THE GUARDİAN GAZETESİ HABERLERİ

The Guardian Gazetesi Haberleri

The Guardian Gazetesi haber, The Guardian Gazetesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

The Guardian Gazetesi - 20.6.2019
Çin'in Uygur bölgesinde sakal yasağı uyarısı
Çin'in Sincan Uygur Özerk Bölgesi'nde son yıllarda dini inanç ve özgürlüklerin yasaklandığı yönünde haberler artarken, İngiliz yayın kuruluşu BBC bölgede yaptığı çekimlerde gençlerin sakal uzatması ve belirli ibadetlerin yasak olduğu yönündeki uyarıların yer aldığı Uygur mahallelerini görüntüledi.
The Guardian Gazetesi - 19.6.2019
"Rüya – Dream " Türkiye piyasalarına 21 Haziran'da girecek
Sanatçının çocukluk yıllarındaki Anadolu'nun çeşitli yörelerindeki dönemsel yaşam tecrübeleri, o zamanlardan Anadolunun kültürel zenginliğinin farkında olmasını sağlamış. Olcay Bayır, Anadolulu olmaktan bahsederken şu sözleri kullanıyor: "Bence kimlik kavramını, din veya millet olgusundan daha çok, kültür oluşturuyor. Ben dinler ve milletler yerine, geleneklerimiz ve yöreler hakkında konuşmayı tercih ediyorum. Hangi din veya ülkeden geldiğimizin isim olarak, tek başına tanımlayıcı bir etkisi yok; hepimiz kendi kişisel kimliğimizi taşıyoruz sonunda." Olcay, 16 yaşındayken ailesiyle Londra'ya yerleşmesini müzikal kimliğinin temelini oluşturan bir deneyim olarak görüyor. En başlarda son derece zorlanmış; yaşadığı ülkenin dilini konuşamamak, müziği bir dönem boyunca etrafındaki yeni dünya ile en iyi etkileşime girme biçimi olarak görmesini sağlamış.Yıllar içinde aldığı eğitimler ve ortak müzikal çalışmalarıyla, Olcay kendi müzikal kimliğini bulmuş. İlk albümü Neva- Harmony (2014), beş dilde söylediği ve düzenlemelerini kendi yaptığı Anadolu ve çevresininin halk ezgilerinin derlemesinden oluşuyor. The Guardian gazetesi bu albümden bahsederken "Olcay Bayır, Londra'nın hareketli ve evrensel müzik sahnesinden çıkan, yeni ve etkileyici bir sanatçı.
The Guardian Gazetesi - 8.6.2019
"Müslümanları bizden uzak tutmalıyız ya da ölmeliler"
The Guardian gazetesi yazarı Hannah Ellis-Petersen'in "Çii ve Orban İslam konusunda ortak zeminde buluştu'" başlığıyla yayınladığı haberde Başbakan Orban ve Myanmar lideri Çii'nin 5 Mayıs'taki görüşmesini değerlendirdi.
The Guardian Gazetesi - 5.4.2019
Guardian: "Suudi Arabistan İlk Nükleer Reaktörünün İnşaatını Bitiriyor"
İngiliz Guardian gazetesi, yeni uydu görüntülerinin Suudi Arabistan’ın ilk nükleer reaktörünü tamamlama aşamasına geldiğini gösterdiğini yazdı. Gazeteye göre reaktör başkent Riyad yakınlarındaki Kral Abdülaziz kentinde inşa ediliyor. Reaktörün varlığı Uluslararası Atom Enerjisi Kurumu’nun (UAEK) eski denetçilerinden Robert Kelley tarafından ortaya çıkarıldı. BBC Türçe’nin Guardian’dan aktardığı habere göre Kelley, 30 kilovatlık reaktörün bir yıl içinde tamamlanabileceğini […]The post Guardian: “Suudi Arabistan ilk nükleer reaktörünün inşaatını bitiriyor” appeared first on Enerji Enstitüsü.
The Guardian Gazetesi - 4.4.2019
Dha Dış - Guardian: Suudi Arabistan Nükleer Reaktörünü Denetlemeye İzin Vermiyor
