Tffhgd İstanbul Şubesi'nde Sezon Açılışı Yapıldı
Haberler » Güncel » Tffhgd İstanbul Şubesi'nde Sezon Açılışı Yapıldı - Haber

Tffhgd İstanbul Şubesi'nde Sezon Açılışı Yapıldı

Sercan SAPANATAN - İSTANBUL DHA Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemciler Derneği (TFFHGD) İstanbul Şubesi'ne bağlı hakemler ve gözlemciler sezon açılışlarını gerçekleştirdiler.

Tffhgd İstanbul Şubesi'nde Sezon Açılışı Yapıldı

Sercan SAPANATAN - DHA

Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemciler Derneği () İstanbul Şubesi'ne bağlı hakemler ve gözlemciler sezon açılışlarını gerçekleştirdiler.

İstanbul'da bulunan şube merkezinde gerçekleşen toplantıya çok sayıda faal ve eski hakem katılırken en çok ilgiyi ise FIFA Kokartlı hakem Çüneyt Çakır gördü. Yapılan organizasyon öncesinde basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Başkanı Kuddusi Müftüoğlu, liglerin 3 hafta öncesinde başladığını ve hakemlerin bu maçlardaki performanslarının kendilerini mutlu ettiklerini söylerken, genç hakemlere de görev vermeye devam edeceklerini söyledi.

MHK Başkanı Müftüoğlu, Ligde yapılan 3 maçın ardından hakemlerimizin performansı bizi mutlu etti. Tabii ki hatalarımız da oldu. Eksiklerimizi haftaya başlayacak olan seminerlerimizde dile getireceğiz. Ama şunu belirtmek isterim. Hakemlerimizin özellikle maç kontrolü çok iyi. Sezonun başlaması ile bir çok genç hakemimize görev vermeye başladık. Bu uygulamamıza devam edeceğiz ifadelerini kullandı.

Kaynak: DHA