TİCARET VE SANAYİ ODASI HABERLERİ

Ticaret Ve Sanayi Odası Haberleri

Ticaret Ve Sanayi Odası haber, Ticaret Ve Sanayi Odası son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ticaret Ve Sanayi Odası - Dün
Düzce Olimpik Anneler Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi'nin "Üretim Merkezi" açıldı
Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (DTSO) Tuncay Şahin de çocuklarının judo müsabakaları masraflarını karşılamak amacıyla başlatılan böyle bir oluşumun parçası olmaktan büyük mutluluk duyduklarını dile getirdi.
Ticaret Ve Sanayi Odası - Dün
Çanakkale'de kontrollü normalleşme döneminde dinamik denetim süreci devam ediyor
Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, İl Sağlık Müdürü Dr. Ali Taşçı, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selçuk Semizoğlu, Ticaret Borsası Başkanı Kaya Üzen, Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ünal Özcan ve Çanakkale Ziraat Odası Başkanı İsmail Kaya'nın katıldığı toplantıda il genelindeki tedbirler ele alındı.
Ticaret Ve Sanayi Odası - Dün
Ereğli'de kadın girişimciler kurdukları kooperatifle istihdama katkı sağlayacak
Açılışa, CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arslan Keleş, siyasiler, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile kadınlar katıldı.
Ticaret Ve Sanayi Odası - Dün
Siirt'te kadınlar günü kutlandı
Etkinliğe, Siirt Cumhuriyet Başsavcısı Muhammed Yasin Başbay, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Uğur Ertekin, İl Emniyet Müdürü Saruhan Kızılay, Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat Şındak, Siirt Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Vekili Fuat Özgür Çalapkulu ve Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Cemal Koyuncu da katıldı.
Ticaret Ve Sanayi Odası - Dün
8 Mart Dünya Kadınlar Günü
Bu duygu ve düşüncelerle ülkemizin istiklal ve istikbali için bir an olsun düşünmeden ve geriye bakmadan canlarını feda eden aziz şehitlerimiz ve kahraman gazilerimizin anneleri ve eşleri başta olmak üzere tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü içtenlikle kutlar, sevgi, saygı ve selamlarımı sunarım." AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, Bağımsız Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Mescier, AK Parti İl Başkanı İsmail Altınöz, CHP İl Başkanı Abdullah Çakır, MHP İl Başkanı Adem Kar, Karabük Gazeteciler ve İletişim Derneği Başkanı Serap Karaoğlu da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla birer mesaj yayımladı.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 06.03.2021
Düzce ValisiAtay, Kovid-19 denetimine katıldı
Denetimlerde, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya, İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Akkaplan, İl Sağlık Müdürü Yasin Yılmaz, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Şahin, Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Vekili Bülent Keser ve birim müdürleri de yer aldı.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 06.03.2021
Son dakika haberleri | Tekirdağ Emniyet Müdürü Erduğan'dan Çerkezköy TSO Başkanı Kozuva'ya ziyaret
Son dakika gündem haberi: Tekirdağ Emniyet Müdürü Mehmet Erduğan, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Süleyman Kozuva'yı ziyaret etti.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 04.03.2021
Karabük'te sanal ortamda uluslararası demir çelik fuarı düzenlenecek
Karabük Üniversitesi ve Karabük Ticaret ve Sanayi Odası işbirliği ile 1-5 Nisan'da "Uluslararası Demir-Çelik ve Demir Dışı Metaller Sanayi Sanal Fuarı" (FENOFEM) gerçekleştirilecek.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 04.03.2021
Niğde'de "Dinamik Denetim Süreci" faaliyetleri başladı
Vali Yılmaz Şimşek, Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Niğde Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şevket Katırcıoğlu ile Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Alim Yeşil'in katıldığı denetimde, işletmelerde yüzde 50 kapasite şartına uyulması, HES kodu denetiminin yapılıp yapılmadığı, maske, mesafe ve hijyen kurullarına uyum kontrol edildi.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 04.03.2021
Kadirli Kaymakamı Ahmet Arık'tan Kovid-19 tedbirlerine uyulması çağrısı
Arık, Kadirli Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonundaki toplantıda, Kovid-19 risk değerlendirme haritasında Osmaniye'nin "çok yüksek riskli" iller arasında olduklarını hatırlattı.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 04.03.2021
Kırklareli'nden kısa kısa
KTSO Başkanı Ilık'tan ziyaret Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık, Trakya Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürlüğüne atanan Nihat Kınık'ı ziyaret etti.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 03.03.2021
Anamur Gazeteciler Cemiyeti olağan kongreye hazırlanıyor
Toplantıda 29 aktif üye ile gidilecek olan kongrenin Anamur Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda gerçekleşmesine oy birliğiyle karar verildi.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 03.03.2021
Burdur'da şubat ayı ihracatı önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 93,7 arttı
Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik, yaptığı yazılı açıklamada, Burdur'un ihracat performansının artmaya devam ettiğini belirtti.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 03.03.2021
Muğla'da "Teknopark" için yapılan 35 başvuru değerlendirildi
Toplantıya, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Çiçek, Muğla Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Ercan, DOKTOB Başkanı Yücel Okutur ve Muğla Mermerciler Derneği Başkanı Mustafa Ercan da katıldı.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 03.03.2021
Son dakika haber: Karaman'da hedef Kovid-19 risk haritasında "mavi" kategoride yer almak
Toplantıya, Vali Yardımcısı Mustafa Kamuran Ballı, İl Sağlık Müdürü Dr. Adnan Kurşun, İl Yazı İşleri Müdürü Metin Görcü, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Gökhan Alkan, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Bayram Uysal ve diğer oda başkanları katıldı.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 03.03.2021
Cizre TSO, hastaneye tekerlekli sandalye bağışında bulundu
Cizre Ticaret ve Sanayi Odası, Dr. Selahattin Cizrelioğlu Devlet Hastanesine 10 tekerlekli sandalye bağışında bulundu.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 02.03.2021
Son Dakika | Karabük'ten kısa kısa
TSO ve KBÜ işbirliğiyle FENOFEM Sanayi Sanal Fuarı Karabük Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) ile Karabük Üniversitesi (KBÜ) işbirliğiyle çalışmaları tamamlanan Uluslararası 3 Nisan FENOFEM 'Demir ve Demirdışı Metaller' Sanal Sanayi Fuarı 1-5 Nisan 2021 tarihlerinde yedi dilde çeviri imkanıyla yapılacak.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 02.03.2021
5 bin kişinin istihdam edileceği OSB için imzalar atıldı
Tarım ve Orman Bakanlığı, Kahramanmaraş Valiliği, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ile Elbistan Ticaret ve Sanayi Odası arasında kuruluş protokolü imzalanan Elbistan TDİOSB, Doğan Mahallesi'nde 2 bin 800 dönümlük alana yapılacak.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 02.03.2021
Vakıf Katılım Şanlıurfa Şubesi, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası ile protokol imzaladı
Vakıf Katılım Şanlıurfa Şubesi ile Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası arasında protokol imzalandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ticaret Ve Sanayi Odası Haberleri | Ticaret Ve Sanayi Odası Haber - Haberler - Ticaret Ve Sanayi Odası haberleri, son dakika ticaret ve sanayi odası haber ve gelişmeleri burada. Kazak Büyükelçi: İki ülkenin ticaret hacmini 10 milyar dolara çıkarmak istiyoruz.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 9.3.2021 01:43:11. #1.16#
title