İngiliz Guardian gazetesi Suudi Arabistan'ın ilk nükleer reaktör inşaatının birkaç ay içinde tamamlanacağını ancak alanın nükleer korumadan yoksun olduğunu iddia etti.
The Guardian Gazetesi - 4.4.2019
Guardian: Suudi Arabistan Nükleer Reaktörünü Denetlemeye İzin Vermiyor
İngiliz Guardian gazetesi Suudi Arabistan'ın ilk nükleer reaktör inşaatının birkaç ay içinde tamamlanacağını ancak alanın nükleer korumadan yoksun olduğunu iddia etti.
The Guardian Gazetesi - 4.4.2019
Guardian: Suudi Arabistan İlk Nükleer Reaktörünün İnşaatını Bitirmek Üzere
İngiliz Guardian gazetesi, yeni uydu görüntülerinin Suudi Arabistan'ın ilk nükleer reaktörünü tamamlama aşamasına geldiğini gösterdiğini yazdı.
The Guardian Gazetesi - 7.2.2019
İngiliz Guardian Gazetesi: İstanbul'da Kimsenin Fark Etmediği Gizli Bir Deprem Oldu
İngiltere'nin ünlü gazetesi Guardian, 2016 yılında İstanbul'da 5.8 büyüklüğünde bir sarsıntı meydana getirebilecek bir deprem olduğunu iddia etti.
The Guardian Gazetesi - 8.1.2019
İngiliz Polisi Parlamento Önündeki Ekip Sayısını Artırdı
Aynı saatlerde The Guardian gazetesi yazarı Owen Jones da benzer bir tacizin hedefi olmuştu.
The Guardian Gazetesi - 8.1.2019
İngiliz Milletvekillerinden Polise Çağrı
Aynı saatlerde The Guardian gazetesi yazarı Owen Jones da benzer bir tacizin hedefi olmuştu.
The Guardian Gazetesi - 8.1.2019
İngiliz Milletvekillerinden Polise Çağrı
Aynı saatlerde The Guardian gazetesi yazarı Owen Jones da benzer bir tacizin hedefi olmuştu.
The Guardian Gazetesi - 3.12.2018
Azınlıkların Yüzde 69'una Göre İngiltere'de "Irkçılık" Var
The Guardian gazetesi için bin azınlık mensubu ile bin 797 beyaz arasında yapılan anket, azınlık mensuplarının yüzde 69'unun ülkede "ırkçılık" sorunu olduğuna, yüzde 43'ünün de düzenli olarak ayrımcılığa kaldıklarına inandığını ortaya koydu.
The Guardian Gazetesi - 29.11.2018
Zorlu Psm'nin Yeni Prodüksiyonu "Gerçek", Seyirciyle Buluştu
Zorlu PSM ve Talimhane Tiyatrosu ortak yapımı "Gerçek" (La Vérité), The Guardian gazetesi tarafından "çağımızın en heyecan veren oyun yazarı" olarak nitelendirilen Fransız roman ve oyun yazarı Florian Zeller'ın eserinden uyarlandı.
The Guardian Gazetesi - 21.11.2018
BM'de Yarım Milyar Dolarlık Seyahat Harcaması İstifa Getirdi
İngiliz The Guardian gazetesi, Solheim'ın 668 günün 529'unu seyahat ederek geçirdiği, uçak ve otel masraflarının yaklaşık yarım milyar doları bulduğunu yazdı.
The Guardian Gazetesi - 11.9.2018
Türkiye'nin Galibiyeti Dünya Basınında
İngiliz The Guardian gazetesi, İsveç-Türkiye maçını "gecenin en büyük draması" olarak nitelendirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: The Guardian Gazetesi Haberleri | The Guardian Gazetesi Haber - Haberler - Sayfa 4 - The Guardian Gazetesi haberleri, son dakika the guardian gazetesi haber ve gelişmeleri burada. Japonya Çevre Bakanı: Fukuşima'daki radyoaktif suyu okyanusa boşaltmak zorunda kalacağız.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.9.2020 16:02:42. #1.15#
title