The School of Life, Bodrum Tasarım Köyü'nde - Haberler
Haberi Paylaş

The School of Life, Bodrum Tasarım Köyü'nde

Bültenler - Haberler | Güncel
The School of Life, Bodrum Tasarım Köyü'nde

İlk etkinlik 12 Ağustos'ta Ece Temelkuran liderliğinde gerçekleşecek


Katılımcılarını akıllı ve iyi yaşama alternatiflerini keşfetmeye ve tartışmaya davet eden platform The School of Life Istanbul, zihin açıcı ders ve atölyelerini bu yaz Bodrum'a taşıyor. Tasarım Vakfı tarafından hayata geçirilen Bodrum Tasarım Köyü'nde gerçekleşecek etkinlikler, 12 Ağustos'ta Ece Temelkuran liderliğindeki Günbatımı Sohbeti ile başlayacak ve 16 Eylül'e kadar sürecek.

İstanbul'da geçtiğimiz Ekim ayından bu yana İstanbul Bilgi Üniversitesi çatısı altında faaliyet gösteren TSOL Istanbul, 12 Ağustos – 16 Eylül tarihleri arasında atölyelerini Bodrum'da da sürdürecek. Atölyelere, Tasarım Vakfı tarafından kurulan ve bu yıl faaliyete geçen Bodrum Tasarım Köyü ev sahipliği yapacak.

The School of Life İstanbul'un Bodrum Tasarım Köyü'nde gerçekleştireceği atölyeler, yazın sakin tatil günlerinde bedenini dinlendirirken iç dünyasına yolculuk yapmayı ve kendini yeniden üretmeyi sürdürenler için keyifli bir vaha olacak.

Bodrum Tasarım Köyü'ndeki The School of Life Istanbul etkinlikleri 12 Ağustos Çarşamba günü 'Günbatımı Sohbeti: Ece Temelkuran ile Tanrıçanın Yedi Kuralı' ile başlayacak. Hafta içi öğleden sonra saatlerinde yapılacak ders ve atölyeler felsefe, edebiyat, psikoloji ve sanattan beslenen keyifli paylaşım ve deneyimlere açık katılımcıları bir araya getirecek.

Bodrum Tasarım Köyü, yaratıcı alanlardaki tüm aktörlerin ortak yaratım, öğrenim ve deneyim süreçlerini yürütebilecekleri bir kurum olarak faaliyet göstermeye başladı. Bodrum Tasarım Köyü projesi; mimarlık, sanat, tasarım, zanaat önderleriyle, tasarım ve zanaatlar arasında kurgusal, deneysel bağlar kurabilmeye odaklanıyor. Tasarım Vakfı, Bodrum Tasarım Köyü'nde, yurtiçi ve yurtdışından konusunda uzman yürütücülerle gerçekleştirilecek çok disiplinli atölye çalışmaları ile katma değeri yüksek fikirler ve ürünler ortaya çıkarmayı amaçlıyor.

Bültenler - Son Dakika Haberleri
500
title