THE GUARDİAN GAZETESİ HABERLERİ

The Guardian Gazetesi Haberleri

The Guardian Gazetesi haber, The Guardian Gazetesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

The Guardian Gazetesi - 10.3.2020
The Guardian: "Rusya, İngiltere'de para karşılığı 'çıkar ağı' kurdu"
The Guardian gazetesi, Rusya'nın İngiltere'de aralarında siyasetçilerin ve eski istihbaratçıların da yer aldığı bazı İngilizlere kendi çıkarlarına hizmet etmeleri için dolgun ücretler verdiğini iddia etti.
The Guardian Gazetesi - 21.2.2020
Hanau'daki ırkçı saldırı dünya basınında geniş yer buldu
Almanya'nın Hanau kentinde ırkçı bir Alman tarafından Türklere ait iki kafeye gerçekleştirilen silahlı saldırı dünya basınında geniş yer buldu.
The Guardian Gazetesi - 9.2.2020
KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı: "Sözlerimin arkasındayım"
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, İngiliz The Guardian gazetesine yaptığı tartışmalı açıklamanın ardından, bir açıklamada daha yaptı.
The Guardian Gazetesi - 4.2.2020
Darbeci Hafter saflarında savaşmayı reddeden 80 Sudanlı daha ülkesine döndü
Black Shield Şirketi ise yaptığı yazılı açıklamayla iddiaları reddetmişti İngiliz The Guardian gazetesi, 25 Aralık'taki haberinde yüzlerce Sudanlı paralı askerin Libya'da darbeci lider Halife Hafter'in, uluslararası tanınırlığa sahip Ulusal Mutabakat Hükümeti'ne karşı yürüttüğü savaşa katıldığını iddia etmişti.
The Guardian Gazetesi - 1.2.2020
Libya'daki Sudanlılar, çocuklarının Hafter'in saflarında savaştırılmasını protesto etti
İngiliz The Guardian gazetesi, 25 Aralık'taki haberinde yüzlerce Sudanlı paralı askerin Libya'da darbeci lider Halife Hafter'in uluslararası tanınırlığa sahip Ulusal Mutabakat Hükümeti'ne karşı yürüttüğü savaşa katıldığını iddia etmişti.
The Guardian Gazetesi - 29.1.2020
Sudan, Libya'ya gönderilen "paralı askerlere" ilişkin soruşturma başlattı
İngiliz The Guardian gazetesi, 25 Aralık'taki haberinde yüzlerce Sudanlı paralı askerin, Libya'da darbeci lider Hafter'in uluslararası tanınırlığa sahip Ulusal Mutabakat Hükümeti'ne karşı yürüttüğü savaşa katıldığını iddia etmişti.
The Guardian Gazetesi - 28.1.2020
Muhammed bin Selman'ın Boris Johnson'ı hackletmeye çalıştığı iddia edildi
Amazon'un patronunu da hackletmişti The Guardian gazetesi, geçen hafta yayımladığı bir haberde, bin Selman'ın WhatsApp hesabından gönderilen bir video mesajıyla, alışveriş sitesi Amazon'un da sahibi olan Washington Post gazetesi patronu Bezos'un cep telefonunun hacklendiği iddia edilmişti.
The Guardian Gazetesi - 28.1.2020
Sudan Dışişleri Bakanlığı önünde BAE karşıtı gösteri düzenlendi
İngiliz The Guardian gazetesi, 25 Aralık'taki haberinde yüzlerce Sudanlı paralı askerin, Libya'da darbeci lider Halife Hafter'in uluslararası tanınırlığa sahip Ulusal Mutabakat Hükümeti'ne karşı yürüttüğü savaşa katıldığını iddia etmişti.
The Guardian Gazetesi - 28.1.2020
İngiltere'den 5G altyapısı için Huawei'ye temkinli yeşil ışık
İngiliz The Guardian gazetesi, hükümet kaynaklarına dayandırdığı bir haberde, İngiliz hükümetinin Huawei'den kaynaklı zorlukların farkında olduğu, bu nedenle de şirketin yüksek riskli hizmet sağlayıcı olarak sınıflandırıldığı bildirildi.
The Guardian Gazetesi - 21.1.2020
İran'da hapis cezası verilen Avustralyalıya "İran adına casusluk teklifi" iddiası
İngiliz The Guardian gazetesi, başkent Tahran'daki Evin Cezaevi'nden sızdırılan ve Gilbert tarafından yazıldığı ileri sürülen mektuplara dayandırdığı haberinde, İranlı yetkililerin Avustralyalı kadın akademisyene serbest bırakılması karşılığında kendisini casus olarak istihdam etme teklifinde bulunduğunu yazdı.
The Guardian Gazetesi - 5.1.2020
İstanbul bu hafta birbirinden renkli etkinliklere sahne olacak
Sahne sanatları ve konserler The Guardian gazetesi tarafından "çağımızın en heyecan veren oyun yazarı" olarak nitelendirilen Fransız romancı ve oyun yazarı Florian Zeller'ın eserinden uyarlanan "Gerçek", Zorlu PSM'de 7 Ocak'ta seyircisiyle buluşacak.
The Guardian Gazetesi - 25.12.2019
The Guardian'dan yüzlerce Sudanlı paralı askerin Hafter güçlerine katıldığı iddiası
İngiliz The Guardian Gazetesi'nin haberine göre, Sudan'dan yeni bir paralı asker dalgasının Libya'ya geldiği ve bu durumun, taraflar arasındaki çatışmayı, bölgenin istikrarını sarsacak uluslararası bir savaşa dönüştürebileceği belirtildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: The Guardian Gazetesi Haberleri | The Guardian Gazetesi Haber - Haberler - Sayfa 2 - The Guardian Gazetesi haberleri, son dakika the guardian gazetesi haber ve gelişmeleri burada. İngiltere'de Bilim Kurulu tartışması: Başbakan Johnson'ın başdanışmanı Cummings'in kurulun....
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.9.2020 01:16:51. #1.14#
title