HABER: TFF Başkanvekili Servet Yardımcı'dan Hüseyin Göçek'e Destek

TFF Başkanvekili Servet Yardımcı'dan Hüseyin Göçek'e Destek

28 Kasım 2018 21:25
TFF Başkanvekili Servet Yardımcı'dan Hüseyin Göçek'e Destek

Türkiye Futbol Federasyonu 1. Başkanvekili ve UEFA Yönetim Kurulu Üyesi Servet Yardımcı, son günlerin tartışılan isimlerinden Hüseyin Göçek'e destek verdi.

Haber Yorumları (8)
GS: Ya arkadaş kimin eli kimin cebinde lan haksızlığa uğrayan gs ipe asılan yine gs ne yaşıyorsunuz allah karşılıksız bırakmasın
BAYA: cincona karşı tam destek hep destek
ADINIZI YAZIN: ONURU BİLE OLMAYANLAR TOPLANIYOR GS YE KARŞI. ANCAK BU KADAR ONURSUZ ACZİYET İÇİNDE OLABİLİRLER. BEN HER ZAMAN SÖYLEMİŞİMDİR MAYAN SAĞLAM DEĞİLSE BOZUKSUNDUR DİYE. MAYA SAĞLAM DEĞİLKİ TUTMUYOIR. TFF KENDİSİ DEĞİL AMA İÇİNDEKİLER MAYASI BOZUKLAR KULÜBÜ OLDU. ANCAK BÖYLE İNSANLAR BU HALE GETİREBİLİRDİ. EN İYİ BAŞARDIKLARI İŞ BU. NE DEMİŞLER DOĞRU BİR TANEDİR EĞRİ BİNLERCE EĞRİDEN DE DOĞRU OLMİCANA GÖRE EĞRİ GİTMEK KOLAY BUNLARA, O BİR TANE DOĞRUNUN PEŞİNDEN KOŞMAYAN KORKAK İNSANLAR.
UYANMIŞ TÜRK: Herkes bu resimdeki gülen şeylere iyi baksın. Haksızlığa, zulmedene gözyuman kişiler bunlar. Allahın adaleti yakındır. İnsanların ahını aldınız. Şimdi hesabını Allaha verin görelim bakalım. Tek tek ineceksiniz o koltuklardan. . .
THE BEBER: SAYIN YARDIMCI TABİ HAKEME ARKA ÇIKARSIN BU HAFTADAN SONRA G. S RİZE MACI VAR NİYETİN BELLİ İŞTE TÜRK FUTBOLU BU YÜZDEN Bİ GIDIM İLERLEMİYOR .
THE BEBER: BASİRETSİZ TFF GALATASARAYA KURDUĞUNUZ KUMPAS AÇIKCA ORTADA. NİHAYET BUNUDA RESMİLEŞTİRDİNİZ BRAVO SİZE
UA GS: BASİRETSİZ HAKEMLERE SAHİP ÇIKIN BAKALIM BASİRETSİZ TFF. . . . . . . . . BİR LAFA BAKARIZ LAFMI DİYE BİRDE SÖYLEYENE BAKARIZ ADAM MI DİYE . . . . İKİSİDE OLMAMIŞ. . . . SUÇLUYA SAHİP ÇIKANDA SUÇLUDUR.
AAALİİİ: Cidden penaltımı sebeb? yoksa olayın arka planında başka birşeyler mi var? Lakin penaltı ise geçen senenin feneri şampiyonluktan eden bırak penaltıları verilmeyen gollerinid konuşmak gerek
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title