Thk Başkanı Güner, Gökçebey'de Çeşitli Ziyaretler Gerçekleştirdi

Thk Başkanı Güner, Gökçebey'de Çeşitli Ziyaretler Gerçekleştirdi

Türk Hava Kurumu (THK) Çaycuma Şube Başkanı Şükrü Güner, THK Denetleme Kurulu Başkanı Feridun Ünsal ile birlikte Zonguldak’ın Gökçebey İlçesi’nde çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi.

Thk Başkanı Güner, Gökçebey'de Çeşitli Ziyaretler Gerçekleştirdi

Türk Hava Kurumu (THK) Çaycuma Şube Başkanı Şükrü Güner, THK Denetleme Kurulu Başkanı Feridun Ünsal ile birlikte Zonguldak'ın Gökçebey İlçesi'nde çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi.

Öncelikle Gökçebey Kaymakamı Ahmet Korkmaz'a ziyaretini gerçekleştiren Güner, THK kurumun faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Çaycuma'da bir çok projeyi hayata geçirdiklerini ifade eden Güner, imkanları ölçüsünde kurs ve diğer çalışmalara ağırlık vereceklerini söyledi. THK Çaycuma Şube Başkanı Şükrü Güner ve THK Denetleme Kurulu Başkanı Feridun Ünsal'a ziyaretinden dolayı teşekkür eden Kaymakam Ahmet Korkmaz, Türkiye'nin en önemli ve köklü kuruluşlarından biri olan THK'na katkı veren herkese teşekkür ederek, Başkan Güner' çalışmalarında başarılar diledi.

Ardından İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Özkan Yıldırım, Özel İdare Müdürü İzzet Turpçu ve Çaycuma'dan Gökçebey'e tayini çıkan İlçe Seçim Müdürü Ahmet Sarıbaş'a ziyaretlerini gerçekleştiren Güner, daire müdürleri ile fikir ve görüş alış verişinde bulundu. - ZONGULDAK

Kaynak: İHA