.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 01.02.2021
Kırklareli'nden geçen yıl 144 ülke ve bölgeye ihracat yapıldı
-"Hedeflerimizi tutturduk" Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Soner Ilık, AA muhabirine, salgının etkisine rağmen 2020 yılını ihracat alanında çok iyi kapattıklarını söyledi.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 31.01.2021
Son dakika haberleri: KTSO Başkanı Ilık: "Her sektördeki yatırımcıyı ilimize getirmek için çalışıyoruz"
Son dakika haber: Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık, her sektörden yatırımcıyı kente getirmek için çalıştıklarını bildirdi.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 31.01.2021
Kahramanmaraş'ta sanayici, çalıştıracak işçi bulamıyor
Kahramanmaraş'ta sanayici, çalıştıracak işçi bulamıyor   TÜRKİYE'nin önemli sanayi şehirlerinden  Kahramanmaraş'ta sanayiciler fabrikalarında çalıştıracak işçi bulmakta zorlandıklarını belirtti. Az işçi ile çok iş yapmaya çalıştıklarını belirten Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şahin Balcıoğlu, "Türkiye'de istihdam problemi yaşayan değil, iş beğenmeyen insanların olduğu, bizim işçi bulamadığımız bir kent Kahramanmaraş.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 30.01.2021
Kırklareli'nden kısa kısa
Altıntaş, Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası (LTSO) Başkanı İlhami Cebelli'yi ziyaret etti.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 29.01.2021
GEKA Yönetim Kurulu Toplantısı Denizli'de yapıldı
GEKA'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, Aksoy başkanlığında Denizli Polisevi'nde düzenlenen toplantıya, Denizli Valisi Ali Fuat Atik, Muğla Valisi Orhan Tavlı, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Aydın Sanayi Odası Başkanı Mehmet Yunus Şahin, Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci, Muğla Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Ercan ve GEKA Genel Sekreteri Özgür Akdoğan katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ticaret Ve Sanayi Odası Haberleri | Ticaret Ve Sanayi Odası Haber - Haberler - Sayfa 2 - Ticaret Ve Sanayi Odası haberleri, son dakika ticaret ve sanayi odası haber ve gelişmeleri burada. Gelibolu'da öğrencilere tablet desteği.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.2.2021 01:49:37. #1.14#
title