Tff Binasında Sessizlik Hakim

Tff Binasında Sessizlik Hakim

Geçirdiği Kalp Krizi Sonucu Hayatını Kaybeden Türkiye Futbol Federasyonu (Tff) Başkanı Hasan Doğan'ın Vefatının Ardından Levent'teki Federasyon Binasında Sessizlik Hakim. Federasyon Merkezine Aralarında Genelkurmay Başkanlığı'nın da Bulunduğu Çok Sayıda Taziye Mesajının Gönderildiği Öğrenilirken, Federasyon Yöneticilerinin Doğan'ın Vefat Ettiği Yer Olan Bodrum'a Hareket Ettiği Bildirildi.

Tff Binasında Sessizlik Hakim

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Hasan Doğan'ın vefatının ardından Levent'teki federasyon binasında sessizlik hakim. Federasyon merkezine aralarında Genelkurmay Başkanlığı'nın da bulunduğu çok sayıda taziye mesajının gönderildiği öğrenilirken, federasyon yöneticilerinin Doğan'ın vefat ettiği yer olan Bodrum'a hareket ettiği bildirildi.

Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan'ın vefatının öğrenilmesinin ardından sevenleri üzüntüye boğuldu. Doğan'ın ölüm haberinin duyulmasından sonra Levent'teki Futbol Federasyonu binası sessizliğe büründü.

Doğan'ın yakınlarının ve federasyon yöneticilerinin Doğan'ın hayatını kaybettiği yer olan Bodrum'a hareket ettiği öğrenildi. Vefat haberinin duyulmasının ardından Levent'teki Futbol Federasyonu binasının telefonlarının susmadığı ve aralarında Genelkurmay Başkanlığı'nın da bulunduğu çok sayıda kurum ve kişinin taziye mesajı gönderdiği öğrenildi.

Öte yandan, Levent'teki merkezde Futbol Federasyonu Genel Sekreteri Metin Kazancıoğlu'nun bulunduğu öğrenilirken, diğer yöneticilerin ise Bodrum'a hareket etmek üzere olduğu ifade edildi.